Své vysněné váhy dosáhla Bára Kodetová Šporclová už za dva měsíce

Přečtěte si příběh Báry Kodetové Šporclové, která se rozhodla zatočit s přebytečnými kily. Díky KetoMix se jí to podařilo!

Bára Kodetová Šporclová dieta

Bára Kodetová Šporclová změnila nejen svou postavu, ale celkově znovu přehodnotila svůj přístup k životu. Prý to nebyla jen otázky diety. Ta, podle ní, může pomoci, ale nejdůležitější je chuť a vůle udělat něco s celým životem. Bára se rozhodla vrátit se ke své profesi a vyjít ze stínu rodiny. Ne ji opustit. Ne se jí vzdát. To by, podle svých slov, nikdy neudělala. Chtěla ale ukázat svým dcerám, že máma je úspěšná i profesně. Že je čas na mateřství a je v pořádku na čas upozadit svou profesi, ale že je také čas se vrátit. Všechno je dobré dělat s mírou. Ani KetoMix dietu nedodržovala úplně striktně. Poslouchala své tělo i svou duši.  Bára nám v otevřeném rozhovoru prozradila důvody, proč se do KetoMix diety vrhla.

Vždy působíte šťastně a spokojeně, kdy jste pocítila první impuls, že je potřeba něco změnit?

Když jsem zjistila, že nejsem spokojená s tím, jak se vidím na obrazovce. A s tím jak to ovlivňuje i mé případné obsazování do rolí, které mi nebyly až tak blízké. Chtěla jsem se vrátit k té Báře, kterou jsem byla před mateřstvím. A také to bylo z důvodu zdravotních, měla jsem najednou vysoký cholesterol, a i jaterní testy nebyly ideální. Rozhodla jsem se to vše změnit. Povedlo se. Sama jsem koukala s otevřenou pusou, jaké jsem měla skvělé krevní testy po dvou měsících od počátku diety.

K jaké dietě jste se přiklonila a proč?

Já nejsem typ na diety. Nerada hladovím, a tak mi vlastně žádné z nich nevyhovovaly. Až když jsem si přečetla rozhovor s Mahulenou Bočanovou o tom, že drží dietu KetoMix a zavolala jsem jí, abych zjistila, jak to celé funguje. Přečetla si recenze i od jiných klientek a v tu chvíli jsem věděla, že jsem našla něco, co vyzkouším. Výsledek vidíte sami.

Jaké byly vaše začátky?

Nejtěžší bylo vůbec to rozhodnutí. Pak čtrnáctidenní detox, který byl pro mne fyzicky velmi náročný. Jak se ukázalo, má závislost na bílém cukru a mouce byla hluboká. Ovšem po těch prvních čtrnácti dnech se něco zlomilo, a pak už to šlo nějak samo.

Kdy jste viděla první výsledky?

V podstatě ihned. Ale nejvíce jsem zhubla během prvních dvou měsíců. Od té doby to jen udržuji.

Nenarušila vám změna stravování a samotná příprava jídel váš pracovní rytmus?

Vlastně mne to naopak pomohlo v režimu a celkově lepšímu stravovacímu návyku. To je asi na téhle dietě nejlepší. Naučíte se o jídle přemýšlet. A tím, že je efekt tak rychlý, motivují vás výsledky a tím pádem vydržíte i malé nepohodlí na začátku. Není to tak, že by člověk nemusel nic dělat. Zadarmo není žádná proměna. Ale tahle je viditelná rychle. A tím pádem vydržíte.

Jak na takovou změnu přistupovalo vaše okolí včetně rodiny?

S velkým obdivem. Až jsem byla překvapená. A myslím, že jsem inspirovala mnohé kamarádky i rodinu. Pavel se ke mně teď připojil a s KetoMixem začal. Sám zhubl během deseti dnů. Celkově mi to dodalo důležitosti. (smích)

Jak se dnes sama se sebou cítíte?

Nastartovala jsem celkovou proměnu sebe sama. Zjednodušeně řečeno nerezignovala jsem. Ani na věk, ani na vše ostatní. Začala jsem zpívat, pracovat. Cítím se dobře a jsem daleko spokojenější než dříve.

Myslíte, že to ovlivnilo váš život i do budoucna?

Naprosto! Je to určitě začátek další etapy mého života po mateřství. To, že jsme matky a manželky neznamená, že máme zapomenout na to, že jsme především ženy. V dnešním „zvláštním“ světě je těžké se orientovat a najít v něm místo, ve kterém je dobře. Já nedělám reklamy jen tak. Všemu co propaguji, musím věřit a já upřímně věřím v KetoMix dietu a jsem vděčná za jejich produkty i přístup.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč