Jsme hrdí, že jste do hubnutí šli s námi!

Jsme hrdí, že jste do hubnutí šli s námi!

Jak víte, děláme všechno pro to, abyste s naší dietou byli spokojeni. Každý rok uvádíme na trh spoustu novinek, hledáme cesty, jak vám dietu co nejvíce zpříjemnit a chceme, abyste si návyky z ní odnášeli do dalšího života a na svou původní váhu už se nikdy nevrátili. Proto vás po celou dobu učíme, jak se stravovat jinak. Natáčíme recepty i video cvičení, v našem magazínu každý týden nacházíte tipy a rady, jak úspěšně dietou projít. A jako motivaci i příběhy našich zákazníků, kteří svou KetoMix dietu již úspěšně ukončili.

Naše práce má smysl. Měníme lidem životy. A možná, že ho změníme i vám. Přesvědčí vás možná i náš výzkum, který jsme udělali s výzkumnou agenturou Ipsos vloni v prosinci. Oslovili jsme více než 100 našich zákazníků, kteří dietu KetoMix drželi svědomitě a zeptali jsme se jich, zda jim dieta pomohla a naplnila jejich očekávání. A výsledek tak trochu překvapil i nás.  Samozřejmě pozitivně.

Z výzkumu totiž vyplývá, že: 

  • 96 % zákazníků je s našimi produkty spokojena,
  • 90 % zákazníků, kteří dietu drželi podle jejích pravidel, by dietu KetoMix doporučila, 
  • 90 % zákazníků, kteří dietu drželi svědomitě, se po jejím skončení nevrátilo na svou původní váhu,
  • 59 % zákazníků dosáhla lepších výsledků, než čekala,
  • 93 % zákazníků je spokojena s e-shopem, pokud ho využili.

Možná, že i tento výzkum bude tím pomyslným posledním důvodem v rozhodování, zda se s námi do vašeho hubnutí pustíte. Jak říkáme, nejtěžší je udělat první krok, se vším ostatním už vám pomůžeme. A jestli stále ještě máte pochybnosti, zda je dieta KetoMix pro vás to pravé, určitě se obraťte na naše výživové poradkyně, které jsou pro vás k dispozici šest dní v týdnu.

Těšíme se na vaše úspěchy!