S přejídáním je díky KetoMixu konec

Jmenuji se Robert a je mi 43 let. Dietám moc nevěřím, vždy jsem je bral jako způsob hubnutí hlavně pro ženy. Asi i proto, že jsem svou postavu nikdy extra řešit nemusel. Až do nedávna.

Vždy jsem hrozně rád jedl. Jídlo mě bavilo a chutnalo mi. Jenže neznám míru. Přirovnal bych se k postavě uzenáře Karla z filmu Slavnosti sněženek, která říká: „Pánové, já bych vám to neradil. Já totiž na co přijdu, to sežeru.“ A tak jsem postupně nabíral. I když většina lidí z mého okolí říkala, že hubnout nepotřebuji, cítil jsem to jinak.

Kila navíc mě limitovala hlavně při sportu a turistice v horách. Vadilo mi, jak jsem se potil a cítil se ve svém těle neohrabaně a těžce. Věděl jsem, že to chce změnu. A i přesto, že nejsem žádný fanda do proteinových diet, jsem se rozhodl vyzkoušet KetoMix.

Chtěl jsem hlavně zkusit, zda něco takového funguje. A zda jsem schopný se takto naučit jíst méně, dávat tělu jen to, co mu bude stačit, a přestat se nezdravě přejídat.

Zpočátku jsem měl obavy, že mi jídla nebudou chutnat, že se budu muset přemáhat, ale vše bylo úplně v pohodě. Jediné, na co jsem si musel zvykat o něco déle, byl proteinový koktejl. Moc mi chutnaly polévky, které jsem si vylepšoval povolenou zeleninou, nebo pudink, kaše a tyčinky. KetoMix má tak velký výběr, že si tu bez problému každý najde to, co mu bude chutnat. Hlad jsem neměl. Zbavil jsem se i chutí na sladké, teď už mi dokonce běžné sladkosti vadí. A to mi vyhovuje. Taky poradenský servis byl na jedničku. Zpočátku jsem tápal, ale šikovné poradkyně mi po telefonu vždy ukázaly správný směr, daly radu a povzbudily.

Jsem opravdu rád, že jsem se nakonec rozhodl pro KetoMix dietu. Zpočátku jsem nevěřil, že se dá díky nějakým speciálním jídlům zhubnout, ale jsem živoucím důkazem, že to opravdu funguje. Vše jsem poctivě dodržoval a zhubnul jsem dokonce víc, než jsem očekával. Teď už vím, že co opravdu nechci, je se přežírat. Upravil jsem pravidelnost v jídle, zmenšil porce a přehodnotil celý jídelníček. Nechci už zpět kila, která jsem zhubnul. Konečně jsem se sebou spokojený a cítím se dobře.

VZKAZ OD ROBERTA

"Dietu KetoMix bych doporučil všem. Hlavně těm, co nevěří. Pokud chcete zhubnout, neváhejte a pusťte se do toho. Funguje to a brzy, stejně jako já, uvidíte výsledky, které vás budou těšit a zvednou vám sebevědomí."