Zažijte léto jinak!

Pikniky v přírodě, setkávání s rodinou a přáteli nebo jen lenošení na lehátku a odpočinek. To všechno k létu patří. A patří k němu samozřejmě i grilování, dobré jídlo, zmrzliny a osvěžující drinky. Nic z toho si nemusíte zakazovat, ani když držíte ketonovou dietu. Stačí jen vědět,
jak na to.

Aby vás letní lákadla nechala klidnými, a vy jste měli možnost vždy sáhnout po něčem dobrém, připravili jsme pro vás spoustu tipů, receptů slev a novinek!

Každý týden sleva!

Se začátkem prázdnin spouštíme slevový seriál. O co jde? Každý týden vám dáme možnost nakoupit některý z našich produktů se slevou 40 %! Sledujte novinky na našem e-shopu a naše sociální sítě, ať vám žádná z nich neuteče.

KetoMix můžete i grilovat!

Často se nás ptáte, co si dát, když chystáte grilování. A tak jsme pro vás vyzkoušeli recept, který vám bude chutnat. Stačí na pánvičce připravit omeletu, naplnit ji sýrem a dát na gril. A nebojte se ani sklenky svěžího vychlazeného vína. Jste překvapení? Ano, i alkohol při ketonové dietě můžete, ale s jasnými pravidly.

Pitný režim je důležitý

Obzvlášť v horkých dnech je důležité dodržovat pitný režim, aby nedocházelo k přehřátí organismu a dehydrataci. V ketonové dietě je to pak naprostá nutnost. Pít samotnou čistou vodu může být čas od času nudné. Rozbijte nudu všedního dne a vykouzlete si osvěžující dietní drinky.

Náš tip: Nejen pro deštivé letní dny

Protáhnout tělo, uvolnit mysl můžete kdekoliv. V létě klidně venku před chalupou. I pár minut denně se počítá.

Video

Není na co čekat, pojďte se spolu s námi pustit do ketonové diety, při které nemusíte cvičit a jíte 5x denně.

Po celou dobu hubnutí vám budou k dispozici naše výživové poradkyně. 7 dní v týdnu je zastihnete na telefonu, chatu nebo e-mailu.

Po objednávce také dostanete přístup do exkluzivní Facebookové skupiny, kde už je přes 16.000 spolu-bojovníků. Nebudete v tom sami!

Jdu do toho

KetoMix – to jsou dietní jídla na stovky způsobů

Všechna KetoMix jídla mají podobné nutriční hodnoty. Takže můžete klidně 5x denně pít náš koktejl. Ale to by byla škoda! Máme toho totiž mnohem víc.
Pečivo, těstoviny, kaše, tyčinky, chipsy, omelety nebo polévky, to je jen malý výčet toho, co u nás najdete.

Pokud ale máte chuť vařit a jídla si připravit přesně podle své chuti, máme pro vás inspiraci. V našem KetoMix magazínu objevíte tolik skvělých receptů, že nebudete vědět, který z nich uvařit dřív.