K novému stylu života jsem naučila i mou maminku.

Zdravím. Chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh a vlastně i o to, co vedlo k začátkům mé KetoMix diety. Dnes už jsou to 3 roky od mé svatby a od prvního pokusu o miminko. Díky vysazení hormonální antikoncepce a následného užívání hormonů má váha šplhala výš a výš. Po porodu se váha opět zvedla a když přesáhla trojmístné číslo, rozhodla jsem se pro výzvu s KetoMix.  

Když už jsem se na sebe nemohla podívat do zrcadla, odhodlala jsem se pustit do diety. KetoMix dietu jsem držela celých 10 týdnů. Prvních 5 týdnů 1. fázi a druhých 5 týdnů 2. fázi. Následovala měsíční pauza, po které jsem se znovu vrátila do 1. fáze. S celkovým úbytkem váhy jsem byla tak moc spokojená, že jsem hned začala obměňovat šatník. Cítím se konečně dobře a jsem šťastná, že mám zase váhu, jako před 3 lety. 

Co se týče samotného jídla KetoMix, moc mi chutná. Musím říct, že jsem si oblíbila konjakové přílohy, nachos, omelety a sladké tyčinky. Někdy kila nejdou dolu hned, ale nesmíte přestat. Musíte mít pevnou vůli a vydržet. Já jsem se rozhodla změnit od základu svůj životní styl, ve kterém chci pokračovat i nadále a doufám, že kila půjdou pomalu dolu.  

K novému stylu života jsem naučila i mou maminku, které z KetoMix jídel vařím obědy a večeře. K mé vysněné postavě mi ještě zbývá pár kilo shodit, ale to zase až za rok. Teď se chci ve svém životě soustředit na to, co jsem se za mou KetoMix éru naučila. 

Ještě bych chtěla vzkázat všem, co do diety nechtějí jít přes to, že některé potraviny jsou jen prášek a voda - pojďte do toho. Z KetoMix jídel jsem vařila takové množství variací jídel, že nikdo nepoznal, že se jedná o dietu. Doporučuji se stát také členem facebookové skupinky KetoMix Poradna CZ/SK, kde ostatní lidé sdílejí jejich recepty a kam jsem i já sama pár typů poslala.  

Nebojte se a pojďte do toho.