Doprava a platba

DOPRAVA

Doprava zdarma od 1 490 Kč.

Při objednávce do 10:00 vám balíček přijde do 4 pracovních dnů. 

 

V současné době nabízíme tyto druhy dopravy:

 

Přepravní společnost DPD

Funguje podobně jako Česká pošta nebo PPL, doveze vám balíček na vámi uvedenou adresu. Předtím se s vámi spojí telefonicky. Pokud je vaše objednávka nižší než 1 490 Kč, zaplatíte za tuto dopravu 99 Kč.

Přepravní společnost PPL

Tento dopravce vám balíček doručí na vámi uvedenou adresu. O termínu a času doručení budete informováni předem. Pokud je vaše objednávka nižší než 1 490 Kč, zaplatíte za tuto službu 94 Kč.

Osobní odběr Česká pošta - Balíkovna

Pokud máte v blízkosti bydliště či práce výdejnu Balíkovny, můžete zvolit tento způsob dopravy. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček, jako dopravu zvolíte „Česká pošta – Balíkovna“, vyberete si místo odběru a váš balíček bude poté připraven na daném výdejním místě. Seznam všech míst najdete ZDE. Při objednávce nižší než 1 490 Kč zaplatíte za Balíkovnu 59 Kč. Pozor u této přepravní společnosti není možné platit na dobírku, je nutné si balíček uhradit předem převodem nebo online kartou. Děkujeme za pochopení.

Osobní odběr Zásilkovna.cz

Pokud máte v blízkosti bydliště či práce výdejnu Zásilkovny, můžete zvolit tento způsob dopravy. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček, jako dopravu zvolíte „Zásilkovna“, vyberete si místo odběru a váš balíček bude poté připraven na daném výdejním místě. Seznam všech míst najdete ZDE. Při objednávce nižší než 1 490 Kč zaplatíte za Zásilkovnu 59 Kč.

Kapacita Alza boxů a Z-boxů je omezená. Mohou se tak vyskytnout komplikace s včasným doručením vaší objednávky, které bohužel nedokážeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

 

PLATBA

 

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platí pro dopravu balíčku prostřednictvím dohodnutého přepravce nebo pro osobní odběr v Zásilkovně. Cena je od 49 Kč.

Platební kartou

Jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob placení. Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Tato platební metoda je zdarma.

Bankovním převodem

Platit můžete prostřednictvím klasického bankovního převodu nebo rychlým online bankovním převodem prostřednictvím platební brány GoPay. U klasického bankovního převodu počítejte s tím, že připsání platby může trvat i několik dní. 

Tato platební metoda je zdarma.

Google Pay

Snadný a rychlý způsob placení online. K využití služby musíte mít ve svém Google účtu nebo v prohlížeči Chrome uloženou platební kartu. Tato platební metoda je zdarma.

Twisto Pay

Nakupujte ihned, zaplaťte později. Tato platební metoda umožňuje platit za zboží až po jeho doručení. Na úhradu máte až 30 dní. Informace o platbě obdržíte po dokončení objednávky emailem. Služba Twisto Pay je zcela zdarma. Zaplatíte jen to, co si objednáte, nic navíc.