Zuzka ke zdravému stravování přesvědčila i rodinu! Děti vyměnily sladkosti za talíř zeleniny

Všechny moc zdravím, jmenuji se Zuzka a problémy s váhou mě potkaly rok po mém třetím porodu. V říjnu 2020 jsem se po pobytu v nemocnici vrátila domů a z celé skříně jsem oblékla pouze jedny kalhoty.

žížalová

V dietách nejsem žádným nováčkem, už jsem jich několik vyzkoušela. Vždy to bohužel mělo negativní dopad na můj organismus a mé pokusy končily jojo efektem. 

 I proto jsem poměrně dlouho váhala, jestli se vůbec do KetoMix diety pustím. Když se na to ale dívám zpětně, jsem moc ráda, že jsem jí dala důvěru. Nejenže se mi podařilo zhubnout, ale konečně jsem si osvojila zdravé návyky. Předtím jsem denně vypila stěží litr vody. Dnešní dva až tři litry, které do sebe běžně dostanu, bych si tehdy nedovedla ani představit. A špatně jsem na tom byla i s pravidelností v jídle.  

 Začínala jsem na 93 kilogramech a s nulovou disciplínou. Proto i mé začátky s KetoMix dietou nebyly úplně jednoduché. Ale nevzdala jsem to a všechny nesnáze jsem nakonec překonala. Dnes vypiju tři litry vody za den jak nic a vůbec se nad tím nepozastavím. Nemusím se nutit, je to pro mě automatické. Stále u sebe nosím láhev vody. Jakmile někde na cestách zjistím, že jsem ji zapomněla, musím si ji ihned koupit.

 Základem KetoMix diety je zelenina. S tou jsem problém neměla ani předtím, musela jsem si ale nastudovat, které druhy jsou vhodné pro nízkosacharidové stravování. Naučila jsem se také spoustu nových receptů, abych si dietu zpestřila. Inspirovala jsem se na facebookové poradně CZ & SK nebo v záložce recepty na www.ketomix.cz, kde jsem našla i pěkné video návody. 

 Právě teď jsem ve třetí fázi diety, kde už jde jen o to si novou váhu udržet a pokračovat se zdravým jídelníčkem. To se mi zatím daří. Váha se mi nehnula ani o gram nahoru. Za pár měsíců jsem si naplánovala, že se znovu vrátím k první fázi diety. Ráda bych shodila další kila, která mě ještě trápí. Potom už si jen přeju si nové tělo a formu udržet. 

 Myslím, že to nejdůležitější jsem pochopila. Vštípila jsem si zásady zdravého a správného jídelníčku. Naučila jsem se pravidelně jíst a pít. Začala jsem se více přirozeně hýbat. Dokážu si každý den poskládat takový jídelníček, abych tělo nešidila, ale ani mu nadbytečně nedopřávala. Stále nedám dopustit alespoň na jedno KetoMix jídlo denně. Ušetřím čas strávený vařením a pochutnám si.

 Váhové úbytky byly rychlé. Upřímně se přiznám, že jsem nečekala, kam až to s pomocí KetoMixu a vlastního úsilí dotáhnu. Všechny opomíjené kousky oblečení, které mi dlouho ležely ve skříni, mi teď krásně padnou. Některé oblečení jsem naopak musela úplně vyřadit. Bylo mi hrozně velké a vypadala jsem v něm jako ,,strašidlo“ ☺.

 Najednou cítím, že mám daleko víc energie, než jsem kdy měla. I to mě pohání vpřed a motivuje k tomu udržet si nové návyky. Cítím se se sebou spokojená a dokonce zkouším nový jídelníček i na zbytek rodiny. Po dietě vařím daleko zdravěji a vidím, že dětem vůbec nevadí omezení cukru ve stravě. Učí se teď se mnou jíst mnohem více zeleniny. Dneska už si neumím představit, že bych znovu sladila kávu cukrem nebo zaháněla hlad kusem pečiva. Hubnutí s KetoMix mi jednoduše úplně změnilo život a hlavně pohled na to, jak se stravovat.

 Předtím jsem se potýkala se zdravotními problémy. Všechno se ale náhle zlepšilo, včetně výsledků vyšetření, které jsou po dlouhé době opět v normě. 

 Všem, co hubnou a snaží se o změnu životního stylu, držím palce! A pokud stále váháte, jestli je KetoMix dieta pro vás to pravé, vzpomeňte si na mě a prostě do toho jděte. Stojí to za to!

 Zuzka