Hodně lidí si všimlo, že jsem zhubla a to mě těší

Jmenuji se Šárka a rozhodla jsem se jít do diety s KetoMix. Mám kancelářskou práci a od doby Covidu jsem začala pracovat střídavě z domova. Už to přispělo k nedostatku pohybu a podivnému stravování. I když jsem nejedla pravidelně, snažila jsem se jíst zdravě. Minimálně smaženého, pečivo jen celozrnné, neslazené jogurty a k pití jen čistou vodu. I přes to šla kila nahoru a mě to vyděsilo. 

Byla jsem připravená na změnu, ale stále jsem nevěděla jak.

Bylo mi smutno. Nemohla jsem se podívat do zrcadla. Dříve jsem své tělo měla ráda. Jezdila jsem na kole, na in-line bruslích a hrála badminton. Chtěla jsem zhubnout, cítit se lépe a nemuset se stydět svléknout se do plavek. Navíc, potřebovalo to i mé zdraví. Můj cíl byl zhubnout partie na břiše a stehnech. S příchodem pandemie byl pohyb dost omezený, ale já věděla, že změna nepřijde sama. Pak se objevil KetoMix 

Chtěla bych se mít opět ráda!

Byla jsem přesvědčená, že jdu se svými kily něco udělat. Velkou podporu jsem cítila od svých dvou dcer, které mi od začátku fandily. S KetoMixem začalo jít všechno líp. S produkty jsem byla velmi spokojená. Hodně jsem si jich oblíbila a když jsem měla chuť a čas, do receptů jsem přidala špetku fantazie. Nejméně oblíbené byly omelety, ze který jsem vždy vymyslela něco dobrého.  

Inspirovala jsem se na facebookové poradně

Hned na začátku jsem se přidala do KetoMix poradny na facebooku. Našla jsem zde motivaci, užitečné rady a hromadu receptů. Naučila jsem se segedínský guláš, pečené placky, brokolicové packy, halušky z omelety a spoustu dalších. Byla jsem nadšená hlavně z toho, že si užívám dobré jídlo a kila jdou dolu. Ve třetím týdnu se váha trochu pozastavila, ale cm šly dolů. 

Mé okolí mě plně podporovalo

Úbytku na váze si začalo pomalu ale jistě všímat i mé okolí. Všichni mě podporovali, a to byl můj hnací motor. I já sama jsem měla velkou radost. Změny jsem vnímala pozitivně a hned, jak to bylo možné, jsem šla nakupovat! Dokonce jsem musela nějaký čas nosit elasťáky, protože mi ostatní kalhoty byly volné.  

Naučila jsem se jíst a pít

Díky KetoMixu jsem se naučila jíst pravidelně, 5x denně. Přehodnotila jsem celý jídelníček, hodně piju a už mi to nedělá takový problém jako na začátku. Bála jsem se, že budu mít hlad, ale jídla jsem nakonec měla víc než dost.  

Vzkaz od Šárky

“Když vidíte změnu sami na sobě, je to hodně motivační. Najednou víte, že to jde. Je to pro mě super zkušenost. Jestli váháte, určitě do toho jděte!”