Lehká nadváha

Jak dlouho držet jednotlivé fáze?

Fáze 1.

trva

Jak dlouho trvá?1–2 týdny.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?5× jídlo KetoMix po 3 hodinách.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Fáze 2.

trva

Jak dlouho trvá?2–4 týdny.

zelenina

Kolik zeleniny?Až 500 g zeleniny denně.

jidla

Kolik jídel denně?3× jídlo KetoMix, 2× běžné nízkosacharidové jídlo.

orisky

Kolik oříšků?Až 30 g oříšků denně.

Jaké KetoMix potraviny si mám koupit?

Udělejte si dostatečnou zásobu jídel, abyste KetoMix měli po ruce po celou dobu diety. Pro lehkou nadváhu doporučujeme zakoupit alespoň 110 porcí. Jakmile se dostanete do ketózy, vaše tělo začíná hubnout. V tu chvíli je nejdůležitější ketózu nenarušit! Jakmile byste si dali třeba jen den „přestávku“, bude trvat zase několik dnů, než se ketóza znovu dostaví. Zbytečně tak přijdete o několik dnů, kdy můžete hubnout.

Nakupte si alespoň 110 porcí jídel, které nabízíme. Pro tuto fázi doporučujeme:

Jak zhubnout a ušetřit?

Pokud chcete ušetřit několik stovek, doporučujeme vám koupit balíček na 3 týdny. Najdete zde 110 porcí proteinových pokrmů, všechny vhodné pro 1. i 2. fázi diety. Dostanete k němu také šejkr a dietní plán s kuchařkou zdarma. V dietním plánu s kuchařkou najdete všechny důležité informace pro rychlé hubnutí.

Co v balíčku na 3 týdny najdete?

Důležitá doporučení, jak efektivně hubnout

 • Jezte vždy nejpozději 30 minut po probuzení.
 • Dodržujte 3 hodinové pauzy mezi jednotlivými proteinovými jídly.
 • Zeleninu a konjakové Slim Pasta můžete kdykoli během dne. Nepočítají se do dávky 5 jídel denně.
 • Pitný režím je důležitý – voda pomáhá vašemu tělu vylučovat škodlivé látky a toxiny, které se při hubnutí uvolňují. Pijte tedy alespoň 2-3 litry denně.
 • Konzumujte  500 g zeleniny každý den.
 • Povoleno je 20 ml 10% smetany třeba do kávy.
 • Nebojte se oříšků a semínek. Můžete jich až 30 gramů denně.
 • Experimentujte – na našem eshopu najdete desítky skvělých, rychlých a chutných receptů.

Vychytávka

vychytavkaAbyste si mohli jednotlivé porce pro přípravu koktejlů a polévek nosit pohodlně až do práce, kupte si naši dózu na jednotlivé porce. Je malá, praktická a skvěle se vám vejde do tašky. Je to jednoduché, rychlé a hlavně účinné! Neodkládejte svůj lehčí život na jindy, objednejte nyní a začněte hubnout už zítra! Většinu balíčků stihneme doručit hned následující den od objednání.

Jak si můžete KetoMix produkty upravit? Inspirujte se

 

Vzorové jídelníčky

Nevíte si rady, jak správně jídla poskládat? Podívejte se náš vzorový jídelníček. Kromě výhodného balíčku je vhodné dokoupit si i ostatní jídla, například konjakové Slim Pasta. Ty se nepočítají jako KetoMix jídlo a sníst jich tak můžete neomezeně.

Pro dny, kdy jste v práci:

Pro dny volna:

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo si nebudete vědět rady, využijte naši zákaznickou podporu.
Ta je tu pro vás každý pracovní den od 8 hodin do 23 hodin a o víkendu od 10 hodin do 23 hodin.

 

Lehká nadváha

Nelíbí se vám vaše postava a chcete zhubnout? Nebo se cítíte unavení, vyčerpá vás i chůze na autobus, video z dovolené v plavkách nechcete ani vidět a začínají vás trápit zdravotní problémy, které se obvykle připisují obezitě? Ať už je váš problém obezita nebo lehká nadváha, jak zhubnout 5 kg bude vždy užitečný nápad, který pomůže vašemu sebevědomí i zdraví.

Nejprve bude vhodné zjistit, jak na tom ve skutečnosti jste. Vyzkoušejte si nejdříve výpočet BMI (index tělesné hmotnosti). Do BMI kalkulačky vyplňte údaje, jako jsou pohlaví, věk, výška a váha a zjistěte, zda máte normální hmotnost nebo máte nadváhu nebo dokonce trpíte obezitou. Pokud máte BMI 25 až 30, trápí vás jen lehká nadváha a vaše starost bude jen, jak zhubnout 5 kg nebo možná dokonce i méně. I lehká nadváha a “problém”.

Hodnocení BMI

Výsledek z BMI kalkulačky pak umožňuje rozdělení, zda máte ideální váhu nebo se vás týká lehká nadváha:

Váhová kategorie Rozsah BMI Hmotnost ženy vysoké 175 cm (věk 35 let)
ideální váha 18,5 – 25 od 57 do 76 kg
nadváha 25 – 30 od 77 do 91 kg
mírná obezita (obezita 1. stupně) 30 – 35 od 92 do 106 kg
střední obezita (obezita 2. stupně) 35 – 40 od 107 do 122 kg

Výsledek je z této kalkulačky jasný. Pokud je váš výsledek lehká nadváha, nejspíš vás bude zajímat, jak zhubnout 5 kg co nejrychleji. Rovnou ale zapomeňte na hledání strategií, jak zhubnout 5 kg za 2 dny. K extrému, jak zhubnout 5 kg za 3 dny nebo 2 dny, by vám nestačila ani střevní chřipka. Reálnější je přece jen, jak zhubnout 5 kg za měsíc. Snad jen u vyšší obezity je možné, že se vám poštěstí, jak zhubnout 5 kg za 3 týdny.

Podle studií je rychlost zdravého hubnutí od cca 0,5 do 1 kilogramu za týden.

Extrémy

Existují i extrémní diety, které slibují zhubnutí 8 kilogramů za 13 dní jako např. mléčná dieta, která je založená na konzumaci mléčných výrobků, zeleniny, libového masa a ovoce. Má výsledky, takže teoreticky byste mohli s touto dietou zjistit, jak zhubnout 5 kg za týden.

Dieta se ale řadí mezi drsnější, při kterých budete mít hodně často hlad. Podle zkušeností těch, kteří ji drželi, nastoupí dříve nebo později jojo efekt. Dieta jako taková vás totiž nenaučí jíst lépe a zdravěji.

Lehká nadváha

Dobrá zpráva je, že lehká nadváha se dá porazit. A pokud před sebe postavíte jasný cíl, jak zhubnout 5 kg, tak ho můžete dosáhnout. Abyste předešli zklamáním, využijte rovnou osvědčené cesty a rady:

 • pusťte se do diety,
 • sportujte,
 • spěte,
 • udržte si změněný jídelníček i po ukončení diety a hubnoucí fáze.

Základem hubnutí, a tedy i snahy, jak zhubnout 5 kg, prostě vždy je a bude snížit množství přijímaných kalorií, než kolik přijímat máte, tedy kalorický deficit.

Jak máte začít?
 • Založte si profil na webových kalorických tabulkách nebo si stáhněte aplikaci a sledujte každé jídlo, které sníte.
 • Vypočítejte si, kolik by měl mít váš standardní denní příjem kalorií. Soustřeďte se i na rozložení na sacharidy, tuky, bílkoviny.
 • Ideální příjem kalorií snižte o 15-20 %, důsledně ale dbejte na to, abyste neubrali bílkoviny (svalovou hmotu rozhodně nemá smysl hubnout).

I s tímto snadným omezením přijatých potravin se dočkáte příznivých výsledků, ačkoliv to nebude odpověď na vaši otázku, jak zhubnout 5 kg za 2 týdny.

Jak zhubnout - jídelníček

Na druhou stranu může být omezující neustále počítat, hlídat, chystat, vařit, vážit. S dietou vhodnou na to, jak zhubnout, vám rádi pomůžeme.

S naším jídelníčkem diety KetoMix vám možná budou stačit opravdu 4 týdny na to, aby vaše lehká nadváha byla minulostí. Pokud chcete zhubnout ještě méně, může vám asi stačit i kratší doba.

S naším balíčkem na 3 týdny budete mít po ruce zásobu 110 porcí jídel. Je důležité, abyste měli zásobu potravin na celou dobu diety. V průběhu diety není vhodné, abyste si dopřávali od diety jako takové přestávku. Trvalo by opět několik dnů, než byste se dostali do ketózy a znovu začali hubnout.

Jak zhubnout jídelníček - vzor s dietou KetoMix:

Jídelníček jak zhubnout doplňte ještě těmito opatřeními:

 • vynechejte alkohol,
 • dostatečně pijte (voda nebo neslazené nápoje),
 • dopřejte si sport (určitě je něco, co jste vždycky toužili vyzkoušet, tak je možná ten pravý čas),
 • místo cukrovinek chroupejte zeleninu,
 • odpočívejte, relaxujte, není dobré jet na plný výkon od probuzení až do noci.

Hlídejte si úskalí ketodiety. Možná jste si vše nastudovali a máte jasný plán, jak ji držet. Přesto ještě pro jistotu připomeneme, že si musíte hlídat přijaté vitamíny a minerály. Při ketodietě se ovoce nejí z důvodu vysokého obsahu cukrů. Pokud sáhnete po připravených balíčcích, dostane vaše tělo i důležité a potřebné vitamíny a minerální látky. A navíc budete mít jistotu, že vaše lehká nadváha a boj, jak zhubnout 5 kg, bude mít šťastný konec.