“KetoMix mi změnil život!”

Ahoj, jmenuji se Petra a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Vše začalo v létě 2019, kdy se odstartoval můj nekončící kolotoč stresu. Neřešila jsem ho nijak jinak, než jídlem, čokoládou, nicneděláním a každý večer i skleničkou alkoholu. Celá má životospráva byla špatně a tomu nepomohlo ani sedavé zaměstnání.

Petra

V létě 2020 jsem prodělala těžký COVID, jehož následky trvaly ještě dlouho potom. Už tak mé unavené tělo nakonec rezignovalo. Byla jsem tak unavená, že jsem spala v podstatě kdykoli a kdekoli jsem mohla. Cítila jsem se nezdravá, oslabená a nemocná. Vypadaly mi vlasy, přestala jsem chodit do společnosti a začala se vyhýbat kontaktu s lidmi.

V prosinci 2020 jsem vážila už 97 kilo. Tehdy jsem si řekla, že když se sebou něco neudělám hned, tak už nikdy. Sedla jsem si k počítači a hledala, jaké mám možnosti. Narazila jsem na KetoMix, našla si o dietě pár informací a objednala si balíček na 4 týdny. Už tento pocit byl pro mě vysvobozující.

S dietou jsem začala dva týdny před Vánocemi a byla jsem rozhodlá vše důsledně dodržovat. Motivace mi nechyběla a tak jsem se smířila s tím, že budu po celé svátky bez cukroví, bez salátu a bez kapra. K mému velkému překvapení mi to vůbec nevadilo a věděla jsem, že jsem pro své nové já odhodlaná udělat vše, co je třeba. 

Průběžně jsem si pozorně pročítala informace o ketóze, keto chřipce nebo počáteční nevolnosti. Mě nic takového nepotkalo a právě naopak jsem byla překvapená, jak jde všechno hladce a bez hladu. Během prvního týdne jsem se cítila lehčí, odpočatá a nabitá energií. Jediné, co jsem nedodržela, bylo vážení. Věděla jsem totiž, že pokud by váha neukázala úbytek váhy, byla bych zklamaná a ztratila bych veškerou motivaci pokračovat.

Zvážila jsem se tedy jen na začátku, uprostřed diety a pak až na konci. Po měsíci jsem sama cítila větší úbytek na váze a té změny si začalo všímat i mé okolí. Změny sílily každým týdnem a pak to šlo všechno úplně samo. I přes můj celoživotní boj s pitným režimem a zeleninou, tyto návyky jsem si rychle osvojila. 

První fázi jsem ukončila po 8 týdnech s krásným výsledkem. Byla jsem rozhodlá pokračovat dál a vrhla se s chutí do 2. fáze. Do jídelníčku jsem zařadila 3 povolená nízkosacharidová jídla a vše šlo jako po másle. Na konci 2. fáze jsem byla opět o pár kilo lehčí. Bylo mi smutno, že se má cesta blíží ke konci. Zvykla jsem si na určitý režim a jistotu, že se budu cítit dobře.

KetoMixu vděčím za mnohé. V první řadě mě dostal z deprese, kterou jsem si procházela nešťastná a s absolutní demotivací. Změnila jsem pohled nejen na svět, ale hlavně na sebe samou. Naučila jsem se jíst zeleninu, pít dostatek vody a v neposlední řadě - nehladovět, jíst 5x denně.

Pokud váháte, jestli s dietou začít, jednoznačně ano! Nemůžu víc, než doporučit. :)


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;