Jak začít hubnout?

Na trhu se objevují tisíce různých přípravků a odborníků a každý říká něco jiného. V čem spočívá keto dieta a jak si můžeme být jisti, že díky ní opravdu zhubnete?

Protože keto dieta (nebo-li proteinová dieta) je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a vaše tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity - vaše tělo bude hubnout za vás. A to vše rychle, bez hladovění a námahy.

Kateřina Kynclová, certifikovaná výživová poradkyně říká:

,,Každá dieta je pouze dočasným řešením, je potřeba změnit životní styl. Pokud ale někdo potřebuje zhubnout rychle, většinou do měsíce, je keto dieta moje jasná volba, kterou doporučuji. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zhubnout."

Co je ketóza a jak díky ní zhubnu?

Ketóza dříve sloužila k léčení nemocných. Nyní se používá pro hubnutí. Pokud omezíte sacharidy a budete jíst bílkovinné produkty KetoMix, vaše tělo začne spalovat vlastní tuky a vy tak zhubnete. Rychle, jednoduše a bez hladovění. 

Jak dieta probíhá? 

K úspěšné dietě vám stačí 4 druhy potravin. Všechny potraviny jsou vyvinuty speciálně tak, abyste zhubli. V dietě vám stačí jíst tato jídla:

Jak dlouho to bude trvat?

  • Výhoda keto diety je v relativně krátkém čase, za který se dá zhubnout.
  • Většinou klientům trvá tak 5 týdnů, aby zhubli 10 kg. Vše samozřejmě záleží na individuálních dispozicích. 

Vaše dotazy

Vy: Nebudu mít hlad?

Kateřina: Nebojte se - v naší keto dietě jíte 5x denně, každá porce má 30 g. K tomu můžete jíst denně až 0,5 kg zeleniny. V této dietě opravdu nehladovíte.

Vy: Opravdu zhubnu?

Kateřina: Vždycky říkám, že u hubnutí platí pouze jedno pravidlo: příjem musí být nižší než výdej. Potraviny KetoMix neobsahují žádné sacharidy, takže když dietu neporušíte, zhubnete.

Vy: Vrátí se jo-jo efekt?

Kateřina: Dieta je postavena tak, aby se jojo efekt nevrátil. Je důležité dodržet všechny 3 fáze, potom se jojo efektu bát nemusíte.

Chci začít!

Je to velmi jednoduché - zvolte si jeden z výhodných balíčků a začněte hubnout!

Chcete poradit jak zhubnou? Přečtěte si náš článek s tipy na hubnutí.