“Už nechodím do fastfoodů, raději dám přednost zelenině”


Jmenuji se Jiří a je mi 36 let. Pro KetoMix dietu jsem se rozhodl proto, že jsem v ní jednoduše věřil. Nikdy jsem vlastně ani nepřemýšlel nad koupí nějakých pilulek nebo magických bylinkových čajů, které mi přijdou neúčinné a bez výsledků. U KetoMix jsem byl přesvědčený, že bych konečně mohl zhubnout a kdyby ne, měl jsem alespoň postaráno o jídlo do práce.

Jiří Vytisk

Tuto dietu jsem bral i jako způsob jak ušetřit. Běžně jsem se stravoval v restauracích nebo fastfoodech, takže mi obědy lezly do peněz. Hlavně díky těmto stravovacím návykům šla váha nahoru a nepomáhalo ani pravidelné cvičení. Výsledky jsem měl, ale věděl jsem, že to půjde příliš pomalu. Po dobu KetoMix diety jsem necvičil a kila šla dolů o dost rychleji.
 
Díky KetoMixu jsem se dostal na svou vysněnou váhu za necelý měsíc. Pravidelně jsem si vařil a byl jsem rád, že u toho nepotřebuji hromadu nádobí. Jídla jsou výborná a připravená za pár minut. Oceňuji také fakt, že není jasně dané, které jídlo mám jíst ke snídani a které k obědu. Mohu si tak kombinovat jídla podle chuti. Součástí KetoMix balíčku je koktejl, který jsem si spolu s čokoládovou tyčinkou moc oblíbil. Nahrazují mi sladkosti, kterými jsem se dříve přejídal.
 

S KetoMixem jsem také přestal být líný připravovat si jídla do práce. Hodně jsem se inspiroval na magazínu a začal si vařit zdravá jídla podle sebe. Když se mi ale vařit nechce, sáhnu po KetoMix balíčcích a doplním jídelníček jedním zdravým jídlem podle toho, na co mám chuť. Většinou jen něco lehkého, jako jsou třeba celerové hranolky s kečupem od KetoMix.

S dietou nekončím, jsem momentálně ve druhé fázi. Kila jdou stále dolů a přitom nemám pocit, že bych si musel některá jídla odpírat. Doporučuji si udělat fotky před proměnou a po proměně. Potom si teprve uvědomíte, jakou změnou jste prošli.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč