“Děkuji vám za mé nové já”


Přeji vám krásný dobrý den. Jmenuji se Kristýna a je mi 34 let. Moc ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh a zkušenosti s KetoMix. Problémy s váhou mě provázejí ve své podstatě celý život. Patřím bohužel do té skupiny lidí, kteří přibírají už jen z pomyšlení na jídlo. Zároveň ale musím přiznat, že mé stravovací návyky nebyly zrovna ideální. Nejedla jsem pravidelně, libovala jsem si ve sladkostech a nezdravých jídlech.

Kristýna Lišková

Přes den jsem jedla méně a nepravidelně, zato večer bych vyjedla celou lednici. Párkrát se mi podařilo kila shodit, ale nikdy jsem si váhu neudržela. Postupně jsem se stejně vrátila k nezdravému jídlu a nepravidelnému stravování. Tou dobou jsme se snažili o miminko, ale bohužel mé šťastné myšlenky střídaly smutek a beznaděj. Začala jsem také užívat umělé hormony, které nárůst váhy ještě podpořily.

Po dlouhém čekání jsem se vytouženého miminka dočkala, ale na těle se mi podepsalo každé kilo navíc. Po porodu šlo pár kilo dolů, ale stejně tak jako předtím to moc dlouho nevydrželo. Brzy má váha přesáhla 100 kg.

Miluji svého syna a chci být pro něj vzorem. Ukázat mu správnou cestu životem, ale i vést ho ke zdravé stravě, díky které si bude moct život užívat naplno. Uvědomila jsem si, že to takhle dál nejde a musím se sebou něco udělat. Začala jsem si zjišťovat informace o ketonové dietě a nakonec se rozhodla začít hubnout s KetoMix. Po celou dobu diety jsem se cítila nabitá energií a naučila se pravidelně jíst. Znovu jsem objevila své schované sebevědomí a můžu říct, že jsem opravdu šťastná!

Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale s tímto restartem a prvním krokem do zdravějšího života jsem spokojená. Všem bych vaši dietu doporučila. Jídla z nabídky jsou pestrá, chutná a velmi rychle hotová. Díky Facebookové skupině a nejrůznějším receptům jsem získala mnoho nápadů jak si jídla vylepšit. Chtěla bych poděkovat všem, především zákaznické podpoře KetoMix a skvělým poradkyním. Byly vždy k dispozici a nesčetněkrát ochotně zodpověděly mé dotazy.

Děkuji vám za mé nové já.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč