Díky KetoMixu už nemusím zakrývat svůj zadek a boky

Jmenuji se Tereza a je mi 52 let. Co se týče diet, nejsem žádný „zelenáč“. Mám jich za sebou celou řadu. Vždycky jsem ráda jedla, hlavně večer. Slané dobroty a sklenka vína, to je moje. Jenže kila se takhle nasbírají raz dva. Navíc jsem člověk, který snadno přibere. Naštěstí se ráda hýbu, takže nikdy nebyl problém mé chutě balancovat pohybem. Jenže s přibývajícími roky mi tento jednoduchý způsob přestal fungovat. Váha se ani nehnula, a co hůř, kila začala přibývat. Ač jsem se nikdy nedostala k žádným nadměrným číslům, v mém těle jsem se necítila dobře. Spoustu oblečení, které jsem měla ráda, jsem nemohla nebo nechtěla nosit.

Když hubnete z velké váhy, motivují vás okamžité výsledky. Ale dát dolů ta poslední kila před vysněnou váhou bývá nejtěžší. Hubnutí s KetoMix jsem zpočátku brala jen jako pokus. Chtěla jsem vyzkoušet, zda to funguje i na lidi s menší nadváhou. A byla jsem mile překvapena, jak moc mi dieta vyhovovala.

Jídelníček byl pestrý a všechna jídla mi chutnala. Neměla jsem hlad ani chuť na sladké. Vše jsem dodržovala do puntíku. Mám pevnou vůli, a když se rozhodnu ke změně, nemám problém vydržet. Třeba oblíbené víno jsem na večírcích a oslavách ve skleničce vyměnila za vodu s citrónem.

Hodně mě bavilo s KetoMix jídly vařit a různě si je vylepšovat. Inspiraci jsem čerpala hlavně ve spoustě receptů na webových stránkách. Skvěle funguje i poradenství, výživové poradkyně jsou k dispozici každý den. S KetoMix dietou není problém ani při cestování, vše se dá připravit dopředu a zabalit s sebou. V pestré nabídce jídel si každý bez problému vybere, co mu chutná. 

Nejvíc jsem se těšila, že si budu moct obléknout džíny a tričko a nebudu muset přemýšlet nad tím, čím zakryju zadek a boky. Nebo, že se zase budu cítit dobře v oblíbených šatech. A to se mi díky ketonové dietě povedlo.

VZKAZ OD TEREZY

"KetoMix bych doporučila všem, kteří mají problém se v cílové rovince k vysněné váze zbavit posledních kil. Proteinová dieta vám určitě pomůže, stejně jako pomohla mně."