L-Carnitine - spalovač tuků

CARN
85 hodnocení

Podpořte ketonovou dietu karnitinem! Karnitin hraje důležitou roli v metabolismu tuků. Zajišťuje jejich transport v rámci buňky a díky tomu mohou být tuky využity jako zdroj energie. Dóza obsahuje 60 kapslí.


  • Skladem
230 Kč
Kategorie: Ostatní
 
  • Během ketogenní diety může být hubnutí provázeno snížením karnitinu v organismu. Deficit karnitinu může být provázen celkovou slabostí, snížením svalové síly a únavou. Bylo také zjištěno, že snížení hladiny karnitinu vede ke snížení účinnosti ketogenní diety. Proto je příhodné karnitin během této diety doplňovat. [zdroj: neurol. praxi 2015; 16(3): 152–154]

 

  • Pomocí takzvaného karnitinového cyklu jsou mastné kyseliny (tuky) přenášeny do míst, kde mohou být přeměněny na energii, což ovlivňuje i rychlost hubnutí.

 

  • Karnitin snižuje tvorbu laktátu během fyzického výkonu, který nepříznivě působí při regeneraci organismu.

 

 

Dávkování: 2x denně 1-2 kapsle

Doporučené dávkování je ráno se snídaní a podruhé během dne před jakoukoliv aktivitou. Může to být nejen před cvičením, ale například i před nakupováním, velkým úklidem..

 

Složení: L-karnitin, želatinová kapsle

 

Obsah účinné látky: 500 mg L-karnitin v 1 kapsli.

 

Maximální doporučená denní dávka: 2x denně 1-2 kapsle. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Uchovejte mimo dosah dětí, nevhodné pro těhotné ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.