Jak zhubnout

Hubnout s KetoMixem je opravdu snadné. Spalování tuků při této dietě má totiž na starosti ketóza, do které se s našimi jídly dostanete během pár dní. Nemusíte se bát. Název zní možná složitě, ale vše je vlastně velmi jednoduché.

From fat to fit

Jak funguje ketóza

Ketóza je zcela přirozený stav v případě, že nemáte dostatek sacharidů. Vaše tělo je tedy musí nahradit něčím jiným, aby mu nescházela energie. A právě na tomto principu je založena KetoMix dieta. Všechna naše jídla mají takový obsah sacharidů, abyste si po dobu diety udrželi příjem sacharidů pod hranicí 50 g denně.

Jako zdroj energie začne vaše tělo chybějící sacharidy zcela automaticky nahrazovat ketolátkami. A ty se vytvoří z uloženého tělesného tuku. Budete tak hubnout při jakékoliv činnosti.

1

Vyberte a objednejte KetoMix potraviny

Na našem e-shopu najdete mnoho našich produktů se sníženým obsahem sacharidů. Všechna jídla mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez škodlivých chemických látek. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, a dokonale vás zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna KetoMix jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, pro která jídla se rozhodnete. Pokud chcete po celou dobu diety pít jen koktejly, není to problém. Ale jestli si chcete dietu užít a udělat si ji opravdu pestrou, sáhněte i po dalších produktech. Koupit je můžete buď v cenově zvýhodněných balíčcích, nebo jednotlivě. Množství jídel, které budete potřebovat, záleží na délce vaší diety.

Pokud nevíte, jak si dietu nejlépe rozvrhnout, využijte naši BMI kalkulačku a zjistěte, kolik našich jídel budete při dietě  potřebovat.

2

Držte první fázi diety KetoMix

První fáze naší diety je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější. Jíte 5x denně libovolná KetoMix jídla, až půl kila zeleniny a 30 g oříšků či semínek. Nad dietou tak nemusíte vůbec přemýšlet, pochutnáte si a nebudete mít hlad. Jediným pravidlem je, že byste měli jíst vždy po 3 hodinách.

Doba, po kterou držíte první fázi

Minimálně týden, maximálně 8 týdnů. Budete tedy potřebovat 35 až 280 porcí KetoMix jídel – podle toho, jak dlouho plánujete první fázi držet. Čím vyšší váha vás trápí, tím déle doporučujeme v této fázi setrvat.

Ketonová dieta na 7dní

35 porcí

balíček na týden

odkaz
Ketonová dieta na 2 týdny

70 porcí

balíček na 2 týdny

odkaz

110 porcí

balíček na 3 týdny

odkaz
Ketonová dieta na 4 týdny

140 porcí

balíček na 4 týdny

odkaz
3

Hubněte v druhé fázi diety KetoMix

Druhá fáze je mírnější, ale přesto velmi účinná. Naše jídla budete konzumovat třikrát denně a dvě další nahradíte recepty, které najdete na KetoMix magazínu nebo v dietním plánu s kuchařkou. Inspirovat se můžete i našimi videorecepty. Těšit se můžete na maso, vejce, ryby, mléčné výrobky nebo sýry.

Jak dlouho držet druhou fázi?

Druhá fáze by neměla být kratší než jeden týden a maximální doba se odvíjí od délky první fáze. Obě fáze by dohromady neměly trvat déle než 14 týdnů. Pokud tedy například první fázi držíte 2 týdny, druhá fáze by neměla trvat déle než 12 týdnů.

4

Udržujte váhu ve třetí fázi

Třetí fáze už není dietou, ale přechodem na zdravější stravu, která by vás měla provázet celým dalším životem. Na KetoMix magazínu najdete recepty, kterých se můžete držet bez obavy z nabraných kil. Nemusíte se bát, bude to snadné. Díky předchozím dvěma fázím jste se naučili jíst pravidelně, dostatečně pít, konzumovat zeleninu, vybírat si kvalitní zdroje bílkovin a hlavně vyhýbat se cukru. Nyní už jen zařadíte zdravé přílohy, ovoce a váš nový životní styl bude na světě.

From fat to fit

Proč si vybrat KetoMix?

KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel. Jejich příprava vám nezabere více než pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují škodlivou chemii a až na několik výjimek jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba mléko. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje.

 • Dieta bez hladovění a nutnosti cvičení.
 • Rychlý a trvalý výsledek bez jojo efektu - při následném dodržování zásad zdravého životního stylu.
 • Jídla bez škodlivé chemie.
 • Nabízíme i produkty vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany.
 • Jídla obohacená o vitaminy a minerální látky.
 • Příprava jídla za méně než 5 minut.
 • Výživové poradkyně jsou vám k dispozici celý týden od 8 do 23 hodin.
 • Kompletní dietní program až ke dveřím vašeho domova.

Vaše časté dotazy

Kolik můžu zhubnout za týden?

V prvním týdnu KetoMix diety se dostáváte do stavu ketózy. To ovšem neznamená, že nehubnete. Ve chvíli, kdy vyčerpáte své zásoby sacharidů, začne tělo automaticky využívat ketolátky, které si tvoří z tukových zásob. A tak začínáte hubnout. Zároveň s omezením sacharidů přestane tělo zadržovat vodu, která se právě na ně váže. Vaše tělo jakoby „splaskne“. Váhový úbytek v prvním týdnu je individuální. Nejčastěji mezi 1 – 5 kilogramy.

Jak je to s jojo efektem? Nevrátí se mi kila po dietě zpět?

Pokud se vrátíte zpět ke špatným stravovacím návykům, přiberete. To je stejné u všech diet. Časté mlsání, večerní přejídání, velké porce, ale i nadmíra alkoholu - to vše vás vrátí k vaší výchozí váze. Je důležité, abyste svou stravu přehodnotili a z naší diety si odnesli všechny návyky, které jsme se vás snažili naučit. Pravidelnost v jídle, přemýšlení nad tím, co jíte a kolik sacharidů v onom jídle je, dostatek zeleniny, správně zvolené nízkotučné zdroje bílkovin, pitný režim. Tohle vše už znáte a umíte. Teď vše záleží pouze na vás. Přidejte správné zdroje sacharidů jako celozrnné pečivo, nesmažené přílohy, ovoce a zdravý, vyvážený jídelníček je na světě. S takovým kila nahoru nepůjdou.

Jak je to s nápoji? Smím pít kávu nebo čaj?

Při ketonové dietě je velmi důležitý pitný režim. Vypít byste měli 2-3 litry denně. Vyvarujte se slazených nápojů a džusů. Kávu i čaj (bez sušeného ovoce) můžete, neslaďte je však. Pokud sladit musíte, použijte čekankový sirup. Do kávy můžete přidat 20 ml 10% smetany denně nebo neomezeně rostlinného mléka s 0 g sacharidů. Od druhé fáze pak můžete 2 deci mléka denně. Doporučujeme vám pít vodu a minerálky bez cukru. Do nápojů můžete přidávat citrón (maximálně jeden denně).

Co se stane, když nesním pět jídel denně?

Můžete si tím zapříčinit úbytek svalové hmoty, čemuž se tato dieta snaží předcházet. Jídla KetoMix jsou chutná a i když nebudete cítit hlad, snažte se pravidlo pěti jídel dodržovat. I proto, že byste si tento způsob stravování měli uchovat v pozdějším životě, abyste předešli jojo efektu.

Je dieta vhodná i pro muže?

Dieta je založena na sníženém příjmu sacharidů, které uvedou vaše tělo do stavu ketózy. Biochemické reakce žen i mužů jsou stejné, proto je naše dieta vhodná pro všechny, bez rozdílu pohlaví nebo věku.

 

Zuzana, 28 let „Chtěla jsem vypadat jako princezna.“

 Cítím se skvěle.

Petra, 44 let „Chtěla jsem zpátky své tělo a sebevědomí!“

 Žiju naplno.

Míša, 50 let „Zhubla jsem jednoduše i po padesátce!“

Jsem štíhlá a šťastná.

Monika, 45 let „Nakonec budete spokojeni sami se sebou.“

Jsem nový člověk.

Co obsahují produkty KetoMix

Sójový protein

Sója je nejkvalitnější rostlinný zdroj proteinu s nejvyšší biologickou hodnotou, vstřebatelností a využitelností.

Syrovátkový protein

Syrovátka je v současnosti považována za nejkvalitnější zdroj bílkovin a pro své vlastnosti je nejvyužívanějším proteinem mezi vrcholovými sportovci. Tělu dodá veškeré esenciální aminokyseliny nezbytné pro dokonalou obnovu svalové hmoty.

čekanka

Čekanková vláknina

Rozpustná vláknina podporuje kvalitní střevní mikrobiom. Funguje jako takzvané prebiotikum, snižuje pocit hladu a omezuje produkci škodlivých látek ve střevě.

Lněné semínko

Lněné semínko představuje nerozpustnou vlákninu, která reguluje vstřebávání živin z potravy, podporuje činnosti střev a působí jako jakýsi kartáč trávicího traktu, který snižuje vstřebávání toxinů ze střeva do těla.

Kyselina listová

Kyselina listová a další vitamíny se významně podílejí na správném fungování našeho organismu. Tělo si tyto látky nedokáže vytvořit, proto je během diety KetoMix přijímáte v našich produktech.

Zvolte si svůj balíček a začněte hubnout
Ketonová dieta na 7 dní
Ketonová dieta na 7 dní
Máme na skladě!
1 835 Kč
1 390 Kč

keto dieta obsahuje  35 porcí potravin   vhodných pro 1., 2. i 3. fázi diety balíček vám vydrží na 1 týden diety jako dárek dostanete  ...

Ketonová dieta na 2 týdny
3 111 Kč
2 890 Kč

Dieta na 14 dní obsahuje 70 porcí. Všechny potraviny jsou vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety. Tato bílkovinová dieta na 14 dnů je ideální způsob, jak...

Ketonová dieta na 3 týdny
5 203 Kč
4 390 Kč

Balíček ketonové diety obsahuje 110 porcí. Všechny potraviny  jsou  vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety . Jako dárek dostanete   zdarma shaker,...

mockup balicek 4 tydny N1
6 911 Kč
5 390 Kč

  Balíček obsahuje 140 porcí . Všechny  keto potraviny  jsou vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety . Jako dárek dostanete zdarma šejkr, odměrku a...

Jak zhubnout?

Hledáte návod, jak zhubnout? Možná je pro vás redukce váhy už dokonce strašák a vy stále nevíte, jak na to. Možná už jste pár diet zkoušeli, ale výsledek byl vždy jen krátkodobý, pokud tedy vůbec nějaký byl. Zkuste se podívat na náš návod, jak zhubnout nejen krátkodobě, ale hlavně jak zhubnout efektivně.

Na cestě, jak zhubnout, by nemělo jít jen o standardní postup, kdy přestanete najednou zničehonic jíst některá jídla, budete jíst jen zeleninu a hlídat si každý gram a kalorie. Váha sice s drastickou dietou půjde dolů, ale budete mít neustále hlad. Pomoci s tím, jak zhubnout a přitom nehladovět, může dieta KetoMix. I dieta by měla být rozumná. U hubnutí nezapomínejte ani na regeneraci. Spánek je stejně důležitý jako sport. Jak zhubnout

Rychlá dieta za týden

Dovolená u moře před vámi, sraz, na který chcete vypadat co nejlépe, nebo obzvláště důležité rande. Možná vás netrápí jen to, jak zhubnout, ale spíše to, jak rychle zhubnout. Je potřeba říct, že jste před sebe postavili těžký úkol, ale ne neřešitelný. Někomu se dokonce s takto extrémně nastaveným časovým limitem pracuje lépe na tom, jak zhubnout.

Nejrychlejší dieta, u které začínáte hubnout už po cca 48 hodinách, je ketodieta. Ketonová dieta je rychlá a účinná dieta s ověřenými výsledky. Jak funguje? Lidské tělo čerpá primárně energii ze sacharidů, kterých dostává ve stravě obvykle více, než dokáže spotřebovat. Ve chvíli, kdy zaříznete dodávku sacharidů, tělo si musí najít jiný zdroj energie pro vlastní fungování. Přejde do tzv. ketózy, tedy čerpání energie z tuků. Tuky máte totiž v těle uložené jako záložní zdroje ve svých tukových polštářcích.

Tento přístup, jak zhubnout, je nejen rychlá, ale i účinná dieta, která má prokazatelné výsledky. Ketóza nastoupí už po 48 hodinách. Od této chvíle vaše tělo začne pracovat s tuky. Je ale potřeba být velmi přísný, co se týká příjmu sacharidů. Ty by neměly překročit 50 gramů za den. Jedině pokud dodržíte tento limit, uvidíte, jak zhubnout tuk. Tělu budete dodávat převážně bílkoviny a povolené tuky.

Ačkoliv je ovoce zdravé, u ketodiety je jeho konzumace na škodu. Obsahuje totiž cukry, které by nástupu ketózy zabránily. Na ovoce při nízkosacharidové dietě zapomeňte.

Kolik budete chtít zhubnout a jak dlouho dietu budete držet, je prakticky jen na vás. Smyslem žádné diety by neměl být hlad.

Jojo efekt

Nízkosacharidová nebo také bílkovinná dieta může nejprve vyvolat otázky, co vlastně máte jíst a jak si sestavit jídelníček. Dieta nemá být v žádném případě o hladovce.

Abyste se hned na začátku nemuseli trápit novými recepty, existují na trhu již připravené potraviny určené speciálně pro tento typ diety. K dostání jsou i kompletní výživové programy a výživové balíčky, které stačí dodržovat a které vás nasměrují, jak zhubnout.

Častým nešvarem diet, u kterých se hubne rychle, bývá obávaný jojo efekt. Jako jojo efekt se nazývá stav, při kterém se po návratu k normální stravě váha vrátí opět zpět, a to mnohdy ještě na vyšší čísla, než kolik jste vážili před hubnutím. Otázkou tak je nejen to, jak zhubnout, ale jak efektivně zhubnout.

Nepodléhejte proto extrémním dietám. Ty vedou pouze k tomu, že si z jídelníčku vyřadíte oblíbená jídla nebo rovnou hladovíte. Zvolte raději dietu, která je založená na dostatečném příjmu důležitých látek a živin. Při standardní dietě se obvykle těšíte, až bude konec a vy se s chutí vrhnete zpět na váš původní stravovací režimu, ale tak si dlouhodobě získanou váhu neudržíte. Potřeba je proto chutná dieta, díky které změny zanesené do vašeho jídelníčku dokážete a chcete držet dlouhodobě.

Zapisujte si několik dnů a týdnů jídla, která jíte. Využijte kalkulačky a kalorické tabulky, které vám vypočítají, jaký byl váš energetický příjem.

Energetický výdej

Při sledování, jak zhubnout, nejde jen o to sledovat příjem, ale také energetický výdej. V tabulce níže naleznete typické hodnoty pro energetický výdej při pohybových aktivitách i běžných denních činnostech. Tabulka je vedena na jednotku tělesné hmotnosti. Pro zjištění vlastního energetického výdeje a nalezení pomocníka jak zhubnout, vynásobte vaši váhu a dobu trvání činnosti v minutách průměrnou hodnotou výdeje z tabulky.

Činnost Energetický výdej (kJ/kg/min)
Žehlení 0,16
Mytí oken 0,27
Odklízení sněhu 0,38
Chůze do schodů 0,56
Chůze po rovině (rychlostí průměrně 4 km/h) 0,218
Horská turistika 0,62
Jízda na kole (rychlostí 16 km/h) 0,334
Jóga 0,258
Plavání střední rychlost 0,5
Jízda na koloběžce 0,27

Uvedené hodnoty jsou jen odhadem. Je jasné, že celkový energetický výdej je individuální. Výsledek je ovlivněn i tím, jak intenzivně činnost vykonáváte, na vaší trénovanosti.

Minimální energetický výdej člověka při běžné denní aktivitě je okolo 1 800-3 000 kcal, což odpovídá asi 7 600–12 600 kJ.

Jak zhubnout…

Pokud vás trápí jedna konkrétní část vašeho těla, je jasné, že se na ni chcete zaměřit více, než na ten zbytek, se kterým jste spokojeni.

Hubnutí je ale potřeba brát komplexně jako celek. Nikdy nepočítejte s tím, že budete hubnout jen jednu jedinou část vašeho těla. Úbytek váhy musí být rovnoměrný po celém těle, stejně tak nejde nasměrovat změnu jídel jen do jedné části těla. Přesto existují způsoby, jak podpořit redukci váhy v jedné konkrétní části těla.

načerpejte od nás potřebnou motivaci a inspiraci:

 • jak zhubnout břicho,
 • jak zhubnout stehna,
 • jak zhubnout zadek,
 • jak zhubnout tuk na rukou,
 • jak zhubnout v obličeji.

Podívejme se ale i na některé případy, kdy je hubnutí přece jen už složitější a bývá spojeno s různými omezeními.

Jak zhubnout po porodu

Během těhotenství se přibírá nejen z důvodu růstu miminka, přítomnosti placenty a plodové vody. Ukládá se také tuk, který je zásobárnou energie na těhotenství a po porodu. Po porodu však není vhodné začít řešit hubnutí hned. Nechte nejprve tělo, aby se samo vzpamatovalo. Péče o miminko znamená také velký energetický výdej sám o sobě. Je tedy možné, že zhubnete, aniž byste potřebovala další pomoc.

Některá miminka je potřeba ke spánku pořádně přemlouvat. Procházka s kočárkem se tak může změnit v několikakilometrový výlet, což je nakonec dobře pro případné hubnutí. Chůze je ten nejpřirozenější pohyb, jak zhubnout po porodu

Dalším významným pomocníkem, jak zhubnout, je kojení. Kojení je nejen důležité pro miminko, ale pro mámu znamená energetický výdej. Produkce mléka stojí energii, proto i tato činnost, u které obvykle s miminkem jen sedíte, je cesta jak účinně zhubnout.

Hodně pijte. Kojení si vyžaduje dostatečné množství tekutin. Bez nich se vám bude tvořit méně mléka a kojení bude problém. Dbejte také na podporu imunity.

Dieta na hubnutí by po porodu měla začít až budete sama stabilizovaná a budete mít s děťátkem nějaký režim. Do té doby se soustřeďte více na to, že se správně stravujete, nemáte deficit vitamínů, než na to, jak zhubnout. Zkuste zapomenout na sladkosti a mlsání, abyste si dodala sílu a náladu. Dodávají jen okamžitou energii, ale nedodávají tolik potřebné živiny.

Nezapomínejte na příjem kyseliny listové. Kyselina listová je důležitá pro krvetvorbu a dělení buněk. Má velký význam v těhotenství, ale také při kojení.

Hubnutí po 40

Ačkoliv je věková hranice velmi individuální, dochází kolem 40. roku ke zpomalení metabolismu. Postupně se začne spalovat méně, než kolik jsme spálili třeba ve 20 letech. Na druhou stranu se více začne ukládat tuk a dochází k úbytku svalové hmoty. A tak se i u žen, které neměly zdravotní problémy, začne objevovat obezita a trápení, jak zhubnout.

I tomuto se dá ale předcházet. Stačí vést zdravý životní styl, tedy řádně se hýbat, zařadit cvičení, nepřecpávat se sladkým jídlem. Ne vždy je příčina v životním stylu. Na vině mohou být i hormonální změny. Jak zhubnout je pak složitější a hubnutí by měla předcházet kontrola u lékaře.

Ať už patříte do jakékoliv věkové kategorie, nezapomínejte na dostatek vlákniny ve stravě.

Dietní jídla na hubnutí jsou stejná jako u dvacetiletých, kteří hubnou. Princip ketodiety se nemění a způsob jejího fungování je také stejný. Pokud potřebujete podporu a konzultovat váš plán, jak zhubnout, kontaktujte výživového poradce, který má bohaté zkušenosti a je schopen sestavit dietní plán na míru, ať už je vám 20, 40 nebo 50, a to klidně i online. Vy si určíte kolik a jak zhubnout kg, poradce vás nasměruje, zda je to správné, případně připraví návod přímo na tělo.

Nejlepší přístup k tomu, jak zhubnout, bývá obvykle zachovat klid a jít za svým cílem. Ačkoliv to možná někteří neslyší rádi, bez pohybu hubnutí nepůjde zdaleka tak dobře jako s ním. Na pomoc se stravováním jsme tady pro vás. Obraťte se klidně přímo na Janu a její tým.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení