KetoMix keto dieta je i pro muže

Ačkoliv ženy mezi sebou o poznání častěji diskutují o dietách a způsobech hubnutí, i muže trápí nadváha. Na rozdíl od žen mezi sebou muži tolik nerozebírají, že by chtěli zhubnout a nediskutují výhody a nevýhody diet. Hubnutí pro muže představuje soukromou záležitost. Snaží se svou cestu najít sami a dohledat si potřebné informace. Proto bude dnešním tématem keto dieta pro muže.

Keto dieta pro muže nemá být mučící nástroj. Je jasné, že bez jídla to nejde. Keto dieta pro muže staví na podstatné změně životního stylu. Pro rychlé a efektivní hubnutí je potřeba zastavit příjem sacharidů a namísto toho stavět jídelníček na bílkovinách a tucích. Nejde o nic nereálného. Celá keto dieta KetoMix je založená na přirozených procesech v lidském těle. Pokud je podpoříte ještě fyzickou aktivitou, budete se divit, jak rychle a bezproblémově hubnutí jde.  

Změřte si svůj BMI a podle toho zvolte, jak dlouho dietu budete držet. Výhodné balíčky, ve kterých najdete vše, co budete pro dietu potřebovat, naleznete zde. Objednat si samozřejmě můžete i další produkty, na které máte chuť. Ať už půjde o naše nízkosacharidové čokolády, konjakové těstoviny, naše KetoMix víno a mnoho dalšího.

Proč je KetoMix dieta vhodná pro muže?

  • Nebudete hladovět.
  • Budete jíst pravidelně 5x denně proteinová jídla.
  • Jídlo není potřeba zdlouhavě vařit ani o nich přemýšlet.
  • Budete hubnout rychle a pohodlně.
  • Pokud nebudete chtít, nemusíte sportovat.
  • Zhubnete tuk, nikoli svaly.
  • Vaše tělo díky jídlům dostane vše, co potřebuje (minerální látky, vitamíny, vlákninu, ...).
  • Proteinová dieta, která funguje.

Neúprosná data

V červenci 2021 publikovat Eurostat data o obezitě a nadváze v členských zemích Evropské unie. Podle zjištění má s některou z forem nadváhy problém 53 % dospělé populace. Nadváhou trpí obvykle častěji muži než ženy. V České republice jde však o významný rozdíl. Žen s vyšším než normálním BMI je 51 %, zatímco mužů 70 %.  V tomto nepsaném souboji jsou čeští muži na třetím místě po Chorvatsku a Maltě. Jak jste na tom vy? Vypočtěte si vlastní BMI pomocí naší BMI kalkulačky.

Velmi vysoká nadváha je problém, který může stát za předčasným úmrtím. S velmi vysokou nadváhou jdou často ruku v ruce chronická onemocnění, jako jsou onemocnění srdce a cév, cukrovka II. typu, vysoký krevní tlak, ale i některé typy rakoviny. Odborníci se také shodují, že vysoká nadváha je přitěžující v případě onemocnění Covid-19. Zatočí s ní i keto dieta pro muže?

Keto dieta

Keto dieta funguje naprosto stejně u mužů i žen. Muži však mají díky testosteronu oproti ženám nejednu výhodu. Testosteron muže burcuje k vyššímu výkonu, ale také pomáhá rychle spálit tuky, tělo rychleji hubne, ale také se rychleji regeneruje. Testosteron také působí na rychlejší růst svalové hmoty.

Keto dieta pro muže představuje přirozený způsob, jak zredukovat váhu. Její princip spočívá v omezení přísunu cukrů do těla. Pokud tělu nedodáte sacharidy, které obvykle používalo na každodenní fungování, bude potřebovat nabrat energii jinde. V takovém případě sáhne po zdrojích uložených v tucích. Tělo přejde do ketózy a začne pracovat právě se zásobami tuků a vy budete hubnout. Po dobu hunutí ale musíte držet cukry skutečně na téměř nulových hodnotách.

Tip! Obzvláště důležité je nezapomínat na dostatek tekutin. 2-3 litry tekutin by měl být váš denní standard.

Jídelníček na hubnutí pro muže skutečně nemůže stát na tom, že nebudete nic jíst několik dnů. Keto dieta nemá být trápení, navíc je potřeba udržet v těle svalovou hmotu. Keto dieta proto počítá s dostatečným příjmem tuků a hlavně bílkovin. Proto se setkáte také s označením proteinová dieta. Naberte u nás inspiraci, jaká jídla jsou bohatá na protein.

Keto dieta pro muže

Nespornou výhodou jídelníčku keto diety je fakt, že jídla jsou hotová za několik málo minut. To ocení všichni, které vaření nebaví, nebo nemají zkušenosti s vyvařováním domácích hlavních chodů. Pomocí výhodných keto balíčků budete mít vystaráno s jídlem na několik dnů dopředu. Obdržíte příručku, která vás navede správným směrem i s ohledem na nákupy dalších potravin.

Rada! Jídelníček doplníte samozřejmě zeleninou a také ořechy. Také je potřeba mít přehled, jaká jídla zahrnují tolik potřebné bílkoviny.

Keto dieta pro muže - cvičení

Využijte vaši přednost a zapojte testosteron a vaše stávající svaly. Oboje je pro urychlení hubnutí důležité a navíc s nimi bude hubnutí opravdu rychlost. Svaly spotřebovávají i v klidu energii. Čím více svalů v těle máte, tím vyšší bude spotřeba energie a tím rychleji budete hubnout. Proto by vaše hubnutí mělo být spojeno také s fyzickou aktivitou. Nejen že jde o součást zdravého životního stylu, ale pomůže vám to zvládnout hubnutí v ještě kratším čase.

Nemusíte být fanda posiloven. Stačí si pořídit činky domů, nebo hubnout pomocí TRX. Stačí si jej zavěsit ke stropu nebo do dveří a můžete začít. Inspirací vám může být cvičení z Youtube.

Potřebujete ještě další důkazy, že diety nejsou jen pro ženy? Podívejte se na příběhy a zkušenosti těch, kteří se do hubnutí pustili před vámi a uvidíte, že keto dieta pro muže funguje. Třeba pak budete podobný příběh psát i vy.

proměna

To, že KetoMix dieta funguje, dokazují příběhy našich zákazníků. Třeba Milan zhubl výrazně víc, než byl jeho cíl. Snadno a rychle. Milan o KetoMixu říká: „Tak teď tu sedím, 79 kilo živé váhy. Píšu své zkušenosti s dietou KetoMix a doufám, že díky novým stravovacím návykům, které jsem tímto získal, si zachovám nejen radost z nového vlastního těla, ale i nově získanou chuť do života. Všem, kteří chtějí něco na své figuře změnit doporučuji KetoMix a to říkám upřímně bez toho, že bych chtěl podporovat nějaký výrobek nebo výrobce.“

 

 

 

 

proměna

Moderátor Frekvence 1 Roman Mikesch měl sám sebe a své postavy už plné zuby. Vzhledem k jeho hektickému životu neměl čas na pohyb a pravidelné stravování, proto šla kila rychle nahoru. Potřeboval něco, co bude fungovat ideálně bez vaření. A tak to zkusil s KetoMixem. Za pouhý měsíc 1. fáze změnil svou postavu snadno a bez hladu. Podívejte se na rozhovor s Romanem a přesvědčte se, že když se chce, všechno jde. „Doporučil bych KetoMix každému, kdo se nemůže rozhoupat a začít hubnout. Každému, komu se nechce, nebo třeba nemůže cvičit. Každému línému chlapovi, který nechce kaloricky vařit (jako já) a přitom jíst kvalitně a hubnout. Za všechno mluví asi i to, že jsem si znovu KetoMix objednal. Myslím, že ještě nějaké to kilo by mohlo jít dolů.“