Prodejní místa

Kde si nás můžete vyzvednout

Zásilkovny

Pokud si chcete objednat KetoMix na našem eshopu, ale nechce se vám čekat na kurýra, můžete si balíček jednoduše objednat do Zásilkovnya až budete mít volnou chvíli, balíček si zajdete vyzvednout. Jak na to? Klasicky vytvoříte objednávku v eshopu a při vyplňování doručovacích údajů zvolíte jednu z poboček Zásilkovny.

Seznam zásilkoven

Nejsme jen na eshopu!

Prodejní místa

Nechcete čekat a s nákupem spěcháte? Nakupte KetoMix jinak, než přes náš eshop. Zastavte se v některé z našich spřátelených kamenných prodejen, kde KetoMix produkty přímo koupíte. Obchody bývají různě zásobené, proto doporučujeme prodejnu předem telefonicky kontaktovat a informovat se o dostupnosti zboží. Nechcete-li nikam volat, stavte se v pražské Creperii Mirakulum, kde najdete všechna naše jídla  a výhodné balíčky a koupit je můžete i bez předchozího objednání.

Seznam prodejen

Do hodiny u vás!

Bojíte se, že při čekání na balíček ztratíte motivaci? Nebo vám něco z diety došlo a vy potřebujete rychle třeba příchuť do koktejlu? Pak můžete využít služby kurýrní společnosti Wolt. Stačí přijít na jejich stránky, vybrat si a odeslat objednávku. Do hodiny bude KetoMix u vás. Tuto službu nabízíme zatím jen v Praze.

E-shop s potravinami!

Jestli jste zvyklí nakupovat on-line přes rohlík.cz? V tom případě můžete do nákupního košíku přihodit i KetoMix. Dorazí vám spolu s ostatním nákupem přesně v době, kterou uvedete v objednávce. Rohlik.cz doručuje zboží ve všech větších městech a jejich okolí.

Nakupujte na Rohlik.cz