Kamarádi mi nevěřili a to byl můj hnací motor, říká Václav

Václav

Ahoj, jmenuji se Václav a rád bych se s vámi podělil o mou zkušenost s dietou KetoMix. Dlouhou dobu jsem se pokoušel zhubnout, ale marně. Veškerá snaha, kterou jsem do hubnutí dával, byla k ničemu. Věděl jsem, že má největší překážka je mé zaměstnání. Živím se jako řidič nákladního vozidla a tak jsem nikdy neměl dostatek času a prostoru se najíst.

 

Stravoval jsem se po cestách vším možným a hlavně nepravidelně, takže mi většinou celé porce zbývaly na večer. Tehdy jsem zkoušel různé diety, ale se žádnou se mi nepodařilo zhubnout tolik, kolik jsem si přál. Jednoho dne jsem zahlédl v televizi reklamu na KetoMix a řekl jsem si: “To je ono! To bych mohl zvládnout i já.” Šel jsem do toho a povedlo se.

Od začátku diety jsem KetoMix jídla připravoval vždy na den dopředu a pak už jsem ji jen hlídal časy. Navíc jsem měl vše připravené za pár vteřin, takže to pro mě bylo ideální. Dietu mám za sebou a já se cítím naprosto skvěle. Velice mě překvapilo, jak rychle šla kila dolu i za volantem, kdy jsem moc pohybu neměl.

Ze začátku byl pro mě přechod na dietu těžký, protože jsem čelil posměškům od kamarádů. Od diety mě odrazovali a říkali mi, že akorát vyhazuji peníze, že stejně nezhubnu. Také špatně nesli fakt, že po příchodu do hospody jsem si objednal neslazenou minerálku, nebo nealkoholické pivo. A to pro mě byly nejtěžší chvíle z celé diety. 

Naopak velký úspěch měla celá dieta, spolu se shozenými kily, u mé rodiny. Koupili jsme si všichni nová kola a pravidelně jezdíme na výlety. Díky hubnutí jsme začali žít všeobecně aktivnější život. Dříve jsem po práci raději seděl u televize na gauči, protože jsem byl unavený. Teď mám přebytečná kila dole a jedu pořád dál. Sice už to jde pomaleji, ale já stále zaznamenávám posun vpřed. 

Chtěl bych moc poděkovat týmu KetoMix nejen za výborné produkty, ale také za velkou podporu během hubnutí.

Děkuji!