Vyšší nadváha

Nejprodávanější

2 položek celkem
Ketonová dieta na 3 týdny (105 porcí + 5 zdarma)
4 580 Kč

V balíčku, který vám zajistí kompletní stravu na tři týdny, naleznete balení proteinového koktejlu a tři volitelné příchutě. Dále si budete moci pochutnat na třech různých...

Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí + 10 zdarma)
5 990 Kč –8 %
5 490 Kč

V balíčku obdržíte kompletní stravu na 4 týdny – dvě velká balení proteinového nápoje a tři volitelné příchutě, dva druhy polévek, kaší, omelet a palačinky. Samozřejmostí je...

Máte BMI v rozmezí 35 až 39,99?  V tom případě spadáte do kategorie osob s vyšší nadváhou. Je pro vás tedy vhodný dietní plán na devět týdnů, během kterého si vystačíte s výhodným balíčkem na 3 týdny a balíčkem na 4 týdny. Tyto balíčky vám společně vydrží na 9 týdnů ketonové diety. 

První tři týdny budete v takzvané první fázi KetoMix diety. Po tuto dobu budete pětkrát denně po třech hodinách jíst chutná jídla KetoMix. Volit můžete z 22 produktů od koktejlů, kaší, omelet palačinek přes proteinové tyčinky či housky až ke chlebu nebo perníčkům. Určitě se tak nemusíte obávat jednotvárnosti diety. Kromě našich jídel byste měli jíst ještě půl kilogramu zeleniny denně. Dopřát si můžete také ořechy, kávu, čaje a decilitr nízkosacharidového vína KetoMix.

Dalších šest týdnů budete ve druhé fázi diety. V té se sníží počet jídel KetoMix z pěti na tři. Další dvě jídla je již možné si připravit dle vlastního uvážení. Jestli to bude svačina, oběd nebo večeře, je lhostejné. Důležité ale je držet se zásad zdravého stravování a řídit se naším jídelníčkem, který spolu s dietou obdržíte.

Fáze diety lze rozvrhnout následovně:

 

 doba trvání:

1. fáze:

 3 týdny

2. fáze

 6 týdnů

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků #letosjinakZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci Vám zde zodpoví veškeré Vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 4 200 členů

Přečtěte si příběhy našich zákaznic. Inspirujte se.

Opravdu to funguje? Desetitisíce našich spokojených zákazníků říkají ano!

-10 kg za 2 měsíce

"Za dva měsíce jsem měla deset kilo dole. Šlo to samo. S touhle dietou je jen na vás, kolik kilo shodíte."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Přečíst celý příběh

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč