Za jak dlouho dosáhneme stav ketózy?


Ketonová dieta (nebo-li proteinová, bílkovinná nebo nízkosacharidová dieta) je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů.

Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a vaše tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity – vaše tělo bude hubnout za vás. A to vše rychle, bez hladovění a námahy.

Náš tým pro vás ve spolupráci se specialisty na proteiny a výživovými poradci vyvinul speciální proteinová jídla KetoMix. Abychom zachovali účinné složení a zároveň jste si více pochutnali, věnovali jsme jejich vývoji maximální péči. Po redukci váhy celý proces nekončí. Na začátku stabilizační fáze, obdržíte jídelníček zdarma a také rady a tipy, jak se vyhnout jo-jo efektu.

Pokud máte otázky nebo jen potřebujete v hubnutí namotivovat, nebojte se nám napsat na chat nebo zavolat – rádi vám poradíme!


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč