“KetoMix mi změnil život!”

Ahoj, jmenuji se Petra a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Vše začalo v létě 2019, kdy se odstartoval můj nekončící kolotoč stresu. Neřešila jsem ho nijak jinak, než jídlem, čokoládou, nicneděláním a každý večer i skleničkou alkoholu. Celá má životospráva byla špatně a tomu nepomohlo ani sedavé zaměstnání.

Petra

V létě 2020 jsem prodělala těžký COVID, jehož následky trvaly ještě dlouho potom. Už tak mé unavené tělo nakonec rezignovalo. Byla jsem tak unavená, že jsem spala v podstatě kdykoli a kdekoli jsem mohla. Cítila jsem se nezdravá, oslabená a nemocná. Vypadaly mi vlasy, přestala jsem chodit do společnosti a začala se vyhýbat kontaktu s lidmi.

V prosinci 2020 jsem vážila už 97 kilo. Tehdy jsem si řekla, že když se sebou něco neudělám hned, tak už nikdy. Sedla jsem si k počítači a hledala, jaké mám možnosti. Narazila jsem na KetoMix, našla si o dietě pár informací a objednala si balíček na 4 týdny. Už tento pocit byl pro mě vysvobozující.

S dietou jsem začala dva týdny před Vánocemi a byla jsem rozhodlá vše důsledně dodržovat. Motivace mi nechyběla a tak jsem se smířila s tím, že budu po celé svátky bez cukroví, bez salátu a bez kapra. K mému velkému překvapení mi to vůbec nevadilo a věděla jsem, že jsem pro své nové já odhodlaná udělat vše, co je třeba. 

Průběžně jsem si pozorně pročítala informace o ketóze, keto chřipce nebo počáteční nevolnosti. Mě nic takového nepotkalo a právě naopak jsem byla překvapená, jak jde všechno hladce a bez hladu. Během prvního týdne jsem se cítila lehčí, odpočatá a nabitá energií. Jediné, co jsem nedodržela, bylo vážení. Věděla jsem totiž, že pokud by váha neukázala úbytek váhy, byla bych zklamaná a ztratila bych veškerou motivaci pokračovat.

Zvážila jsem se tedy jen na začátku, uprostřed diety a pak až na konci. Po měsíci jsem sama cítila větší úbytek na váze a té změny si začalo všímat i mé okolí. Změny sílily každým týdnem a pak to šlo všechno úplně samo. I přes můj celoživotní boj s pitným režimem a zeleninou, tyto návyky jsem si rychle osvojila. 

První fázi jsem ukončila po 8 týdnech s krásným výsledkem. Byla jsem rozhodlá pokračovat dál a vrhla se s chutí do 2. fáze. Do jídelníčku jsem zařadila 3 povolená nízkosacharidová jídla a vše šlo jako po másle. Na konci 2. fáze jsem byla opět o pár kilo lehčí. Bylo mi smutno, že se má cesta blíží ke konci. Zvykla jsem si na určitý režim a jistotu, že se budu cítit dobře.

KetoMixu vděčím za mnohé. V první řadě mě dostal z deprese, kterou jsem si procházela nešťastná a s absolutní demotivací. Změnila jsem pohled nejen na svět, ale hlavně na sebe samou. Naučila jsem se jíst zeleninu, pít dostatek vody a v neposlední řadě - nehladovět, jíst 5x denně.

Pokud váháte, jestli s dietou začít, jednoznačně ano! Nemůžu víc, než doporučit. :)