“Už nechodím do fastfoodů, raději dám přednost zelenině”


Jmenuji se Jiří a je mi 36 let. Pro KetoMix dietu jsem se rozhodl proto, že jsem v ní jednoduše věřil. Nikdy jsem vlastně ani nepřemýšlel nad koupí nějakých pilulek nebo magických bylinkových čajů, které mi přijdou neúčinné a bez výsledků. U KetoMix jsem byl přesvědčený, že bych konečně mohl zhubnout a kdyby ne, měl jsem alespoň postaráno o jídlo do práce.

Jiří Vytisk

Tuto dietu jsem bral i jako způsob jak ušetřit. Běžně jsem se stravoval v restauracích nebo fastfoodech, takže mi obědy lezly do peněz. Hlavně díky těmto stravovacím návykům šla váha nahoru a nepomáhalo ani pravidelné cvičení. Výsledky jsem měl, ale věděl jsem, že to půjde příliš pomalu. Po dobu KetoMix diety jsem necvičil a kila šla dolů o dost rychleji.
 
Díky KetoMixu jsem se dostal na svou vysněnou váhu za necelý měsíc. Pravidelně jsem si vařil a byl jsem rád, že u toho nepotřebuji hromadu nádobí. Jídla jsou výborná a připravená za pár minut. Oceňuji také fakt, že není jasně dané, které jídlo mám jíst ke snídani a které k obědu. Mohu si tak kombinovat jídla podle chuti. Součástí KetoMix balíčku je koktejl, který jsem si spolu s čokoládovou tyčinkou moc oblíbil. Nahrazují mi sladkosti, kterými jsem se dříve přejídal.
 

S KetoMixem jsem také přestal být líný připravovat si jídla do práce. Hodně jsem se inspiroval na magazínu a začal si vařit zdravá jídla podle sebe. Když se mi ale vařit nechce, sáhnu po KetoMix balíčcích a doplním jídelníček jedním zdravým jídlem podle toho, na co mám chuť. Většinou jen něco lehkého, jako jsou třeba celerové hranolky s kečupem od KetoMix.

S dietou nekončím, jsem momentálně ve druhé fázi. Kila jdou stále dolů a přitom nemám pocit, že bych si musel některá jídla odpírat. Doporučuji si udělat fotky před proměnou a po proměně. Potom si teprve uvědomíte, jakou změnou jste prošli.