O nás


O KetoMixu

„Chceme abyste se cítili lépe. Odložte svá přebytečná kila.“

Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová, výživová poradkyně KetoMix

Proč jsme se rozhodli vyrábět vlastní řadu keto jídel

Dnešní doba zdravému životnímu stylu nepřeje. Díky internetu máte sice k dispozici spoustu informací o tom, jak správně jíst, obchody jsou ale plné produktů, slibujících zázračné hubnutí. Názvy jako slim a fitness se staly módou a skvěle se prodávají. Většinou v nich ale najdete jen jídla plná nezdravých cukrů. Narazit na opravdu zdravé potraviny je dnes těžké.

Nadchly nás příběhy zákazníků

Nadchly nás neuvěřitelné příběhy lidí, kteří díky ketonové dietě zhubli kila, kterých se jinak nemohli zbavit. A stačil jim na to měsíc nebo dva. A co je na tom nejlepší – že jde o zcela přirozený stav organizmu, který nastane při velmi výrazném omezení sacharidů ve stravě.

Pustili jsme se tedy do vývoje takových jídel a produktů, které zaručí co nejrychlejší hubnutí, ale také zajistí všechny látky, které lidské tělo potřebuje. To totiž u ketonové diety, kterou lidé drží bez pomoci odborníků, může být problém. Naší zásadou, kterou při vývoji jídel striktně dodržujeme, je používání těch nejkvalitnějších surovin z Evropy. Levné proteiny z Číny pro nás vždy byly a budou tabu. Při výrobě nepoužíváme žádné škodlivé chemické látky, a pokud to jde, ani přidané glutamáty a lepek.

Zobrazit příběhy Certifikáty

Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová

Garant diety Ketomix

Zobrazit profil

Proč s KetoMix dietou zhubnete?

Princip KetoMix diety je založen na optimálním nebo mírně zvýšeném příjmu proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o speciální metodu hubnutí, která funguje na muže i ženy, bez rozdílu věku. Pokud tělu cíleně omezíte sacharidy, vaše tělo přejde na náhradní zdroj paliva a tím jsou ketony (odtud pochází název diety). Ketony si tělo vytvoří z vlastních tukových zásob, proto je dieta tolik efektivní na hubnutí.

Není proto možné, aby u někoho dieta „nefungovala“. Hubnutí s KetoMix dietou je navíc velmi rychlé. Tělo začne tukové zásoby spotřebovávat již třetí den od začátku diety a od té chvíle jde ručička na váze strmě dolů. Při této dietě není nutné cvičit, hlídat si kalorie nebo hladovět. A to je důvod, proč je úspěšnost diety tak vysoká. A proč pomůže zhubnout i vám.

Znáte nás z médií

Kde objednat jídla KetoMix

Na e-shopu

Objednávky vyřizujeme každý den, a tak na tu svou nemusíte dlouho čekat. Kurýr vám jí doveze až domů.

Zobrazit nabídku

V partnerských obchodech

Většina odběrných míst ale nemá celou nabídku KetoMix produktů. Raději si tedy vždy předem zavolejte.

Zobrazit prodejny

 

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč