KetoMix keto dieta je i pro muže

Nejen ženy, ale i muži se trápí kvůli své postavě. Není se co divit - každý se chce líbit. Nadváhou nebo obezitou trpí v České republice neuvěřitelných 71 % mužů. Patříte mezi ně? Pak vsaďte na KetoMix dietu. Je rychlá a vhodná i pro pány, kteří neumějí vařit. Všechna jídla budete mít hotová za méně než pět minut. Obavy z hladu taky nejsou na místě. Jíst budete po třech hodinách 5x denně. Na rozdíl od žen máte navíc obrovskou výhodu. Vaše tělo má totiž o 20 až 40 % svalové hmoty více než to ženské a testosteron účinně popohání látkovou výměnu i spalování tuků. Proto budete hubnout snáze a rychleji.

Změřte si svůj BMI a podle toho zvolte, jak dlouho dietu budete držet. Výhodné balíčky, ve kterých najdete vše, co budete pro dietu potřebovat, naleznete zde. Objednat si samozřejmě můžete i další produkty, na které máte chuť. Ať už půjde o naše nízkosacharidové čokolády, konjakové těstoviny, naše KetoMix víno a mnoho dalšího.

Proč je KetoMix dieta vhodná pro muže?

  • Nebudete hladovět.
  • Budete jíst pravidelně 5x denně proteinová jídla.
  • Jídlo není potřeba zdlouhavě vařit ani o nich přemýšlet.
  • Budete hubnout rychle a pohodlně.
  • Pokud nebudete chtít, nemusíte sportovat.
  • Zhubnete tuk, nikoli svaly.
  • Vaše tělo díky jídlům dostane vše, co potřebuje (minerální látky, vitamíny, vlákninu, ...).
  • Proteinová dieta, která funguje.
proměna

To, že KetoMix dieta funguje, dokazují příběhy našich zákazníků. Třeba Milan zhubl výrazně víc, než byl jeho cíl. Snadno a rychle. Milan o KetoMixu říká: „Tak teď tu sedím, 79 kilo živé váhy. Píšu své zkušenosti s dietou KetoMix a doufám, že díky novým stravovacím návykům, které jsem tímto získal, si zachovám nejen radost z nového vlastního těla, ale i nově získanou chuť do života. Všem, kteří chtějí něco na své figuře změnit doporučuji KetoMix a to říkám upřímně bez toho, že bych chtěl podporovat nějaký výrobek nebo výrobce.“

 

 

 

 

proměna

Moderátor Frekvence 1 Roman Mikesch měl sám sebe a své postavy už plné zuby. Vzhledem k jeho hektickému životu neměl čas na pohyb a pravidelné stravování, proto šla kila rychle nahoru. Potřeboval něco, co bude fungovat ideálně bez vaření. A tak to zkusil s KetoMixem. Za pouhý měsíc 1. fáze změnil svou postavu snadno a bez hladu. Podívejte se na rozhovor s Romanem a přesvědčte se, že když se chce, všechno jde. „Doporučil bych KetoMix každému, kdo se nemůže rozhoupat a začít hubnout. Každému, komu se nechce, nebo třeba nemůže cvičit. Každému línému chlapovi, který nechce kaloricky vařit (jako já) a přitom jíst kvalitně a hubnout. Za všechno mluví asi i to, že jsem si znovu KetoMix objednal. Myslím, že ještě nějaké to kilo by mohlo jít dolů.“

 

 


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč