Výhodné balíčky

Proč díky keto dietě zhubnete?

Protože keto dieta (nebo-li proteinová dieta) je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a Vaše tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity - Vaše tělo bude hubnout za Vás. A to vše rychle, bez hladovění a námahy. Více se dozvíte ZDE.

Náš tým pro Vás ve spolupráci se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní vyvinul speciální proteinové produkty KetoMIX. Abychom zachovali účinné složení a zároveň jste si více pochutnali, věnovali jsme vývoji maximální péči. Po redukci váhy celý proces nekončí - až skončí Vaše hubnutí obdržíte jídelníček zdarma a také rady a tipy, jak se vyhnout jo-jo efektu.

Pokud máte otázky nebo jen potřebujete v hubnutí namotivovat, nebojte se nám napsat na chat nebo zavolat - rádi Vám poradíme!

Zvolte si svojí variantu:

 

 

 

 

VAše zkušenosti

 

reference1
"Při mé pracovní vytíženosti jsem ráda, že existuje způsob, jak můžu snadno připravit jídla a nemusím se starat o jejich přípravu."
 
Magda (Praha), team leader v bance

 reference2
"Keto dietu už jsem jednou vyzkoušela a bylo to super. Nyní pokračuji s KetoMIX. Jídlo mi moc chutná."
 
Mona (Brno), prodejce

 

 
 
 

 

VÝŽIVOVÁ PORADNA NA FACEBOOKU 

 

kata

 Kateřina Kynčlová

(výživová poradkyně)

 

"Zvu Vás do naší uzavřené facebookové skupiny, kde Vám já a další výživoví poradci rádi pomůžeme. Ať už nyní hubnete s KetoMIX nebo jste dietu skončili a řešíte, jak nastartovat zdravý životní styl - jsme tu pro Vás! :-)"

 Zde je odkaz: Poradna KetoMIX >>

 

 

Proč zvolit KetoMIX?

 

ketomix_vyhody

 

 

 

ZVOLTE SI VAŠI VARIANTU:

 

 

 

*Výsledky KetoMIX redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketomix.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.