Nová energie s jarním detoxem od KetoMix

Po dlouhé zimě se často cítíme vyčerpaní a bez energie. Jaro je ideálním obdobím, kdy své tělo detoxikovat a u toho třeba také shodit nějaké to kilo.

Detox 20 (1)

Detox jedním slovem shrnuje změnu stravy, dostatek pohybu a pravidelnou vnitřní očistu, která by měla probíhat několikrát ročně. Jde o jeden z nejdostupnějších způsobů podporujících samoléčebné schopnosti těla. Tělo se zbavuje jedovatých látek (toxinů), nacházejících se v ovzduší, ve stravě, ve vodě, v lécích nebo čistících prostředcích. Detoxikace je prostředek k obnovení rovnováhy v organismu. Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus, navozuje pocit zdraví, dodává energii a zbavuje negativního myšlení.

Existuje mnoho možností, jak s detoxikací začít, ale hlavní je si určit, co jsme každý z nás schopný vůbec dodržet a nedělat si tak větší omezení, než je nutné. Pro lidstvo už v historii nebyl tento pojem něčím neznámým, prováděl se právě pro prevenci a léčbu chronických onemocnění. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících alergiemi, rakovinou i depresemi vznikajícími v důsledku rušného životního stylu, bídné životosprávy a škodlivin kolem nás.

Taková jarní očista může u každého z nás způsobit třeba i kompletní změnu stravování a nebo alespoň zamyšlení se nad tím, co opravdu jíme. Ruku v ruce s tím jde samozřejmě i naše touha vypadat lépe a shodit třeba i pár kil. Zapomeňme ale na drastické diety a dramatické hladovky, které našemu zdraví spíše ublíží. Hledejme smysluplnou formu stravování, po které zhubneme, budeme se cítit lehce a zdravě a našemu tělu nebude nic chybět. Česká proteinová dieta KetoMix, jejíž princip je velmi jednoduchý, nám s tím hravě pomůže. S proteinovými jídly, které dorazí ke každému až domů, ze svého jídelníčku vyřadíme sacharidy. Tělo tak místo nich začne zcela automaticky využívat ketolátky, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Nemusíme se tedy bát ztráty energie. Tělo si jí bude vytvářet jinak a my budeme pohodlně a rychle hubnout a zároveň odbourávat toxiny, které má uloženy v tukových buňkách. Kromě hubnutí tak tělo i dokonale vyčistíme.

Ozdravný jarní proces způsobuje to, že se tělo zbavuje toxických látek a jedovatých zplodin metabolismu. Díky tomu dochází k posílení jater, ledvin, plic, střeva, kůže i lymfatického systému, odkyselí se organismus, pročistí krev a zredukují se i tukové zásoby. Pokud nevíte, jak s detoxem začít, vyzkoušejte tablety KetoMix Detox – čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce – účinnou látku silymarin a cholin. Pravidelná konzumace těchto detoxikačních kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismu.

X-krát se k tomu snažíte odhodlat, ale nemáte dostatečnou odvahu? Vyzkoušejte to společně s kamarádkou nebo maminkou a společně si dodávejte elán. Díky nízkosacharidové stravě od KetoMixu a detoxikačním tabletám budou výsledky vidět velmi brzo a v případě jakéhokoliv dotazu jsou stále k dispozici výživový poradci a odborníci.

Pravidla správného detoxu:

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.