Před lidmi už se nemusím hlídat a zatahovat břicho

Jmenuji se Luděk a je mi 38 let. Celý život jsem se věnoval sportovním aktivitám, mezi které patřil i můj oblíbený fotbal. V roce 2019 jsem musel svůj aktivní život hodně omezit, kvůli výhřezu plotýnek. Váha začala postupně stoupat, až se ze 75 kg vyšplhala na 85 kg. V lednu 2022 jsem si při fotbale utrhl meniskus a sportovní aktivity jsem musel znovu na nějaký čas stopnout. 

To léto mi váha stoupla na 90 kg. Kromě zdravotních problémů za nárůst váhy mohly také naše kladné sousedské vztahy. Pořádali jsme grilovačky, kde padla sem tam i nějaká ta sklenka alkoholu. Oblečení mi bylo malé a vše mě tlačilo. Už jsem nemohl dokonce ani sedět bez toho, aniž by mě neškrtil pásek od kalhot. Ten samý rok v září jsem si na oslavu oblékl můj oblíbený svetr a nestačil jsem se divit. Na břiše se mi vyrýsovaly 3 pneumatiky a já věděl, že takhle to dál nepůjde.  

Pár dní potom jsem se rozhodl, že si stanovím pevný termín a začnu se sebou něco dělat. V hlavě jsem si určil datum 1.1.2023. Chtěl jsem začít už dříve, ale čekalo mě narození 2. dcery a pár dalších důležitých akcí, které jsem si chtěl užít. Byl jsem přesvědčený, že když do toho půjdu, dosáhnu výsledků, které jsem si předem určil. 

Zhubněte s KetoMix i vy! 

 

Vyberte si z široké škály startovacích balíčku ještě dnes.
 


Pro větší motivaci jsem to oznámil rodině a známým. Brali to se srandou a začali mi odpočítávat můj osudný den. Během podzimu jsem napsal do
KetoMix a zjišťoval potřebné info ohledně celé diety. Také mě zajímala trvanlivost KetoMix jídel, abych si případně některé produkty mohl objednat ihned. To jsem také udělal. Když KetoMix jídla dorazila, připravil jsem si plán.  

Na Silvestra, s čerstvým miminkem, jsme neplánovali žádné velké oslavy. Udělali jsme si hezký den, šli na procházku a já už začal s upraveným jídelníčkem. Od nového roku pokračuji s KetoMix jídly a nepiju žádný alkohol. Vše dodržuji a to se také ukazuje na mém pravidelném měření a vážení. Manželka mi je velkou oporou a dělá mi průběžné fotky. 1. fázi jsem držel 14 dní a následně najel na fázi druhou, kterou držím do dnes. Po prvním měsíci jsem měl krásné výsledky jak na váze, tak v úbytcích na centimetrech.  

Co se týče KetoMix jídel, nejraději mám koktejly. Naučil jsem se je snídat jako teplý nápoj a u nich zůstávám do dnes. Jsem rád, že vůbec nemám chuť na sladké, protože čokolády, zmrzliny a další nezdravé sladkosti byly běžnou součástí mého jídelníčku. Sice mám neustálou chuť na pivo, která mě zkouší od prvního dne diety, ale úspěšně jí odolávám. Jedu dál a stále se držím svého plánu.  

Kdybych to měl shrnout, dnes se cítím o dost lépe. Když sedím nebo řídím, už mě nic netlačí. Ještě nejsem na konci, ale už teď můžu říct, že se v tričku a svetru cítím suprově. Před lidmi se nemusím vůbec hlídat a zatahovat břicho. Jsem opravdu moc rád, že jsem do toho šel. Byly to vlastně jen dva měsíce práce a teď už si váhu musím jen držet. V jídelníčku mám stále 2 koktejly denně. Jeden mi pomáhá startovat den a druhý mám vždy po ruce, když na jídlo nemám čas. Zašejkuju, vypiju a fičím dále. KetoMix dieta pro mě určitě není omezující. Dnes už si dopřávám maso- hodně masa, akorát místo příloh plných sacharidů volím zdravou zeleninu.