Co čekat a nečekat od přípravků na podporu hubnutí?

Hledání cest k hubnutí vás mohlo navést i na náplasti na hubnutí. Na webech distributorů se dočtete jen samá pozitiva. Jak náplasti na hubnutí fungují a co od nich můžete ve skutečnosti čekat?

Přípravky na hubnutí podporují mnoho funkcí. Mezi nimi je např. snižování hmotnosti, omezení usazování tuků, zrychlení metabolismu, nebo snížení chuti na sladké. Samy o sobě ale tyto doplňky stravy hubnutíi žádnou z uvedených funkcí nezajistí. Jen je podporují

Pokud by vám měly dokázat, že uvedené účinky mají, potřebují vaši spolupráci. Bez změny jídelníčku a zařazení vhodného pohybu tablety ve vašem těle nic nezmění a v ničem nepomůžou. Tableta na hubnutí vám může pomoci přestat mít chuť na sladké a přejídat se, když se budete zároveň zdravě stravovat a podle možností i hýbat.

Pokud máte nadváhu, musíte nejprve začít s kontrolou energetického příjmu a výdeje. Trvalé redukce hmotnosti nedosáhnete pouhou konzumací léků na hubnutí. Pokud budete mít jasně stanovená pravidla hry (tedy hubnutí a diety), můžete se pustit do hledání vhodného doplňku stravy na hubnutí. 

Doplňky stravy na hubnutí obvykle obsahují:

  • kofein,
  • zelený čaj, 
  • chilli, 
  • L-carnitin, 
  • spirulinu, 
  • chlorellu. 

Tyto látky podporují výše uvedené funkce. Důležitá výhoda doplňků stravy na hubnutí je přírodní charakter většiny látek. Z volně prodejných léků na hubnutí vybírejte doplňky stravy na hubnutí s certifikací a takové, které prošly testováním. Certifikace je u výrobků KetoMix samozřejmostí. Řiďte se také hodnocením ostatních uživatelů. 

Farmaka, tedy antiobezitika, předepisuje výhradně lékař po laboratorním vyšetření. U léků na předpis je nezbytné dodržet určené dávkování. Tyto léky na hubnutí dokáží snížit vstřebávání tuků (např. Olistat), snížit pocit hladu (Elsinorské prášky, Bupropion), nebo zvýšit energetický výdej. Jde ale o léky, jejichž složky se používají např. k léčbě depresí a závislostí. I zde platí, že bez změny životního stylu ani tyto tablety na hubnutí nedokáží zajistit dlouhodobé snížení hmotnosti.    

Zdravý životní styl vám nenahradí žádné léky, ani přípravky na podporu hubnutí. Doplňky stravy KetoMix vám mohou pomoci na cestě za vysněnou postavou.    

 

 

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč