O nás


O KetoMixu

„Chceme abyste se cítili lépe. Odložte svá přebytečná kila.“

 

Proč jsme se rozhodli vyrábět vlastní řadu keto jídel

Dnešní doba zdravému životnímu stylu nepřeje. Díky internetu máte sice k dispozici spoustu informací o tom, jak správně jíst, obchody jsou ale plné produktů, slibujících zázračné hubnutí. Názvy jako slim a fitness se staly módou a skvěle se prodávají. Většinou v nich ale najdete jen jídla plná nezdravých cukrů. Narazit na opravdu zdravé potraviny je dnes těžké.

Asijska_polevka_se_zazvorem_a_koriandrem (4)

Nadchly nás příběhy zákazníků

Nadchly nás neuvěřitelné příběhy lidí, kteří se díky ketonové dietě změnili k nepoznání. A stačil jim na to měsíc nebo dva. A co je na tom nejlepší – že jde o zcela přirozený stav organismu, který nastane při velmi výrazném omezení sacharidů ve stravě.

Pustili jsme se tedy do vývoje takových jídel a produktů, které mají snížený obsah sacharidů a nastavili jsme jednoduchá pravidla diety, která zvládne dodržovat každý. To totiž u ketonové diety, kterou lidé drží bez pomoci odborníků, může být problém. Naší zásadou, kterou při vývoji jídel striktně dodržujeme, je používání těch nejkvalitnějších surovin z Evropy. Levné proteiny z Číny pro nás vždy byly a budou tabu. Při výrobě nepoužíváme zbytečnou chemii, a pokud to jde, ani přidané glutamáty a lepek.

Zobrazit příběhy Certifikáty
keto-bramborak

Jak Ketomix dieta funguje?

Princip KetoMix diety je založen na optimálním nebo mírně zvýšeném příjmu proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o speciální postup, která funguje na muže i ženy, bez rozdílu věku. Pokud tělu cíleně omezíte sacharidy, vaše tělo přejde na náhradní zdroj paliva a tím jsou ketonové látky (odtud pochází název diety). Ketolátky si tělo vytvoří z vlastních tukových zásob, proto  dochází k jejich odbourávání.

Není proto možné, aby u někoho dieta „nefungovala“. Tělo začne tukové zásoby spotřebovávat již třetí den od začátku diety, jakmile přejdete do ketózy. Při této dietě není nutné cvičit, hlídat si kalorie nebo hladovět. A to je důvod, proč je úspěšnost diety tak vysoká. A proč může pomoci i vám.

Znáte nás z médií

Kde objednat jídla KetoMix

Na e-shopu

Objednávky vyřizujeme každý den, a tak na tu svou nemusíte dlouho čekat. Kurýr vám jí doveze až domů.

Zobrazit nabídku

V partnerských obchodech

Většina odběrných míst ale nemá celou nabídku KetoMix produktů. Raději si tedy vždy předem zavolejte.

Zobrazit prodejny