Na podporu hubnutí

 • Umí zrychlit metabolismus a tím podpořit spalování tuků
 • Pomáhají snižovat chuť k jídlu
 • Detoxikují a podporují trávení

 

Doplňky stravy na hubnutí jsou něco, o čem jste určitě už slyšeli, četli různé diskuze, možná o nich i uvažovali. Ale jejich působení bývá spojováno s mnoha otazníky, zda vůbec fungují, nebo se jedná jen o placebo, jestli nejsou nakonec i nebezpečné, nebo to nejsou jen vyhozené peníze. Na trhu můžete narazit na každou z těchto kategorií.

Správně zvolené doplňky stravy mohou usnadnit a urychlit hubnutí. Vaše tělo ocení, když mu dopřejete něco navíc. Pokud chcete u diety cvičit, určitě nezapomeňte na L-carnitine, který spalování tuků při sportu urychlí

Vyrýsované svaly, hezčí postava, štíhlejší boky, stehna, pevnější křivky, nebo cokoliv dalšího po čem bude vaše tělo vypadat lépe, může být váš sen a doplňky stravy na hubnutí vám s ním mohou pomoci. Ale opravdu jen pomoci, sami za vás nehubnou. Doplňky stravy KetoMix jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže, což dokazují mnohé recenze se zkušenostmi jejich uživatelů. Pojďme se na doplňky stravy na hubnutí podívat blíže, stejně tak i na jejich zdravotní dopady.   

Dostatečné množství vitamínů a minerálu je pro naše tělo nezbytné. O to víc to platí při dietě. U nás najdete doplňky stravy, které vám při dietě pomohou a doplní tak vše, co vaše tělo potřebuje. Multivitaminy pro ochranu imunity, L-Carnitin pro rychlejší spalování tuků a KetoMix Detox pro zdravá játra – to vše při dietě využijete.

Doplňky stravy na hubnutí

Období Vánoc bývá právě tím, kdy se doplňky stravy na hubnutí objevují na seznamech přání pro Ježíška a nakonec také jako dárek pod vánočním stromem. Přípravek na hubnutí ale zázraky dělat neumí. Musíte mu jít přece jen naproti. Pokud tedy toužíte po hubnutí, je potřeba počítat i se změnou životního stylu a stravovacích návyků, ale i zařazením vhodného pohybu do vašich každodenních aktivit. Doplňky stravy na hubnutí proces hubnutí jen podporují, a to bez ohledu na jejich cenu.  

S čím vám mohou doplňky stravy pomoci?

 • zrychlují metabolismus a tím umožňují rychleji spalovat tuky,
 • omezují ukládání tuků,
 • omezují ukládání i dalších živin,
 • usnadňují nárůst svalové hmoty,
 • snižují chuť k jídlu,
 • detoxikují organismus,
 • přispívají ke správné činnosti trávicího traktu.

Kontrola nad doplňky stravy na hubnutí

“Doplňky stravy jsou potraviny, které se od potravin pro běžnou spotřebu odlišují vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, a které byly vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy spotřebitele na úroveň příznivě ovlivňující jeho zdravotní stav. Nejsou tedy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění.” Takto zní přímo definice doplňků stravy podle Státního ústavu pro kontrolu léčiv. 

Než je doplněk stravy na hubnutí uveden na trh, musí zaslat Ministerstvu zemědělství český text včetně označení a povinných informací. Není sice vyhodnocována účinnost doplňků stravy na hubnutí, uváděné účinky ale nesmí být v rozporu s právními předpisy pro označování potravin a doplňků stravy. Nesmí tedy dle platných právních předpisů deklarovat vlastnosti prevence, léčby, nebo vyléčení onemocnění.

Doplňky stravy na hubnutí - dělení

Doplňky stravy na hubnutí jsou k dispozici v různých formách. Stačí si jen vybrat tu, která vám nejvíce sedne a je pro vás nejpohodlnější. Jde o: 

 • tablety na hubnutí,
 • kapky na hubnutí,
 • koktejly na hubnutí,
 • čaj na hubnutí.

Co nejčastěji obsahují doplňky stravy na hubnutí?

Vitamíny na hubnutí nejčastěji obsahují výtažky z těchto látek:

 • zelená káva,
 • bobule acai berry,
 • zelený čaj,
 • guarana,
 • spirulina,
 • L-carnitin (karnitin).

V poslední době je hodně propagována jako vhodná zelená káva na hubnutí. V zelené kávě se zachovává kyselina chlorogenová, která má prokázané antioxidační účinky a zvyšuje využívání tuků v těle. Označení slim tak je u výrobků ze zelené kávy zcela oprávněné.

Tip! Nemusíte se dívat vždy výhradně na doplňky stravy na hubnutí. Zrnka zelené kávy jsou nepražená a můžete je běžně zakoupit v pražírnách kávy. Je káva spalovač tuků? Hubnutí může určitě podpořit!


Nové léky na hubnutí obsahují také L-carnitin, který je nejen vhodný při redukci váhy, ale dodává také energii k vašim sportovním výkonům. Oblíbený je i u žen po porodu. Při jeho doplnění napomáhá ženám k rychlejšímu poklesu váhy.

Rada! Sáhnout můžete doma i po jablečném octu, který vzniká, když jablečnou šťávu necháte dvakrát kvasit. V jablečném octu je kyselina octová, která zabraňuje ukládání tuků a napomáhá jejich odbourávání v oblasti břicha, dále pak ničí nevhodné střevní bakterie a čistí ledviny.


Extrakty ze zeleného čaje i zelené kávy obsahují často přírodní kapky na hubnutí. Dále v přírodních přípravcích na hubnutí můžeme najít takové byliny jako je výtažek z máty, řepíku, mateřídoušky či svízele.

Keto dieta

Bez vlastní aktivity ale s nadbytečnými kily i nejlepší doplňky stravy na hubnutí zmůžou jen málo. Je nutné začít změnou stravovacích návyků a doplnit je ideálně i cvičením. Se změnou stravy a zásadním urychlením hubnutí vám může pomoci některá z diet jako např. keto dieta, neboli nízkosacharidová dieta. Keto dieta výsledky nejen slibuje, ale jsou velmi brzy i vidět.

Princip keto diety spočívá v tom, že se tělu nedodávají sacharidy jako zdroj energie, na které je zvyklé. Organismus se přepne na jiné využívání energie, a to na čerpání z již dříve uložených zásob v tukových polštářcích. Stav přeměny tuků na energii se jmenuje ketóza. Právě v takovou chvíli tělo hubne. Jak je možné ketózu ještě podpořit? Samozřejmostí by mělo být cvičení. Ale i keto dieta tablety na hubnutí uvítá.

Rada! Nezapomínejte dostatečně pít. Hubnutí a doplňky stravy na hubnutí se neobejdou bez dostatku tekutin. Doporučuje se od 2 do 3 litrů denně.

Keto dieta a účinek tablet

Keto dieta má i negativa. Mezi ně může při dietních chybách patřit nedostatek vitamínů a minerálů, ale velmi často ji hned v prvních dnech doprovází únava a ztráta dobré nálady. Ze zkušenosti se keto dieta doplní tabletami L-carnitinu, který hned v úvodní fázi pomůže od těchto neduhů a pomůže s obnovením energie.

Keto dieta se nevylučuje s užíváním tablet, možné jsou samozřejmě doplňky stravy na hubnutí a čaje na hubnutí. Pro rychlejší a lepší výsledky keto diety jsou dostupné tablety na podporu trávení a hubnutí. Tyto tablety při keto dietě a vhodném dávkování zajistí podporu správného trávení, činnosti jater i pročištění organismu i spalování tuků.  

K dispozici jsou i čistě přírodní tablety pro keto dietu. Zcela přirozené jsou např. bylinné kúry. Můžete doplnit keto dietu i kapslemi s celým spektrem vitamínů, a to A, D, E, K, železo, B6, B12.

Rada! Než se pustíte i do užívání tablet u keto diety, přečtěte si recenze na keto tablety. Od ostatních hubnoucích zjistíte, zda v jejich případě fungovaly, nebo byly spojeny s nějakými vedlejšími účinky. Recenze tablet keto diety bývají obvykle velmi pozitivní a účinek je tak možné podepřít i reálnými zkušenosti.

Zakázané prášky na hubnutí

V souvislostí s doplňky stravy na hubnutí se setkáte také s označením anorektika. Anorektika jsou látky, které potlačují chuť k jídlu. Lékař vám prášky na hubnutí na předpis naordinuje především v případě těžké nebo komplikované obezity.

Tip! U léků předepsaných lékařem, stejně tak i u doplňků stravy si čtěte příbalové letáky a zajímejte se o možné nežádoucí účinky.


Dříve se používaly léky na hubnutí obsahující dexfenfluramin. Tato látka měla nežádoucí účinky v podobě plicní hypertenze a chlopenní vady. Léky na hubnutí na předpis tyto látky obsahovat již nesmí.

Rada! Než začnete prášky na hubnutí brát, ověřte si jejich bezpečnost na webu Nebezpečné léky spravovaném Státním úřadem pro kontrolu léčiv (SÚKL). Najdete zde uvedené nebezpečné léky, ale i účinné látky, které přidáním do doplňků stravy a užíváním bez dohledu lékaře mohou způsobit závažné poškození zdraví. Jedná se o tyto látky:

 • fentermin,
 • sibutramin.

Vždy je potřeba počítat s tím, že ani nejlepší doplňky stravy na hubnutí nic nezmůžou, pokud neupravíte stravovací režim a nezačnete se vhodným způsobem hýbat. Stejně tak se nenechejte zlákat na prášky na hubnutí. Každá dieta a hubnutí se musí podpořit dostatkem spánku. Až pak se budete radovat z úbytku váhy a nebudete při dosažení výsledku zcela vyčerpaní.  

Nejprodávanější

KM mockup l karnitin CZ
L-karnitin (60 tablet)
Skladem
L-CARNITINE-TAB
 
275 Kč
23 položek celkem

Cena

74640
174640

Značky

Položek k zobrazení: 23
KM mockup l karnitin CZ
Slevový kupón
275 Kč

Oblíbený doplněk stravy při hubnutí, podporuje spalování tuků, komfortnější užívání ve formě tablet, pomáhá s únavou a slabostí při keto dietě. Pro ženy a muže Pro...

L-CARNITINE-TAB
KetoMix blokátor sacharidů (5 sáčků)
Slevový kupón
210 Kč

I při dietě je lidské občas zhřešit. Nenechte nic náhodě a buďte připraveni. Blokátor sacharidů podporuje vstřebávání tuků a sacharidů a pomůže vám zůstat v ketóze. ...

BLOKATOR
ketodrink 1 (1)
Slevový kupón
390 Kč

Nápoj pro zmírnění projevů tzv. keto chřipky, zdroj rychlé energie (díky MCT tukům), obohacený o hořčík, vápník, draslík a sodík, bez cukrů a s vysokým obsahem kofeinu (16...

NAP-KETO-POM
KM mockup meteo stop CZ
Slevový kupón
99 Kč –25 %
74 Kč

Zmírňuje plynatost a nadýmání, snižuje pocit tlaku v břiše, ulevuje od pocitu plnosti a říhání, podporuje normální trávení a činnost střev. Pro ženy a muže Pro...

METEO
KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)
Slevový kupón
350 Kč

Buďte připravení při dietě odolat všem chutím. Pošlete je jednoduše “k ledu”. S doplňkem stravy Apetit Stop to půjde samo. A navíc si na něm i pochutnáte.   Potlačuje...

APETIT
Detox (100 kapslí)
Slevový kupón
299 Kč

Tablety pro očistu organismu v keto dietě, podporují detoxikační procesy v těle, přispívají k metabolismu tuků, podporují činnost jater a trávicího systému, obsahují...

DETOX-NEW
erythritol 1kg
Slevový kupón
220 Kč –25 %
165 Kč

Náhrada běžných sladidel,  přírodní sladidlo bez kalorií,  sladí téměř jako cukr,  hodí se do keto diety i low carb stravování,   vhodný ke slazení nápojů, pokrmů i do...

DM-XI-ERYTHRITOL-KG
gbw PRODUKT 4
Novinka Slevový kupón
240 Kč

Přípravek napomáhající vylučování přebytečné vody z těla,  přispívá k normální činnosti močové soustavy,  obsahuje extrakt z plodů kanadské brusinky, kopřivy a zlatobýlu,...

GOOD-WATER
super greens lesní směs
Novinka Slevový kupón
420 Kč –10 %
378 Kč

Dobijte při hubnutí energii se zelenými superpotravinami v BIO kvalitě. Spirulina, chlorella, zelený ječmen a mladá pšenice jsou ideální směsí pro podporu trávení, posílení...

SUPERGR-LES-BLEND
mockup caj sypany faze3
Slevový kupón
175 Kč

Bylinný čaj pro správnou činnost lymfatického systému, přírodní cesta, jak podpořit hubnutí v keto dietě, snadný způsob, jak zlepšit odolnost imunitního systému, skvělá...

BYL-KUR-F3
Zinek (30 kapslí)
Slevový kupón
115 Kč

Přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k udržení normálního stavu kostí, snadné užívání - pouze 1 tableta denně. Minimální trvanlivost do: 10.6.2024...

ZINEK
mockup caj sypany faze2
Slevový kupón
175 Kč

Bylinný čaj pro odvodnění při hubnutí, přírodní cesta, jak podpořit hubnutí v keto dietě, snadná pomoc s odstraněním přebytečné vody v těle, skvělá pomoc při detoxikaci...

BYL-KUR-F2
ostropestrec drceny 500g KM
Slevový kupón
99 Kč

Superpotravina a vaše přírodní pračka na játra. Ostropestřec je nejlepší pomocník pro očistu vašeho organismu. Jednoduše jej přidejte do jídla nebo si uvařte čaj. ...

DM-X-OSTROPES-500
KM balicek GBW 2xbylinna sirup lesni
Slevový kupón
599 Kč

Výhodný balíček pro odvodnění při hubnutí, přírodní způsob, jak podpořit hubnutí v keto dietě, bylinná kúra pomůže s odvodněním a podpoří lymfatický systém, Goodbye water...

BAL-GOOD-BYL
Detox (100 kapslí)
Slevový kupón
299 Kč

Kapsle pro očistu organismu v keto dietě, podporují detoxikační procesy v těle, přispívají k metabolismu tuků, podporují činnost jater a trávicího systému,...

DETOX
mockup caj sypany faze1
Slevový kupón
175 Kč

Bylinný čaj pro podporu trávení, přírodní cesta, jak podpořit hubnutí v keto dietě, snadný způsob, jak zlepšit funkci trávicího systému, skvělá pomoc při detoxikaci...

BYL-KUR-F1
KM balicek detox 2xbylinna sirup pomeranc
Slevový kupón
640 Kč

Výhodný balíček pro detoxikaci organismu, přírodní a účinný detox, který podporuje hubnutí v keto dietě, bylinná kúra podpoří trávení a správnou funkci jater a žlučníku,...

BAL-DETOX-BYL
bylinna smes sypana 1
Slevový kupón
595 Kč

Bylinná kúra pro péči o váš organismus při hubnutí, přírodní cesta, jak podpořit hubnutí v keto dietě, podpora činnosti jater, ledvin a střev, skvělá pomoc při detoxikaci...

BYL-KUR
ZINEK 100tbl 149x45 CZ SK VIZUAL
Novinka Slevový kupón
114 Kč –10 %
102 Kč

Stačí vám 1 tableta a podpoříte vaši imunitu, metabolismus i funkci reprodukčních orgánů. Zázračný minerál zinek pečuje o vaše tělo nejen zevnitř, ale postará se také o zlepšení...

ZINEK-EXTRA
mockup caj sypany faze4
Slevový kupón
175 Kč

Bylinný čaj pro očistu jater, přírodní cesta, jak podpořit hubnutí v keto dietě, snadný způsob, jak zlepšit činnost jater a žlučníku, skvělá pomoc při detoxikaci...

BYL-KUR-F4
super greens
Novinka Slevový kupón
420 Kč –10 %
378 Kč

Načerpejte při hubnutí energii ze zelených superpotravin. Stačí pár kapslí denně a je pryč nejen únava, ale pročistíte i vaše tělo a zlepšíte trávení. Snadný způsob, jak...

SUPERGR-BLEND
zinek
Novinka Slevový kupón
360 Kč –10 %
324 Kč

Naše tělo si zinek nedokáže vyrobit. Dodejte mu tu nejúčinnější variantu, tedy zinek ve formě bisglycinátu. Tělo jej takto dokáže nejlépe využít. Díky jedné kapsli denně...

ZINEK-BLEND
bylinna smes sacky 2
Slevový kupón
175 Kč

Směs bylin v sáčcích pro péči o váš organismus při hubnutí, přírodní cesta, jak podpořit trávení a hubnutí v keto dietě, obsahuje moringu, fenykl a mátu, skvělá pomoc při...

BYL-KUR2

Všechny produkty jsou velmi chutné a zasytí. Konečně keto dieta při které nemám hlad. Top je koktejl s vanilkovou příchutí, který je super hustý a ne řídký jak voda jako například u konkurence.

Ověřený zákazník

Pro mne úplně první zkušenost s obchodem KetoMix a jsem velmi spokojená. Podrobně popsané produkty, rozpis jídel, kuchařka. Začínám svoji dietu a věřím, že zvládnu s rady a doporučeními shodit nadbytečná kila!

Ověřený zákazník

Navzdory obecnému převažujícímu názoru že, co je zdravé není chutné, je tato dieta také chutná a funguje.

Ověřený zákazník