Ketodrink – první pomoc na ketochřipku.

Ketodrink s příchutí pomeranče, který už od začátku usnadní celkový proces hubnutí. Obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerální látky, které jsou třeba ve stavu počáteční ketózy tělu doplnit.

KETO 202025850

Spasitel ketózy

Ketodrink byl vyvinut pro skupinu lidí, u kterých by se mohlo projevit nepohodlí při začátku diety. Zmírňuje totiž příznaky ,,keto chřipky” neboli ,,indukční chřipky” a s jeho užíváním se podaří za pár dní je překonat. Všechny vitamíny a minerální látky, které je potřeba tělu ve stavu počáteční ketózy doplnit jsou v Ketodrinku obsaženy, a navíc jeho příjemná chuť pomeranče pomůže zahnat nepříjemný pocit v ústech. Účinky vysokého obsahu kofeinu se projeví téměř okamžitě na přívalu energie. Příprava je obdobně jako u ostatních produktů KetoMix velmi snadná. Do šejkru nebo jiné nádoby se nalije 250 ml vody, přidá se k tomu 1 porce směsi a vše se promíchá.

Co je to ketóza a kdy vzniká?

Nutriční ketóza, která probíhá na začátku nízkosacharidové diety je přirozený stav metabolismu. Organismus během ní vyrábí ketolátky z nadbytečného tuku, které pak používá jako zdroj energie místo sacharidů. Tento proces tak urychluje přirozené hubnutí. 

Fyziologicky ketóza vzniká v situaci, kdy má tělo omezený přístup ke glukóze, která je součástí sacharidů přijímaných v potravě. Do ní a do následujícího odbourávání tuků se dostane organismus v případě, že se tělu omezí přísun sacharidů na 50 g denně.  

Indukční chřipka

S nástupem nízkosacharidové diety KetoMix a tím i procesu spalování vlastního tuku, může dojít i u malého procenta lidí k jevu s názvem ,,indukční chřipka”. Tělo se tak brání redukčnímu režimu a mohou se objevit bolesti hlavy individuální intenzity, nechutenství nebo zápach z úst. Přestože tyto stavy trvají maximálně 1-3 dny, tak některé jedince může odradit od držení diety. A právě proto společnost KetoMix přišla s příjemným pomocníkem v podobě Ketodrinu s pomerančovou příchutí. 

 


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč