Jídelníček na hubnutí ke stažení zdarma

Stáhněte si jídelníček pro 1. fázi diety úplně zdarma. Neváhejte a začněte nový životní styl s KetoMix.

Začínáte se zdravým životním stylem a dietním jídelníčkem, ale bojíte se, že šlápnete vedle. S nízkosacharidovou dietou jsou omezující pravidla zcela jasná, ale zato striktní. Jak s nimi dokážete vařit a dlouhodobě fungovat? Pusťte starosti z hlavy, náš jídelníček na hubnutí vám otevře oči.     

Nezáleží na tom, zda držíte dietu KetoMix, jedete low carb, sacharidové vlny, nebo jen tak procházíte stránky s dietami. Inspiraci čerpejte kdykoliv, když budete hledat jídla s nízkým obsahem sacharidů. 

Náš jídelníček ke stažení obsahuje 22 originálních receptů, které jsou vhodné i pro kritickou 1. fází ketodiety. Získáte s ním kompletní jídelníček na týden. Na vás už je, abyste si ohlídali, že jíte minimálně každé 3 hodiny. U nízkosacharidové diety po vás totiž nikdo nechce, abyste hladověli. Proto má ketodieta jídelníček nastavený poměrně jednoduše a chutně.   

Jídelníček na hubnutí a zdravý jídelníček u nás stáhnete zcela zdarma. Bez závazků, bez udání jména, telefonního čísla, nebo třeba e-mailu. Prostě jen tak. Na jeden klik

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč