,,KetoMixu jsem nevěřila. A dnes se těším do plavek,“ říká Bára


Dobrý den, jmenuji se Barbora, je mi 28 let. Mám 2 děti a skvělého manžela ☺.

Barbora Černá

Jsou to čtyři měsíce od porodu mé nejmladší dcerky. Bohužel jsem ji nemohla kojit, a tak se má váha po měsíci od porodu vůbec nezměnila. To mě vyděsilo, řekla jsem si tedy, že, abych s ní pohnula, budu muset něco udělat sama.
 
Celý svůj život bojuji s nadváhou až obezitou. Snažím se zhubnout pomocí různých diet. Zkoušela jsem vyloučit pečivo, sladké nápoje a převážně vše, co mi přišlo nezdravé. I když se mi povedlo takto shodit i 16 kilo, stejně jsem si nepřipadala ve svém těle spokojeně. Došla jsem k tomu, že už jsem se natrápila dost. Postupem času jsem se vždy vrátila do starých kolejí a shozená kila tak nabrala zpět, často i nějaká navrch. Těchto pokusů, zakončených jojo efektem, jsem absolvovala nespočet.
 
Když jsem byla těhotná, má kamarádka zrovna držela dietu KetoMix a měla s ní úžasné výsledky. Neměla žádnou práci s každodenní přípravou pěti jídel a vymýšlením pokrmů. Nemusela dokonce ani čekat několik měsíců na to, aby úbytky váhy byly vidět.
 
Přiznám se, že je pravda, že na začátku její diety jsem byla pesimistická. KetoMixu jsem nevěřila. Dokonce jsem si říkala, že je blázen, že svěří své tělo práškové dietě. Ale když hubla jako mávnutím proutku, začalo to ve mně hlodat. Pomyslela jsem si nakonec, že až budu moct, také KetoMix vyzkouším.
 
Stalo se. Třetí den začala jít kila dolů. A ubývala čím dál více. Pocítila jsem neskutečnou úlevu, příval energie a hlavně jsem se začala sama sobě zase líbit. Oblékla jsem džíny, které mi ležely v šuplíku už čtyři roky! Před tím jsem je nenatáhla ani přes stehna. V první fázi jsem byla 8 týdnů. Ty jsem úspěšně zakončila. Zhubla jsem za tu dobu tolik, kolik jsem si přála. A cítím se skvěle. Dělají mi radost i příjemné připomínky týkající se mé proměny.
 
Dříve bych neřekla, že se budu někdy těšit na léto. Na to, že si koupím nové plavky a na to, že už nebudu řešit, jestli se na mě někdo u bazénu dívá. ☺
 
S dietou KetoMix jsem se naučila jíst pravidelně pět jídel denně. Hlídám si příjem sacharidů. A bez výčitek si dopřávám a zkouším různé zdravé dobroty. Už teď vím, že se nikdy nechci vrátit na svou původní váhu. Ráda bych dál pokračovala v tomto stylu stravování. A ještě se chystám nějaké to kilo zhubnout.
 
KetoMix bych ráda doporučila všem, kteří ještě váhají. Jestli chcete změnit svůj životní styl, tak s chutí do toho. Po pár týdnech vás čekají převratné změny. A s tím vám pomůže jedině KetoMix.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč