Nová energie s jarním detoxem od KetoMix

Po dlouhé zimě se často cítíme vyčerpaní a bez energie. Jaro je ideálním obdobím, kdy své tělo detoxikovat a u toho třeba také shodit nějaké to kilo.

Detox 20 (1)

Detox jedním slovem shrnuje změnu stravy, dostatek pohybu a pravidelnou vnitřní očistu, která by měla probíhat několikrát ročně. Jde o jeden z nejdostupnějších způsobů podporujících samoléčebné schopnosti těla. Tělo se zbavuje jedovatých látek (toxinů), nacházejících se v ovzduší, ve stravě, ve vodě, v lécích nebo čistících prostředcích. Detoxikace je prostředek k obnovení rovnováhy v organismu. Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus, navozuje pocit zdraví, dodává energii a zbavuje negativního myšlení.

Existuje mnoho možností, jak s detoxikací začít, ale hlavní je si určit, co jsme každý z nás schopný vůbec dodržet a nedělat si tak větší omezení, než je nutné. Pro lidstvo už v historii nebyl tento pojem něčím neznámým, prováděl se právě pro prevenci a léčbu chronických onemocnění. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících alergiemi, rakovinou i depresemi vznikajícími v důsledku rušného životního stylu, bídné životosprávy a škodlivin kolem nás.

Taková jarní očista může u každého z nás způsobit třeba i kompletní změnu stravování a nebo alespoň zamyšlení se nad tím, co opravdu jíme. Ruku v ruce s tím jde samozřejmě i naše touha vypadat lépe a shodit třeba i pár kil. Zapomeňme ale na drastické diety a dramatické hladovky, které našemu zdraví spíše ublíží. Hledejme smysluplnou formu stravování, po které zhubneme, budeme se cítit lehce a zdravě a našemu tělu nebude nic chybět. Česká proteinová dieta KetoMix, jejíž princip je velmi jednoduchý, nám s tím hravě pomůže. S proteinovými jídly, které dorazí ke každému až domů, ze svého jídelníčku vyřadíme sacharidy. Tělo tak místo nich začne zcela automaticky využívat ketolátky, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Nemusíme se tedy bát ztráty energie. Tělo si jí bude vytvářet jinak a my budeme pohodlně a rychle hubnout a zároveň odbourávat toxiny, které má uloženy v tukových buňkách. Kromě hubnutí tak tělo i dokonale vyčistíme.

Ozdravný jarní proces způsobuje to, že se tělo zbavuje toxických látek a jedovatých zplodin metabolismu. Díky tomu dochází k posílení jater, ledvin, plic, střeva, kůže i lymfatického systému, odkyselí se organismus, pročistí krev a zredukují se i tukové zásoby. Pokud nevíte, jak s detoxem začít, vyzkoušejte tablety KetoMix Detox – čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce – účinnou látku silymarin a cholin. Pravidelná konzumace těchto detoxikačních kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismu.

X-krát se k tomu snažíte odhodlat, ale nemáte dostatečnou odvahu? Vyzkoušejte to společně s kamarádkou nebo maminkou a společně si dodávejte elán. Díky nízkosacharidové stravě od KetoMixu a detoxikačním tabletám budou výsledky vidět velmi brzo a v případě jakéhokoliv dotazu jsou stále k dispozici výživový poradci a odborníci.

Pravidla správného detoxu:

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč