Alkohol při ketonové dietě? Ano, ale s jasnými pravidly.


Stejně jako dávno neplatí, že do ketonové diety nepatří pečivo a přílohy, neplatí ani to, že se musíte vzdát alkoholu. I když, i to má svoje pravidla. Začátek ketonové diety je sám o sobě zátěží pro organismus. Proto je nutné při KetoMix dietě pít střídmě a první týden od zahájení diety je lepší se alkoholu zcela vyhnout.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V životě každého člověka nastanou chvíle, kdy si chce ťuknout s přáteli, připít si na oslavu narozenin nebo jen tak posedět se sklenkou v ruce u západu slunce a běžné starosti hodit na chvilku za hlavu. Většina lidí si myslí, že nízkosacharidová dieta a alkohol nejdou dohromady. Pravdu ale mají jen částečně. Jako u všeho, co se proteinové diety týče, i u alkoholu je třeba hlídat si obsah sacharidů a množství, které vypijete.

Nejvhodnější a zároveň k tělu nejšetrnější alkohol je bezesporu víno. Pokud máte kvalitní víno s poměrem maximálně 0,4 gramů cukru na 1 decilitr, pak jedna sklenička denně nemůže vaši ketózu ohrozit. Kde takové víno sehnat? KetoMix vám nabízí zcela novou limitovanou edici právě takového vína. KetoMix víno s přívlastkem, ročník 2018, vás nadchne svými tóny po oříšcích a medu a překvapí svou zlatavou barvou. Odměňte se za vaši odvahu změnit svůj život a připijte si s námi na vaše další hubnoucí úspěchy. Ale pozor, jen jednou skleničkou!

Na zdraví!
Váš KetoMix

Na co si dát při pití alkoholu v ketóze pozor

  • obsah sacharidů obsažených v daném alkoholu,
  • vypité množství – doporučujeme nepřekračovat dávku jednoho decilitru vína denně,
  • tvrdý alkohol sacharidy neobsahuje vůbec, obsahuje však velké množství kalorií a nadměrně zatěžuje játra a ledviny,
  • běžné pivo není pro ketonovou dietu vhodné,
  • je možné, že se u vás objeví zvýšený pocit opilosti a větší kocovina, myslete na to,
  • pokud pijete alkohol, nezapomínejte na pití vody.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

Z naší nabídky

Víno Zweigeltrebe 2018

165 kč Detail
Z naší nabídky

Víno Rosé Kozí Horky 2018

165 kč Detail

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč