Krabičková dieta KetoMix

Čerstvá keto jídla od zkušených šéfkuchařů na každý den. S KetoMix krabičkovou dietou hubnete s viditelnými výsledky. Přitom nehladovíte. Nemusíte ani cvičit. Zároveň neztrácíte čas přemýšlením nad dietou nebo nákupem surovin a vařením. Vše pečlivě připravíme, zabalíme a dovezeme ZDARMA až k vám.

Jediná krabičková dieta pro opravdové zhubnutí od tradičních specialistů na nízkosacharidové stravování

Od expertů na keto dietu
Krabičková dieta založená na jídelníčku s omezeným množstvím sacharidů. Vše připraveno pod dohledem KetoMix nutričních specialistů a uvařeno profesionálními kuchaři.

Rychlé a účinné hubnutí
Po omezení příjmu sacharidů využívá tělo jako zdroj energie vlastní tuk (ketóza). To umožňuje rychlé hubnutí i bez cvičení.

Čerstvá jídla z kvalitních surovin
Čerstvá a chutná jídla v pestrém jídelníčku, který se mění každý den.

Absolutně bez starostí
Na každý den v týdnu včetně víkendů 5 hotových jídel dovezených až k vám.

Na míru pro ženy i pro muže
Na výběr různé varianty krabičkové diety pro muže a ženy.


Jak KetoMix krabičková dieta funguje? 

1. Vyberte variantu krabičkové diety, která vám bude vyhovovat.

2. Uvaříme a zabalíme pro vás.

3. Doručíme až k vám kamkoliv po ČR zcela zdarma.

4. Jíte jako v restauraci, hubnete bez starostí.

Místa rozvozu

Doručujeme po celé ČR. Zadejte vaše PSČ a ověřte, zda dovážíme i do vašeho města či obce.

 

Vaše časté dotazy

Nenašli jste informaci, kterou potřebujete? Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy nebo nás kontaktujte.

Dotazy ke krabičkové dietě

Co si mám koupit, které produkty jsou pro mne vhodné?

KetoMix krabičková dieta je vhodná pro každého zdravého člověka, který se chce bez hladovění zbavit přebytečných kilogramů. Před jejím zahájením se vždy poraďte s vaším lékařem. KetoMix krabičkovou dietu nedoporučujeme osobám s potravinovými alergiemi. Není vhodná ani pro těhotné a kojící.

Jaký je rozdíl mezi krabičkovou dietou pro ženy a krabičkovou dietou pro muže?

Krabičková dieta KetoMix je založena na sníženém příjmu sacharidů. Díky tomu se vaše tělo dostane do stavu ketózy. Biochemické reakce žen i mužů jsou stejné, dieta tak funguje stejně na obě pohlaví. Skladba jídelníčku je shodná, jen u mužů je vzhledem k vyššímu množství svalové hmoty a rychlejšímu spalování navýšen kalorický příjem. Porce jídel jsou tedy o něco větší.

Co když dieta nebude fungovat?

Pokud budete jíst pouze jídla z krabiček, dieta bude účinná. Biochemické procesy v těle to zařídí za vás. Dávejte si ale pozor, i jedna oslazená káva nebo kousek jablka mohou narušit vaši dietu.

Co krabičková dieta a jojo efekt? Nevrátí se mi shozená kila po dietě zpět?

Návrat ke špatným stravovacím návykům obvykle vede k opětovnému přibírání na váze, což platí nejen u naší diety, ale i u většiny ostatních. Abyste shodili zbývající přebytečná kila a osvojili si zdravé stravovací návyky, které jsou jako prevence jojo efektu klíčové, můžete po ukončení krabičkové diety přejít do 2. fáze a 3. fáze diety KetoMix.

Je krabičková dieta KetoMix časově omezena? Jak dlouho ji mohu držet?

Krabičkovou dietu KetoMix můžete držet maximálně 4 týdny. Pokud chcete v hubnutí pokračovat, můžete přejít do 2. fáze diety KetoMix. To znamená jíst 2 běžná jídla, která si připravíte sami se zohledněním pravidel nízkosacharidové diety a zdravého stravování, a 3 KetoMix jídla. A nebojte se, u nás najdete i spoustu jídel, která nemusíte vařit. V nabídce jsou hotová jídla, hamburgery, croissanty, muffiny, pečivo, marmelády, ořechové krémy, pomazánky, těstoviny, tyčinky, ořechy, sušenky, chipsy a mnoho dalších. Podívejte se na naši BMI kalkulačku a zjistěte, jaký Dietní plán je pro vás nejvhodnější.

Za jak dlouho a kolik kg můžu zhubnout s krabičkovou dietou KetoMix?

Rychlost hubnutí je velice individuální a ovlivňuje ji mnoho faktorů. Pokud chcete vědět, kolik zhubnout, abyste dosáhli na vaši optimální váhu, podívejte se na naši BMI kalkulačku.

Lze kombinovat krabičkovou dietu KetoMix a proteinovou dietu KetoMix?

Krabičkovou dietu KetoMix a proteinovou dietu KetoMix nelze kombinovat. Po skončení krabičkové diety můžete přejít do 2. fáze diety KetoMix.

Na trhu je mnoho krabičkových diet, proč si vybrat právě tu vaši?

Jsme jedním z lídrů na trhu keto diet. Low carb stravování a hubnutí se věnujeme už dlouho a víme proto přesně, co děláme. Ketonová dieta je postavena na biochemických procesech těla, které nelze obejít. Naše organismy jsou tak prostě nastaveny, ať chceme nebo ne. Pro mnoho lidí je hubnutí náročnou disciplínou a krabičková dieta s keto jídly je dalším řešením, jak vám vše usnadnit a s redukcí váhy vám pomoci. Jde o řešení na klíč, kdy nemusíte nad ničím přemýšlet a o nic se starat. Jen objednáte, my dovezeme a vy si pochutnáváte a hubnete.

Dotazy k jídelníčku a složení jídel

Kdo sestavuje keto jídelníček?

Jsme specialisti v oboru keto diet. Složením jídelníčků krabičkové diety se zabývá řada nutričních terapeutů a výživových poradců. Ti se pečlivě věnují výživovým hodnotám každého pokrmu tak, aby celkové složení jídelníčku odpovídalo přísným zásadám keto diety.

Jak často se jídla opakují?

Inspirujeme se nejnovějšími trendy a snažíme se, aby byl jídelníček co nejpestřejší a jídla se opakovala co nejméně.

Kdo jídla vaří a jaké používáte suroviny?

Jídla jsou připravována profesionálními kuchaři za přísných hygienických podmínek. Téměř vždy vaříme a jídla připravujeme z čerstvých surovin. Existují ale výjimky, kterými jsou například u nás nedostupné mořské ryby nebo mimosezónní ovoce a zelenina. Ty používáme mražené.

Kde najdu složení a výživové údaje jednotlivých jídel?

Veškeré detaily jsou uvedeny v jídelníčku u jednotlivých jídel. Najdete tu jak složení a alergeny, tak základní výživové údaje.

Kdy krabičky jíst a jaké pít nápoje?

Jako v každém redukčním programu je pro správné fungování metabolismu a tedy pro úspěšné hubnutí i v keto dietě důležitá pravidelnost. Doporučujeme jíst krabičky zhruba každé tři hodiny, ideálně každý den ve stejnou dobu. Důležitý je i pitný režim. Vypít byste měli 2 až 3 litry neslazených tekutin denně. Kávu a čaj pít můžete, ale neslaďte je. Do kávy můžete přidat 10% smetanu nebo neomezeně rostlinného mléka s 0 g sacharidů. Alkohol zcela vynechte.

Jsou jídla čerstvá, nebo je připravujete několik dní dopředu?

Každý den je pro vás připravené čerstvé jídlo. Pokrmy chystáme od základu s vlastními vývary a dochucujeme jednodruhovým kořením nebo bylinkami. Jídla na víkend vaříme v předstihu a balíme pomocí potravinářského plynu, tedy konzervujeme, aby si zachovala čerstvost.

Jakým způsobem jsou jídla v krabičkové dietě KetoMix doručována?

Jídla jsou doručována v zatavených plastových krabičkách vložených do papírové tašky. Jídla na víkend jsou balena pomocí potravinářského plynu, aby si zachovala čerstvost.

Jak správně ohřát jídlo? Mohu použít mikrovlnnou troubu?

Ano, můžete využít různé způsoby ohřevu.
Mikrovlnná trouba - do fólie propíchněte dírky a vložte do mikrovlnné trouby. Potřebný čas se liší podle druhu jídla a velikosti porce. Abyste jídlo prohřáli rovnoměrně, doporučujeme použít střední výkon (600-700 W) a delší čas. Dejte pozor na páru při otevírání fólie. I stříbrné hliníkové misky, do kterých zapékáme některá jídla, jsou vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě. Jídlo můžete ohřát i bez fólie, a to na nádobí vhodném pro mikrovlnný ohřev. Takto ohřáté jídlo může pak ale být více vysušené.
Vodní lázeň – jídlo vložte přímo v obalu do vodní lázně. Pozor na teplotu vody, aby nedošlo k deformaci nebo spálení plastových obalů. Maximální doporučená teplota je 90 °C. 

Mohu si jídla v jídelníčku kombinovat podle sebe?

Vlastní kombinace jídel bohužel není možná. Krabičková dieta je sestavena podle zásad keto diety a jakýkoliv zásah může narušit ketózu a tím i hubnutí.

O víkendu nechci krabičkovou dietu držet. Je možné objednat variantu jen na pracovní dny?

Variantu na pracovní dny objednat nelze. Abyste setrvali v ketóze, a tedy s úspěchem hubli, není možné délku krabičkové diety individuálně upravovat.

Pokrývá jídelníček veškeré nutriční potřeby? Musím užívat doplňky stravy?

Při každé dietě je doporučováno doplňovat organismu vitamíny a minerální látky a podpořit tak jeho správné fungování. Ideálním doplňkem je tak Multivitamín, který pokryje 100% denní příjem doporučené dávky 21 vitamínů a minerálů. Vhodné je také dietu podpořit a očistit tělo od zbytečných látek s pomocí Detox tablet.

Je možné některé pokrmy v jídelníčku vynechat? Objednat si například jídelníček bez svačin?

Objednat pouze některá jídla bohužel není možné. Krabičková dieta KetoMix je sestavena tak, aby odpovídala zásadám keto diety. Pro setrvání v ketóze a úspěšné hubnutí je nutné dodržovat stanovený jídelníček a mít tak pod kontrolou výši přijímaných sacharidů.

Je možné skladbu jídelníčku upravit, pokud mám alergii na některou z potravin nebo ji nejím?

Krabičková dieta KetoMix je sestavena tak, aby odpovídala zásadám keto diety. Pro setrvání v ketóze a úspěšné hubnutí je nutné dodržovat stanovený jídelníček a mít tak pod kontrolou výši přijímaných sacharidů. Není zatím v našich silách vyjít vstříc individuálním požadavkům, upravit jídelníček tedy bohužel není možné.

Dotazy k rozvozu

V jaké době probíhá doručování? Mohu si zvolit konkrétní čas?

Jídla se rozváží podle rozvozového plánu, který je rozdělen na jednotlivé okruhy. Pro každý okruh může být stanoven jiný časový plán – pro aktuální informace kontaktujte naši zákaznickou linku. Rozvoz pro nás zajišťuje dovážková služba. S ohledem na bezplatnou dopravu a šetření životního prostředí bohužel nelze nastavit konkrétní (ani stálý) čas doručení.

Doručujete i o víkendech a státních svátcích?

Jídla na víkend doručujeme s posledním rozvozem týdne, tedy jídla na pátek, sobotu a neděli doručíme ve čtvrtek. Doručujeme i ve dny státních svátků. Pokud svátek připadne na pondělí, jídla vám přivezeme ve čtvrtek společně s jídly na pátek a víkend.

Jak jídlo skladujete během rozvozu?

Rozvoz probíhá ve vozidlech vybavených chlazeným nákladním prostorem.

Jak mám jídla po doručení uchovávat?

Jídla po doručení uchovávejte v chladu, tedy nejlépe v lednici.

Mohu změnit doručovací adresu nebo dobu doručení?

Pro jakékoliv změny doporučujeme dostatečně dopředu kontaktovat naši zákaznickou linku.

Co dělat, pokud nejsem doma a jídlo nemohu převzít?

Kontaktujte naši zákaznickou linku. Společně se domluvíte na možnostech řešení.

Co dělat, pokud mi jídlo nedorazí?

Ke všem požadavkům přistupujeme individuálně. Pokud vám jídlo ve stanovený den nedorazí, neprodleně kontaktujte naši zákaznickou linku, která vám pomůže problém vyřešit.

Ostatní dotazy

Potřebuji zrušit již objednané a zaplacené dny. Je to možné?

Pokud jste se rozhodli dietu ukončit v jejím průběhu, finanční kompenzace za následující dny diety není možná. Lze ale po dohodě posunout termín odběru jídel. Kontaktujte naši zákaznickou linku.

Jak mám postupovat v případě reklamace?

Každý nespokojený zákazník nás velmi mrzí a ke každému případu přistupujeme individuálně. Kontaktujte prosím naši zákaznickou linku.

Jídla v krabičkách, to znamená spoustu plastových obalů. Nabízíte i bezobalovou variantu nebo opakovaně využitelné obaly?

Obaly, ve kterých doručujeme jídla, jsou plně recyklovatelné. Zajistit možnost bezobalové varianty nebo opakovaně využitelných obalů není momentálně v našich silách.

 

Vaše proměny

Tereza, 52 let „Zhubla jsem jednoduše i po padesátce.“

  Cítím se skvěle.

Robert, 43 let „Chtěl jsem se přestat nezdravě přejídat.“

  Žiju naplno.

Šárka, 46 let „Začnete mít opět rádi své tělo, jako já!“

Jsem štíhlá a šťastná.

Honza, 47 let „Chtěl jsem, aby se mi zase dobře dýchalo.“

Jsem nový člověk.

Znáte nás z médií

95 %zákazníků náš obchod doporučuje z 1 626 recenzí na Heureka.cz