“Splnil se mi sen. Na svatbě se budu cítit jako princezna”


Ahoj, jmenuji se Míša a je mi 29 let. Můj boj s váhou jsem začala vnímat v pubertě, i když s ní vnitřně bojuji vlastně celý život. V partě a mezi svými kamarádkami jsem se díky své vyšší váze necítila vždy dobře. V pubertě mě to ale trápilo mnohem více. Všechny mé kamarádky měly totiž přítele a já vždy zůstala “na ocet”.

Nový projekt

Můj opravdový boj ale začal na konci února. I když mě mé okolí uklidňovalo a chlácholilo, ať se kvůli své váze netrápím, nepomohlo to. Pár kilo jsem si nesla už z doby těhotenství, kdy jsem se nebála sníst vše, na co jsem měla chuť. Dopřávala jsem si sladkosti a jedla jsem toho více, než kolik mé tělo opravdu potřebovalo. V těhotenství jsem přibrala neuvěřitelných 30 kg. 

Po porodu se mi podařilo zhubnout, ale ani zdaleka jsem se nepřiblížila číslu, se kterým bych byla spokojená. Má váha tehdy přesahovala 100 kg. Největší motivací se pro mě stala žádost o ruku od mého přítele. Jako každá žena jsem si přála projít naším společným dnem jako princezna a užít si svatbu naplno. A díky KetoMixu se mi můj sen splní.

Svatba se rychle blíží a já se na ní strašně těším. Konečně nemám strach stát uprostřed parketu před zraky všech mých blízkých a čekat na svůj první novomanželský tanec. Díky dietě KetoMix si v létě mohu obléct sukni, kraťasy nebo šaty a budu si připadat skvěle. KetoMix mi vrátil mou sebedůvěru, díky tomu se už necítím jako šedá myška a nákupy oblečení pro mě nejsou noční můrou. 

I když miluji sladké, nebyl pro mě problém si v této dietě najít své oblíbené produkty. KetoMix je pro mě ideálním řešením a volbou číslo jedna mezi dietami. Doporučuji ho každému, kdo chce změnit svůj život. Jděte do toho. Určitě to za to stojí.

Děkuji za možnost se cítit zase jako žena.

Míša