Jana znovu září v šatech, které jí dlouhou dobu visely ve skříni


Jmenuji se Jana a je mi 46 let. S nadváhou bojuji už 10 let, a to i přes různé diety, které nefungovaly tak, jak bych si představovala. Snažila jsem se zjistit, kde dělám chybu a proč se mi nedaří hubnout. S každou neúspěšnou dietou jsem se vracela zpátky k nezdravé stravě a zaháněla své zklamání sladkostmi.

Jana Jirková

Nikdy jsem nebyla zastáncem instantních diet a považoval je dokonce za nebezpečné. Po neúspěšných pokusech zhubnout jsem si ale o nich začala zjišťovat víc. Zajímalo mě, co to vlastně ketóza je a jaký může mít vliv na zdraví. Zkoumala jsem složení ketonových diet a u KetoMix mě zaujala i možnost bezlepkových produktů. Byla jsem mile překvapená a rozhodla se do této proteinové diety jít naplno. 

 

Hned od třetího dne diety jsem cítila velké změny. Měla jsem lepší náladu a cítila velký příliv energie. Zlepšila se mi kvalita nehtů a zjemnila pleť. Po celou dobu diety jsem se cítila opravdu psychicky dobře. Mé počáteční obavy, že budu mít hlad, byly zcela zbytečné. Někdy jsem měla dokonce co dělat, abych všechna připravená jídla snědla. Vyhovovala mi rychlost přípravy jídel a vlastně i to, že nemusím vařit

 

První fázi diety jsem držela 8 týdnů a po té 6 týdnů druhou fázi. Už po dvou týdnech jsem měla viditelný úbytek váhy. Zhubla jsem tolik, kolik jsem si zhubnout přála a konečně jsem sama se sebou spokojená. Připadám si atraktivní a hlavně jsem šťastná. Bála jsem se jojo efektu, ale kila jdou stále pomalu, ale jistě dolů. Obleču si dokonce i mé oblíbené plesové šaty, které mi už nějakou dobu visí ve skříni a čekají, až v nich znovu zazářím na parketu. 

Díky KetoMix jsem se naučila pravidelně snídat a nakupovat zdravé, kvalitní potraviny. Nejvíce jsem si oblíbila čokoládovou tyčinku KetoMix, kterou mám po ruce vždy, když zrovna nemám možnost dát si plnohodnotné jídlo. Na facebookové skupině se inspiruji různými recepty, ale i příběhy žen, jako jsem já. Díky této skupině jsem získala i dostatečnou počáteční motivaci a rozhodla se změnit svůj život.