Jak začít

1

Vyberte a objednejte
KetoMix potraviny

Na našem e-shopu najdete mnoho produktů Ketomix od koktejlů, polévek přes kaše až po houstičky. Všechna tato proteinová jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, se kterými KetoMix jídly se rozhodnete hubnout.

Pokud se rozhodnete pít po celou dobu diety pouze koktejly, není to problém. Pokud si chcete udělat dietu pestrou, kombinujte libovolně všechna KetoMix jídla z naší nabídky. Potraviny můžete objednat buď ve výhodných balíčcích, nebo po jednotlivých kusech dle své chuti. Množství produktů, které budete potřebovat, záleží na délce vaší diety.

Pokud si nejste jistí, jak si dietu nejlépe rozvrhnout, využijte naší BMI kalkulačku nebo si rovnou vyberte produkty

2

Držte první fázi diety KetoMix

První fáze diety je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější. V první fázi KetoMix diety jíte 5x denně po třech hodinách libovolná KetoMix jídla, půl kila zeleniny a 20 g oříšků. Všechna KetoMix jídla, která najdete v naší nabídce, jsou vhodná už od této fáze diety.

Doba, po kterou držíte první fázi

Tato fáze by měla trvat minimálně týden a maximálně 8 týdnů. Budete tedy potřebovat 35 až 280 porcí libovolných KetoMix jídel, podle toho jak dlouho se rozhodnete první fázi držet.
Čím vyšší váha vás trápí, tím déle doporučujeme první fázi držet. Jakmile se začnete blížit vysněné váze, přecházíte do druhé fáze diety KetoMix.

balicek

35 porcí

balíček na týden

odkaz
balicek

70 porcí

balíček na 2 týdny

odkaz
balicek

110 porcí

balíček na 3 týdny

odkaz
balicek

150 porcí

balíček na 4 týdny

odkaz
3

Držte druhou fázi diety KetoMix

Druhá fáze už je mírnější, ale přesto velmi účinná. Ve druhé fázi konzumujete tytéž potraviny jako v první fázi, ale už jen 3x denně. Zbylá dvě jídla nahrazujete recepty, které najdete v manuálu. Přehledný manuál bude přiložený ve vašem balíčku. Těšit už se můžete na jednoduché recepty z masa, vajíček, ryb nebo sýrů.

Doba, po kterou držíte druhou fázi

Druhá fáze by neměla být kratší než jeden týden. Maximální doba se odvíjí od délky první fáze. Obě fáze KetoMix diety by neměly dohromady trvat déle než 14 týdnů, proto pokud například držíte první fázi 2 týdny, druhá fáze by neměla trvat déle než 12 týdnů.

4

Udržujte váhu ve třetí fázi

Třetí fáze už není dietou, ale vyváženou zdravou stravou, která by vám měla ukázat cestu k snadnému udržení shozených kil. Ve svém manuálu najdete jídelníček, kterého se můžete držet. Nemusíte se obávat, bude to snadné. Předchozí fáze diety vás naučily pravidelně jíst, dostatečně pít, konzumovat zeleninu, umět vybírat kvalitní zdroje bílkovin a vyhýbat se cukru. Nyní už jen zařadíte zdravé přílohy, ovoce a váš nový, zdravý životní styl je na světě.

1
2
3
95 %zákazníků náš obchod doporučuje z 1 626 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Přečtěte si příběhy našich zákaznic. Inspirujte se.

Opravdu to funguje? Desetitisíce našich spokojených zákazníků říkají ano!

Vysněná váha
za měsíc

„Hubnutí s KetoMixem bylo rychlé a pohodlné. Už za měsíc jsem se dostala na svou vysněnou váhu.“

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Přečíst celý příběh

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč