Volné pozice

Jsme prestižní, středně velká, ryze česká firma, která svým klientům mění životy k lepšímu. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme jídla a produkty v oblasti zdravého životního stylu, které pomáhají našim zákazníkům cítit se lépe i zhubnout. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník.

Není nám ale jedno, jak toho docílíme. Jsme sociálně zodpovědnou firmou. Při výrobě jídel nepoužíváme přidané chemické látky ani glutamáty, všechny naše obaly jsou plně recyklovatelné, pravidelně se podílíme na pomoci tam, kde je to potřeba a v neposlední řadě nám záleží i na spokojenosti našich zaměstnanců.

Buďte jedním z nás

KetoMix, to je firma, která velmi rychle roste. Působíme v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu a Francii. A chystáme se expandovat i do dalších zemí. Proto neustále hledáme nové lidi, kteří k nám zapadnou a pomohou nám tvořit něco, co má smysl. Rádi přivítáme i vás!

Našli jste inzerát, který vás přesně popisuje? Pošlete nám na email kariera@ketomix.cz váš životopis a my se s vámi spojíme!

Aktuálně nemáme žádné volné pozice

volne_pozice_banner