Tipy a triky jak zatočit s břišním tukem

Zbavte se břišního tuku

Tuk v oblasti břicha trápí nejen lidí, kteří mají nějaká kila navíc, ale často i ty štíhlé. Důvodů, proč řešit velké bříško, je hned několik. Není to problém pouze estetický, ale tuk v oblasti břicha přináší celou řadu zdravotních rizik. Zeptali jsme se proto Zbyňka Ceradského, vicemistra světa a trojnásobného mistra Evropy v kulturistice, jak se jich jednou provždy zbavit.

Máte nějaké tipy, které s hubnutím v oblasti břicha pomohou?

Je jich několik. Začnu třeba tím, že byste se měli vyhnout alkoholu. I když se může zdát, že alkohol a tuky spolu nesouvisí, je to energetická bomba a tukové buňky z něj se nejraději usazují právě na břiše. Pečlivě sledujte etikety na výrobcích, které kupujete. I když se obal může tvářit zdravě, složení tomu odpovídat nemusí. Dávejte pozor hlavně na množství cukrů. Ten je dnes přidáván všude a zdraví a pěkné postavě rozhodně nepřispívá. Ale mlsání se vzdávat nemusíte….

Přečíst článek
infografika

Protáhněte se s KetoMixem

Pravidelné i krátké cvičení udělá divy nejen s bříškem, ale celým tělem. Nemáte čas každý den? Tak se zkuste protáhnout jen občas. Uvolníte nejen své tělo, ale také mysl.

Video

Není na co čekat, pojďte se spolu s námi pustit do ketonové diety, při které nemusíte cvičit a jíte 5x denně.

Po celou dobu hubnutí vám budou k dispozici naše výživové poradkyně.
7 dní v týdnu je zastihnete na telefonu, chatu nebo e-mailu.

Po objednávce také dostanete přístup do exkluzivní Facebookové skupiny, kde už je přes 16.000 členů. Nebudete v tom sami!

Jdu do toho

KetoMix – to jsou dietní jídla na stovky způsobů

Všechna KetoMix jídla mají podobné nutriční hodnoty. Takže můžete klidně 5x denně pít náš koktejl. Ale to by byla škoda! Máme toho totiž mnohem víc.
Pečivo, těstoviny, kaše, tyčinky, chipsy, omelety nebo polévky, to je jen malý výčet toho, co u nás najdete.

Pokud ale máte chuť vařit a jídla si připravit přesně podle své chuti, máme pro vás inspiraci. V našem KetoMix magazínu objevíte tolik skvělých receptů, že nebudete vědět, který z nich uvařit dřív.