Zhubla jsem na svoji vysněnou váhu

Zkušenosti druhých mohou mnohdy velmi inspirovat. Víte tak, že v tom nejste sami a že to jde zvládnout. Začít žít nový život. Jak se to povedlo jedné z našich zákaznic si můžete přečíst zde.

vysnena-pred-po

Jsem malé postavy, měřím pouze 160 cm, proto je na mne každé kilo navíc vidět. Dnes jsem na sebe pyšná, protože jsem se dostala na váhu, kterou jsem měla na střední škole!

Můj sen se stal po dlouhých osmi letech skutečností. Díky nízkosacharidové dietě mám zase váhu, kterou jsem měla naposledy na střední škole. S dietou jsem začínala na poměrně nízké váze, ale pokud měříte 160 cm, je u vás každé kilo navíc dost znát. Také se mnohem hůř hubne z menší váhy než z velké nadváhy. Když člověk začíná na vyšší váze, bývá úbytek  zpočátku rychlý a člověka to motivuje. Mně to šlo vždy velmi pomalu.

Kila, která mi zůstala po porodu nešla vůbec shodit. Zkoušela jsem Dukanovu dietu, dělenou stravu, půsty nebo diety pro sportovce. Vše zabralo pouze na chvíli. Zhubla jsem pár kilo, váha se zastavila nebo se mi rychle vrátila zase zpátky.

KetoMix mi pomohl rychle zhubnout, neumřít hlady, dostat do těla potřebné dávky živin, vitamínů a ještě se naučit jíst pravidelně pětkrát denně. Jídla na přípravu byla velmi rychlá. Ve druhé fázi jsem vařila už 2 jídla sama. S dietním plánem a kuchařkou KetoMix, který je plný receptů to šlo skvěle.

Zhubla jsem na svoji vysněnou váhu. Díky KetoMixu se mi podařilo zhubnout kila a i nějaké centimetry.

Momentálně jsem v udržovací fázi. K zachování pěti jídel denně mi pomáhají koktejly, které si dávám ke svačině. Jsem opravdu velmi nadšená a doufám, že se takto udržím co nejdéle. Děkuji všem kolem mne za podporu a děvčatům z poradny na Facebooku za rady a recepty.

Radka Š.