Přesvědčil jsem se, že s keto dietou se dá zhubnout i při práci na směny

Jmenuji se Honza a je mi 47 let. Ke keto dietě mě přivedla má přítelkyně. Podařilo se jí s ketonovou dietou shodit kila navíc, která jí dlouho trápila. Ne, že by se mi předtím nelíbila, ale teď jí to opravdu moc sluší. Hlavně, novou váhu si bez problému drží a to mě asi nejvíc přesvědčilo.

Honza celý

Nepravidelný režim udělal své 

Pracuji ve směnném provozu, takže s pravidelnou stravou jsem měl vždycky problém. V práci jsem byl rád, že do sebe něco stihnu hodit a doma jsem pak „vyluxoval“ vše, co jsem našel. I když jsem se v práci celý den hýbal, postupně jsem nabral až na 113,5 kg.  A to mě hodně omezovalo. A to nejen fyzicky, ale projevilo se to i na zdraví. Hůř se mi dýchalo, pohyboval jsem se ztěžka. Kila navíc mi začala překážet. Zabrat mi dávala i kompletní rekonstrukce staršího domku, do které jsme se pustili. Pak se rozhodla zhubnout má přítelkyně a, jak už jsem zmínil, úspěšně. Hecovala mě pak tak dlouho, až jsem si řekl, že to s dietou KetoMix zkusím. A byl jsem velmi mile překvapen.  

Nevěděl jsem, že i keto dieta může chutnat 

Keto jídla byla super, jejich příprava rychlá a navíc jsem si na všem moc pochutnával. Nejvíc asi na omeletě s příchutí slaniny a sýra a proteinovém koktejlu, ke kterému jsem střídal několik příchutí. Nebylo snad nic, co bych měl problém sníst. Určitě mi pomohlo, že měla má přítelkyně s keto dietou zkušenosti. Věděla už, jak nejlépe jídla upravit. Já jsem jen poslušně konzumoval nebo jsem sdílel tipy na různé keto recepty, na které jsem narazil na stránkách KetoMixu nebo ve facebookové poradně. Tu bych také rád ocenil. Podpora a motivace od ostatních lidí i od výživových poradkyň byla úžasná a moc mi pomáhala. Bylo fajn, že se tu lidé dělí o své úspěchy, postřehy, nápady, ale sdílejí i různé problémy a trápení. Je fajn vědět, že v tom člověk není sám.  

Změny byly vidět hned 

Jako první jsem si po pár dnech všiml změny na oblečení. Najednou mi nebylo tak těsné. No, a po pár týdnech na mě všechno staré oblečení viselo jak na ramínku. I pásek jsem si musel posunout. Nerad chodím nakupovat, ale nebylo zbytí, musel jsem obnovit celý šatník. Hodně pochval jsem na svou novou postavu slyšel i ve svém okolí a to mě vždy potěší a jsem rád, že je ta změna k lepšímu vidět.  

Konečně je mi fajn 

Dřív jsem si to nedovedl vůbec představit, ale KetoMix dieta mě přesvědčila, že se dá pohodlně zhubnout, i když pracujete na směny. Díky jednoduché a rychlé přípravě si jídla můžete přichystat dopředu a vzít s sebou. Když nestíháte, vezmete tyčinku nebo koktejl.  

Teď se konečně cítím fajn. Miluji moře a potápění. Každý rok se snažíme vyjet do Chorvatska, tentokrát si to opravdu užiju, protože si nebudu připadat jako „vorvaň“. Jsem v mnohem lepší kondici a cítím se fit. Děkuju KetoMixu za tak jednoduchou a hlavně účinnou dietu.  

VZKAZ OD HONZY 

„Těm, kteří ještě váhají, bych doporučil: Rozhodně se nebojte a běžte do toho! Když jsem to dal já, dáte to i vy.“