Studené nápoje

Ne jen v letních dnech se chceme osvěžit limonádou nebo vychlazeným smoothie. Pokud jste se rozhodli omezit příjem sacharidů a hledáte nízkosacharidové nápoje, které vám dodají osvěžení a zároveň podpoří vaše cíle, tak jste tu správně!

Hodně lidí si myslí, že při omezení sacharidů musíte omezit i výběr nápojů a spoléhat se pouze na vodu. S námi to tak být nemusí. Naše nápoje s nízkým obsahem sacharidů vám umožní si každý den dopřát osvěžující pocit bez výčitek.

Ať už se potřebujete osvěžit během horkého letního dne nebo si dopřát poctivé občerstvení po tréninku, naše studené nápoje vám nabídnou skvělou chuť a pocit, aniž byste se museli obávat vysokého obsahu sacharidů.

Překvapte sami sebe a zkuste naše nízkosacharidové studené nápoje. Váš pitný režim se tak stane nejen hydratační rutinou, ale také zdrojem radosti a chuťových zážitků.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

295390
1295390

Značky

Položek k zobrazení: 3
ketodrink 1 (1)
390 Kč

Nápoj pro zmírnění projevů tzv. keto chřipky, zdroj rychlé energie (díky MCT tukům), obohacený o hořčík, vápník, draslík a sodík, bez cukrů a s vysokým obsahem kofeinu...

NAP-KETO-POM
napoj s pomerancovo jablecnou prichuti
295 Kč

Pomerančový sirup bez cukru vhodný pro keto dietu, neobsahuje cukry ani tuky, keto sirup s osvěžující pomerančovou chutí, jen 2 kcal na porci připraveného nápoje,...

SIRUP-POMERANC
Sirup s příchutí lesních plodů, bez cukrů (100 porcí)
295 Kč

Ovocný sirup bez cukru vhodný pro keto dietu, keto sirup s osvěžující chutí lesních plodů, neobsahuje cukry ani tuky, jen 2 kcal na porci připraveného nápoje,...

SIRUP-LES

Všechny produkty jsou velmi chutné a zasytí. Konečně keto dieta při které nemám hlad. Top je koktejl s vanilkovou příchutí, který je super hustý a ne řídký jak voda jako například u konkurence.

Ověřený zákazník

Pro mne úplně první zkušenost s obchodem KetoMix a jsem velmi spokojená. Podrobně popsané produkty, rozpis jídel, kuchařka. Začínám svoji dietu a věřím, že zvládnu s rady a doporučeními shodit nadbytečná kila!

Ověřený zákazník

Navzdory obecnému převažujícímu názoru že, co je zdravé není chutné, je tato dieta také chutná a funguje.

Ověřený zákazník