Velmi vysoká nadváha

Jak dlouho držet jednotlivé fáze?

Fáze 1.

trva

Jak dlouho trvá?4 týdny.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?5x jídlo KetoMix po 3 hodinách.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Fáze 2.

trva

Jak dlouho trvá?10 týdnů.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?3× jídlo KetoMix, 2× běžné nízkosacharidové jídlo.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Jaké KetoMix potraviny si mám koupit?

Pro vaši dietu budete potřebovat 370 proteinových porcí jídel. Zdá se to jako velké množství. Sami ale uvidíte, že naše portfolio je opravdu široké a variabilní, a tak nehrozí, že by vám KetoMix dieta připadala jednotvárná. V průběhu si dokonce můžete pochutnat na chipsech nebo čokoládě. Zní to až neuvěřitelně, ale je to tak. Chutě na sladké zaženou proteinové tyčinky a perník. Polévky, omelety a další jídla dokonale zasytí.

Nakupte si alespoň 370 porcí jídel, které nabízíme. Vybírat můžete například:

Jak zhubnout a ušetřit?

Chcete hubnout rychle, pohodlně a ještě ušetřit několik tisíc? Pak se svěřte do našich rukou a místo objednávání jednotlivých jídel vyzkoušejte zvýhodněné balíčky. Všechna jídla v nich obsažená jsou našimi zákazníky skvěle hodnocená a patří mezi naše nejoblíbenější produkty. Pro vaši dietu budete potřebovat 1× balíček na 4 týdny, 2× balíček na 3 týdny a k němu přikoupit ještě dalších 10 libovolných porcí některého z našich jídel. Jídla, která vám v nich dorazí, můžete samozřejmě konzumovat už od první fáze a jsou nutričně identická. Tudíž je jedno, které z jídel si kdy dáte. K výhodným balíčkům dostanete navíc také šejkr a dietní plán s kuchařkou zdarma. V našem dietním plánu s kuchařkou najdete všechny důležité informace pro rychlé hubnutí.

VÝHODNÉ BALÍČKY

Důležitá doporučení, jak efektivně hubnout

 • Jezte vždy nejpozději 30 minut po probuzení.
 • Jezte 5× denně – při pocit hladu můžete zkonzumovat ještě jedno jídlo navíc.
 • Zeleninu a konjakové Slim Pasta můžete kdykoli během dne. Nepočítají se do dávky 5 jídel denně.
 • Pitný režim je důležitý – voda pomáhá vašemu tělu vylučovat škodlivé látky a toxiny, které se při hubnutí uvolňují. Pijte tedy alespoň 2-3 litry denně.
 • Konzumujte až 500 g zeleniny denně – naučte se jíst zeleninu. Pomáhá vašemu trávicímu traktu ke správnému fungování.
 • Povoleno je 20 ml 10% smetany třeba do kávy.
 • Nebojte se oříšků a semínek, ačkoli jsou tučné, můžete jich až 30 gramů denně a vaši ketózu neohrozí.
 • Experimentujte – na našem eshopu najdete desítky skvělých, rychlých a chutných receptů.

Konjakové Slim Pasta – snězte jich tolik, kolik zvládnete

konajkove_testoviny

Bojíte se hladu? S KetoMixem nemusíte. Jíst budete 5x denně a i kdybyste náhodou hlad dostali, máme pro vás skvělé řešení. V naší nabídce najdete konjakové Slim Pasta a těch můžete každý den spořádat, co hrdlo ráčí. Na rozdíl od dobře známých pšeničných těstovin jsou vyráběny z rostliny Amorphophallus konjak, která roste převážně v Japonsku, Číně a Jižní Koreji. Tato kořenová hlíza tvarem připomínající brambory, je sušší a používá se k výrobě mouky. A z této mouky jsou poté vyráběny právě konjakové Slim Pasta. Skvělé na nich je, že mají nulovou kalorickou hodnotu, neobsahují žádné cukry, tuky, lepek, ale ani bílkoviny. Můžete si jich tedy dopřát neomezené množství a to už v první fáze KetoMix diety.

Hubněte jednoduše, rychle a hlavně trvale! Zhubnout s KetoMixem může opravdu každý. Objednejte si naše proteinová jídla a začněte s dietou hned. Většinu balíčků stihneme doručit hned následující den od objednání.

Jak si můžete KetoMix produkty upravit? Inspirujte se

 

Vzorové jídelníčky

Nevíte si rady, jak správně jídla poskládat? Podívejte se náš vzorový jídelníček. Kromě výhodného balíčku je vhodné dokoupit si i ostatní jídla, například konjakové Slim Pasta. Ty se nepočítají jako KetoMix jídlo a sníst jich tak můžete neomezeně.

Pro dny, kdy jste v práci:

Pro dny volna:

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo si nebudete vědět rady, využijte naši zákaznickou podporu.
Ta je tu pro vás každý pracovní den od 8 hodin do 23 hodin a o víkendu od 10 hodin do 23 hodin.

 

Obezita

Je váš problém obezita a hledáte způsob, jak zhubnout 20 kg? Je dobře, že jste se rozhodli začít hubnout. Důležité je udržet si motivaci. K tomu vám pomůže účinná dieta, jejíž výsledky prostě budou vidět a nebude hrozit jojo efekt. KetoMix dieta je způsob, jak zhubnout doma, a to navíc efektivně.

Do boje, jak zhubnout 20 kg, se pusťte s jasným přesvědčením a počítejte s tím, že výsledek nebude ze dne na den. Klidně předpokládejte, že cílové váhy bez obezity se dočkáte třeba až za rok. Změna ve stravování bude ale muset být dlouhodobá, nejde jen o krátkodobou životní epizodu, po které se vrátíte k původnímu stylu života a stravování. Pokud hledáte způsob, jak zhubnout 20 kg, pak váš dosavadní způsob života nebyl nejspíš zdravotně správný.

Co je to obezita?

Definice obezity vychází z indexu BMI. Využijte naši BMI kalkulačku, abyste zjistili, jak na tom jste. V tomto výsledku také uvidíte rozdíl mezi nadváhou a obezitou:

 • normální váha 18,5-25,
 • nadváha 25-30,
 • obezita 1. stupně (mírná obezita nebo také lehká obezita) 30-35,
 • obezita 2. stupně (střední) 35-40,
 • obezita 3. stupně (morbidní obezita) 40 a více.

Nadváha je považována za předstupeň obezity. Už s lehkou nadváhou stoupají zdravotní rizika, od BMI 27 a výše zdravotní rizika stoupají strmě nahoru. V takovou chvíli, je jasné, že potřebujete zhubnout.

Proč tloustneme?

Nadváha a následně obezita vzniká proto, že naše tělo přijímá více energie, než kolik vydá. Všechna tato nevydaná energie se v těle hromadí, a to v podobě tuku v tukových buňkách. Obezita tedy znamená větší množství tukové tkáně v těle a zvýšenou tělesnou hmotnost.

Tuk se hromadí nejčastěji v hýždích nebo na stehnech, což je typické pro obezitu u žen. U mužů bývá typické hromadění v oblasti břicha, které pak s sebou nese vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Následky obezity

Následky obezity jsou už u prvního stupně. A je jedno, zda chcete zhubnout 20 kg nebo 5 kg:

 • kardiovaskulární onemocnění,
 • vysoký tlak,
 • cukrovka.

U obezity třetího stupně je vyšší riziko vzniku:

 • mozkových příhod,
 • syndromu spánkové apnoe,
 • kloubních potíží,
 • většího výskytu nádorových onemocnění,
 • větší riziko operací.

Nadváhou v České republice trpí podle České statistického úřadu 47 % mužů a 33 % žen. Obezita pak ohrožuje 18,5 % obyvatel. Zásadní problém je obezita u dětí. Nadváhu má podle Světové zdravotnické organizace (WHO) 15 % dětí, obezita v ČR je u 6,5 % dětí. Děti obecně konzumují více cukrů, trápí je psychické vypětí. K rostoucí váze se pak přidávají problémy ortopedické, konkrétně třeba se skoliózou. Naprosto alarmující je, pokud rodiče hledají, jak zhubnout 20 kg u dětí.

Jak zhubnout?

Nastavili jste si cíl, že chcete zhubnout 20 kilo a chcete si vytvořit plán, za jak dlouho lze zhubnout 20 kg. Rovnou pusťte z hlavy, že to půjde za týden, nebo dokonce za měsíc. Taková rychlost hubnutí by byla velkým zdravotním rizikem. Obecně se doporučuje maximální rychlost hubnutí 0,5-1 kilogram za týden. Proto i představa hubnutí 5 kilo za týden je na hraně. Cíle, jak zhubnout 20 kg, můžete dosáhnout za 4 měsíce, nebo lépe spíš za půl roku.

Jak zhubnout 30 kg za 3 měsíce? To se od nás nedozvíte, navedeme vás ale na systém, jak zaručeně zhubnout pomocí ketonové diety. Její princip spočívá ve výrazném omezení sacharidů ve stravě a zaměření se na bílkoviny ve stravě. Pokud budete opravdu striktní, nastoupí u vás po cca dvou dnech tzv. ketóza. Od této chvíle váš organismus bude čerpat energii pro své fungování z tuků, které máte uložené v těle, tedy z vašich tukových polštářků. A proč? Protože už mu jednoduše nebudete dodávat sacharidy, na které bylo zvyklé.

Ketóza je zcela přirozený stav organismu a nejde o žádnou novinku, ale o léty ověřený způsob hubnutí. Zároveň jde o způsob, jak se dostat zpět třeba na vaši váhu, a to i bez nutnosti cvičení. Víme, že cvičení je při určité váze problém. Jakmile se budete cítit lépe a zbavíte se problematických kil, která vám bránila v pohybu, což může být třeba za 3 měsíce, zařaďte i pohyb do vašeho denního plánu. Uvidíte, že hubnutí se zase urychlí.

Dodržování diety KetoMix je snadné už od prvních dnů. Možná vás trápí, že nemáte přehled, které potraviny používat a jaká jídla si z nich můžete připravit. S tímto prvotním problémem vám pomohou připravené balíčky jídel. V nabídce jsou balíčky na 4 týdny, ale i ochutnávkový balíček na týden. Jakmile se zorientujete, můžete se pustit do vlastních příprav. Abyste v tom nebyli sami, je vám k dispozici naše výživová poradkyně nebo načerpejte motivaci z příběhů těch, kteří už se do diety pustili před vámi. Možná vás některý z příběhů chytne opravdu za srdce.