Střední nadváha

Jak dlouho držet jednotlivé fáze?

Fáze 1.

trva

Jak dlouho trvá?2 týdny.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?5× jídlo KetoMix po 3 hodinách.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Fáze 2.

trva

Jak dlouho trvá?4 týdny.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?3× jídlo KetoMix, 2× běžné nízkosacharidové jídlo.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Jaké KetoMix potraviny si mám koupit?

Udělejte si dostatečnou zásobu jídel, abyste KetoMix měli po ruce po celou dobu diety. Pro střední nadváhu doporučujeme zakoupit alespoň 160 porcí. Jakmile se dostanete do ketózy, vaše tělo začne hubnout. V tu chvíli je nejdůležitější ketózu nenarušit! Jakmile byste si dali třeba jen krátkou „přestávku“, bude trvat zase několik dnů, než se ketóza znovu dostaví a vaše hubnutí se zbytečně zpomalí.

Nakupte si alespoň 160 porcí jídel, které nabízíme. Vybírat můžete z většiny potravin, které KetoMix nabízí, například:

Jak zhubnout a ušetřit?

Pokud chcete ušetřit i několik stovek, doporučujeme vám koupit zvýhodněný balíček na 4 týdny a k němu přikoupit ještě dalších 20 libovolných porcí některého z našich jídel. Všechna proteinová jídla, která u nás najdete, jsou vhodná už od 1. fáze a jsou nutričně identická. Je tedy jedno, které z nich si přikoupíte. K výhodnému balíčku dostanete navíc také šejkr a dietní plán s kuchařkou zdarma. V našem dietním plánu s kuchařkou najdete všechny důležité informace pro rychlé hubnutí.

Co všechno v balíčku obdržíte?

Důležitá doporučení, jak efektivně hubnout

  • Jezte vždy nejpozději 30 minut po probuzení.
  • Jezte 5× denně – při pocit hladu můžete zkonzumovat ještě jedno jídlo navíc.
  • Zeleninu a konjakovou Slim Pastu můžete kdykoli během dne. Nepočítají se do dávky 5 jídel denně.
  • Pitný režim je důležitý – voda pomáhá vašemu tělu vylučovat škodlivé látky a toxiny, které se při hubnutí uvolňují. Pijte tedy alespoň 2-3 litry denně.
  • Až 500 g zeleniny denně – naučte se jíst zeleninu. Pomáhá vašemu trávicímu traktu ke správnému fungování.
  • Povoleno je 20 ml 10% smetany třeba do kávy.
  • Nebojte se oříšků a semínek, ačkoli jsou tučné, můžete jich až 30 gramů denně a vaši ketózu neohrozí.
  • Experimentujte – na našem eshopu najdete desítky skvělých, rychlých a chutných receptů.

Vyčistěte svoje tělo!

detoxJedovaté látky jsou z těla vylučovány prostřednictvím orgánů, jako jsou játra, ledviny a střeva. Většina z toxinů je uložena v tělesném tuku a tak se při dietě čistící orgány vašeho těla pořádně „zapotí“. Pamatujte na to a spolu s dietou začněte užívat také KetoMix Detox – tablety s obsahem cholinu a silymarinu z bodláku Ostropestřce mariánského nejen že ochrání vaše játra, mají ale i blahodárný účinek na jejich regeneraci.
Hubněte jednoduše, rychle a hlavně trvale! Zhubnout s KetoMixem může opravdu každý. Objednejte si naše proteinová jídla a začněte s dietou hned.

Jak si můžete KetoMix produkty upravit? Inspirujte se

 

Vzorové jídelníčky

Nevíte si rady, jak správně jídla poskládat? Podívejte se náš vzorový jídelníček. Kromě výhodného balíčku je vhodné dokoupit si i ostatní jídla, například konjakovou Slim Pastu. Ta se nepočítá jako KetoMix jídlo a sníst jí tak můžete neomezeně.

Pro dny, kdy jste v práci:

Pro dny volna:

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo si nebudete vědět rady, využijte naši zákaznickou podporu.
Ta je tu pro vás každý pracovní den od 8 hodin do 23 hodin a o víkendu od 10 hodin do 23 hodin.

 

Střední nadváha

Že máte nějaké to kilo navíc, to už pár let víte. Ale když jste teď stoupli po dlouhé době na váhu, ukazuje daleko vyšší čísla, než tomu bylo doteď. A vy jste se vyděsili, že se vás už týká střední nadváha a postavili jste si před sebe úkol, jak zhubnout 10 kg. Ne, nebude to ale tak zlé. Střední nadváha se dá ještě poměrně snadno porazit. Bude to ale chtít vaši píli.

Jak zhubnout 10 kg v takové situaci? Než se pustíte do neřízené diety “odteď už jím jenom zeleninu”, v klidu si sedněte k počítači a nejprve si prostudujte kalorické tabulky a denní příjem energie a vypočtěte si vaše BMI. Index tělesné hmotnosti neboli BMI je nejčastěji používaný výpočet pro stanovení nadváhy a míry obezity. Zjistíte, zda je opravdu střední nadváha váš případ a zda se máte shánět po tom, jak zhubnout 10kg. BMI kalkulačka může představovat důležitý odrazový můstek pro vaše hubnutí a jeho přirozeným pokračováním může být dieta KetoMix.

BMI

BMI se dá vypočítat velmi snadno. Vychází z poměru tělesné váhy a druhé mocniny výšky jedince. Na základě jednoduchého výpočtu a vyhodnocení z něj získaných hodnot je možné určit ideální váhu každého. A platí to nejen u žen, ale, i když řeší muži, jak zhubnout 10 kg.

Netrapte se počítáním a využijte naši online BMI kalkulačku, která kromě váhy a výšky navíc zohledňuje věk a pohlaví.

Ideální váha odpovídá rozsahu BMI od 18,5 do 25. Žena, která měří 175 centimetrů a je jí 35 let, má ideální váhu v rozpětí od 57 do 76 kilogramů. Stejná žena by měla nadváhu, pokud by jí vyšel BMI od 25 do 30, vážila by tedy od 77 do 91 kg. Lehká nadváha by ji trápila, kdyby měla tak o 5 kilogramů více, než je ideální váha. 

Střední nadváha a jak na ní!

Pokud jste si potvrdili, že se vás týká střední nadváha, rovnou si z hlavy vymažte myšlenku, že chcete zjistit, jak zhubnout 10 kg za 2 dny nebo za 5 dní. Pokud byste uvažovali tímto směrem, nedosáhli byste dlouhodobého úspěchu. Možná by se vám opravdu podařilo takto extrémně rychle zhubnout, ale za cenu ohrožení zdraví a neztratili byste jen tuky, nýbrž by šla pryč i svalová hmota.

Nevyhýbejte se ani cvičení, jako je posilování. Nebojte se, že hned budete mít obří svaly. Tak snadné nabrat svaly také není.

Jojo efekt

Vaším cílem musí být jednoznačně nepoškodit si zdraví a získanou váhu si udržet napořád, tedy bez jojo efektu. Pokud se vám už někdy podařilo zhubnout na vaši ideální váhu, ale za několik týdnů jste byli zpět na váze, na které jste začínali, proběhl u vás právě jojo efekt. Jojo efekt je navíc zrádný tím, že někdy váha vystoupá dokonce i výš, než byla původní. Jojo efekt ke všemu znamená, že se vám podaří zhubnout, ale z dlouhodobého hlediska nejste schopni váhu udržet. Střední nadváha by mohla přejít na rizikovou obezitu.

Jojo efekt se dostavuje právě poměrně často u drastických diet, které přináší velmi rychlé účinky, tedy třeba právě příklad, jak zhubnout 10 kg za týden. Jojo efekt je pak reakce organismu na nevhodnou dietu. Správně nastavená hubnoucí dieta bez jojo efektu vám musí pomoci i se změnou stravování do budoucna. Po ukončení diety pak máte být schopni hlídat si vlastní jídelníček a říct si, co je správné, a co už nikoliv.

Jak zhubnout efektivně?

Standardně odborníci doporučují, aby se hublo rychlostí 0,5 až 1 kilogram za týden. Z toho tedy vyplývá, že střední nadváha nezmizí mávnutím kouzelného proutku přes noc. Dost možná není pro zdraví vhodné přemýšlet ani v časovém úseku, jak zhubnout 10 kg za měsíc. 

Pusťte se do hubnutí pomocí ověřených diet. Nedělejte pokusy, které nemusí vyjít. Dieta KetoMix nabízí širokou škálu kvalitních proteinových jídel, se kterými bude vaše dieta pestrá a vy nebudete mít pocit, že vám něco chybí.

I s ketonovou dietou počítejte s tím, že hubnutí by mělo trvat minimálně 6 týdnů.

Pokud se budete chtít celou dobu stravovat jen s pomocí produktů KetoMix, nakupte si balíček, který obsahuje alespoň 160 porcí.

Jak zhubnout - jídelníček

Střední nadváha v ketonové dietě bude znamenat každý den 5 poctivých jídel. Pokud budete ještě mít hlad, je možné přidat i jídlo šesté. Nemusíte se ani bát většiny zeleniny - ta vaši snahu, jak zhubnout, nezpomalí. Můžete si jí dopřát až 500 gramů denně. Stejně tak si budete dopřávat oříšky a semínka, a to až 30 gramů denně.

Bez řádného pitného režimu půjde střední nadváha dolů pomaleji. Pohlídejte, že máte alespoň 2 litry tekutin denně. Ještě lepší by byly 3 litry.

Vzorový jídelníček

Chcete si jídelníček sestavit sami, ale přesto potřebujete podporu a jasný plán, jak na to? Přečtěte si diskuse, z nich získáte různá moudra a zkušenosti přímo z terénu. Pokud hledáte odborníka, obraťte se na náš odborný tým v čele s Janou, který je denně k dispozici do 11 hodin v noci, aby vaše střední nadváha byla minulostí a abyste měli jasno.