Chce to sice pevnou vůli, ale všechno jde, když se chce!

Dobrý den,

 jmenuji se Natálie a je mi 26 let. Ráda bych se Vám pochlubila, jak se mi podařilo díky KetoMix dietě kompletně proměnit za necelých 14 týdnů mou postavu.

inCollage_20210503_100800751

S přibíráním jsem začala mít problém až po dvacítce, do té doby mne nic netrápilo. Metabolismus jsem měla celkem rychlý a spalování fungovalo dobře. Nemusela jsem si dávat pozor na to, co jím, a ani nijak zvlášť sportovat, a přesto jsem nepřibírala. Najednou se to ale změnilo, bohužel k horšímu. Nepomohly ani problémy s menstruací, kterými jsem v té době trpěla a řešila je často nejen různými bylinkami, ale i léky. V té době mi stačilo k jídlu snad i jen přivonět a kila šla nahoru. 

 Mám fyzicky náročnou práci a tomu odpovídal i můj styl stravování. Půl dne jsem nejedla nic a večer to doháněla nezdravými jídly z fast foodů a sladkostmi. K tomu se přidal každodenní stres, bolesti zad, kloubů, zažívací potíže a problémy s imunitou. Rodina mé přibírání nijak nekomentovala. Tvářili se, že se nic neděje. Mně ale najednou začalo být těsné oblečení, některé jsem už ani neoblékla a musela ho vyměnit za větší velikosti. Do zrcadla jsem se na sebe už raději ani nechtěla dívat. 

 S přibývajícími starostmi narůstala i má kila. Rozhodla jsem se, že s tím musím začít něco dělat. Pátrala jsem na internetu a hledala informace o tom, jak změnit životní styl. Narazila jsem na spoustu stránek, které nabízely různé proteinové diety, ale žádná mě nezaujala. Na pravidelné cvičení ve fitku jsem neměla čas, a řekněme si to na rovinu, ani chuť. Nevěděla jsem jak dál, ale byla jsem pevně rozhodnutá, že takhle to nemůže pokračovat. Při pročítání různých článků jsem nakonec narazila na dietu KetoMix. Zkusila jsem si objednat čtyřtýdenní balíček a začala s dietou. Přiznávám po pravdě, že začátek pro mne byl utrpením. Moje tělo se vyrovnávalo s ketózou a co bylo nejtěžší, musela jsem se zbavit své závislosti na jídle. Vše se naštěstí brzy otočilo k lepšímu a myšlenky na nezdravá jídla vystřídalo hlídání si jednotlivých porcí, sledování příjmu sacharidů a hlavně dodržování pitného režimu. Bylo to náročné, to přiznávám, ale vydržela jsem.

 První, pro mne nejtěžší, fázi jsem držela 8 týdnů. Pravda je, že jsem měla chuť na všechno okolo a velký problém to nevzdat. Někdy jsem měla tak velký hlad, že jsem si musela dát jedno KetoMix jídlo navíc. Ale kila dál ubývala, a to velmi rychle. Druhá fáze už pro mne byla pohodovější, i když se má váha na určitý čas zastavila. Ale ne na dlouho. Ve druhé fázi pro mě bylo stravování jednodušší. Mohla jsem si dovolit víc a měla jsem větší výběr – tyčinky, polévky, různé omelety nebo i těstoviny. Po celkových čtrnácti týdnech jsem dosáhla své vysněné váhy. KetoMix mi pomohl hlavně se změnou stravovacího režimu. Zároveň mě naučil, že je potřeba zapojit více sportu, aby můj život byl kvalitnější a zdravější. Jezdím teď víc na kole a chodím na procházky do přírody. 

 Vůbec mi není líto peněz, které jsem za dietu utratila. Za moji vysněnou změnu to všechno stálo. KetoMix dieta mě pořádně nakopla. Obzvlášť když jsem začala na svém těle rychle vidět výsledky a zlepšovalo se i mé celkové zdraví. Bolesti zad sice nezmizely nadobro, ale cítím se lépe. Každý pohyb je pro mne teď lehčí. Zlepšil se mi spánek, také kvalita pleti a vlasů. Můj život se otočil minimálně o polovinu k lepšímu a za to vděčím KetoMixu.

 Vyžaduje to sice pevnou vůli, ale všechno jde, když se chce. Některé produkty jsem si velmi oblíbila a staly se součástí mého jídelníčku. Dieta mě naučila jíst pravidelně zeleninu a ovoce, které jsem si předtím dopřála málokdy. Také už vím, co je to správný pitný režim. Objevila jsem i proteinové tyčinky, které s sebou všude nosím a pomohou mi vždy, když nemám čas a potřebuji něco rychle sníst. 

 Do KetoMix diety určitě půjdu znovu. Chci také zkusit měsíční kúru na podporu hubnutí, abych svůj organismus ještě více povzbudila. Při KetoMix dietě jsem se naučila sladit náhradami cukru. Nedám dopustit na čekankový sirup, ten nemá chybu, a erythritol. Necítím se tak provinile, když si s nimi dochutím třeba kakao, proteinovou kaši nebo je jen přidám do nějakého jídla. 

Chtěla bych touto cestou poděkovat KetoMixu, že mi pomohl v cestě za krásnější postavou

Všem, kteří zkoušejí zhubnout, držím palce!

 Natálie