Prodejní místa

Kde si nás můžete vyzvednout

Zásilkovny

Pokud si chcete objednat KetoMix na našem eshopu, ale nechce se vám čekat na kurýra, můžete si balíček jednoduše objednat do Zásilkovnya až budete mít volnou chvíli, balíček si zajdete vyzvednout. Jak na to? Klasicky vytvoříte objednávku v eshopu a při vyplňování doručovacích údajů zvolíte jednu z poboček Zásilkovny.

Seznam zásilkoven

Nejsme jen na eshopu!

Prodejní místa

Nechcete čekat a s nákupem spěcháte? Nakupte KetoMix jinak, než přes náš eshop. Zastavte se v některé z našich spřátelených kamenných prodejen, kde KetoMix produkty přímo koupíte. Obchody bývají různě zásobené, proto doporučujeme prodejnu předem telefonicky kontaktovat a informovat se o dostupnosti zboží. Nechcete-li nikam volat, stavte se v pražské Creperii Mirakulum, kde najdete všechna naše jídla  a výhodné balíčky a koupit je můžete i bez předchozího objednání.

Seznam prodejen

Do hodiny u vás!

Bojíte se, že při čekání na balíček ztratíte motivaci? Nebo vám něco z diety došlo a vy potřebujete rychle třeba příchuť do koktejlu? Pak můžete využít služby kurýrní společnosti Wolt. Stačí přijít na jejich stránky, vybrat si a odeslat objednávku. Do hodiny bude KetoMix u vás. Tuto službu nabízíme zatím jen v Praze.

E-shop s potravinami!

Jestli jste zvyklí nakupovat on-line přes rohlík.cz? V tom případě můžete do nákupního košíku přihodit i KetoMix. Dorazí vám spolu s ostatním nákupem přesně v době, kterou uvedete v objednávce. Rohlik.cz doručuje zboží ve všech větších městech a jejich okolí.

Nakupujte na Rohlik.cz
98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč