Volné pozice

Jsme prestižní, středně velká, ryze česká firma, která svým klientům mění životy k lepšímu. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme jídla a produkty v oblasti zdravého životního stylu, které pomáhají našim zákazníkům cítit se lépe i zhubnout. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník.

Není nám ale jedno, jak toho docílíme. Jsme sociálně zodpovědnou firmou. Při výrobě jídel nepoužíváme přidané chemické látky ani glutamáty, všechny naše obaly jsou plně recyklovatelné, pravidelně se podílíme na pomoci tam, kde je to potřeba a v neposlední řadě nám záleží i na spokojenosti našich zaměstnanců.

Buďte jedním z nás

KetoMix, to je firma, která velmi rychle roste. Působíme v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu a Francii. A chystáme se expandovat i do dalších zemí. Proto neustále hledáme nové lidi, kteří k nám zapadnou a pomohou nám tvořit něco, co má smysl. Rádi přivítáme i vás!

Našli jste inzerát, který vás přesně popisuje? Pošlete nám na email kariera@ketomix.cz váš životopis a my se s vámi spojíme!

Aktuálně nemáme žádné volné pozice

volne_pozice_banner98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč