Pohádka o ztracených kilech

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Angele si můžete přečíst právě zde.

angela kolaz2 (1)

Mé jméno je Angela Bráchová a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Možná někomu bude připadat až neuvěřitelný, pohádkový. A máte pravdu. Je to pohádka. Pohádka o ztracených kilech, které už nikdo nikdy hledat nebude. Tady zvítězilo dobro nad zlem a duch nad hmotou.

Jak už to tak bývá, žila jsem si svůj pohodlný život manželky, mámy a babičky. Ke štěstí mi nic nescházelo. Měla jsem tehdy opravdu nadváhu, ale vlastně mi to nijak nevadilo. A pak přišla rána z čistého nebe a život se mi otočil úplně naruby. Jen díky nervům jsem výrazně zhubla. Ale bylo mi jasné, že to je cesta do pekel. A řekla jsem si, že prostě zhubnu. Že takhle dál nechci. Že se musím začít soustředit konečně sama na sebe a přestat se ničit.

Ze všech diet na internetu mne zaujala právě ketonová. A objednala jsem si balíček rovnou na čtyři týdny. Nebylo na co čekat a proč váhat. Absolutně mi vyhovovala rychlá a snadná příprava. Oproti dietám, které jsem kdysi zkoušela držet, mne odradilo zdlouhavé vaření. Co je skvělé je to, že si jídlo s sebou můžete vzít kamkoliv a za pár minut ho mít hotové.

Po prvním týdnu jsem zhubla jen nepatrně, ale i tak jsem byla nadšená. Řekla jsem si, že jestli to takhle půjde dál, bude to skvělé. Jídla mi chutnala, nehladověla jsem, byla jsem zcela bez chutí. Prostě paráda. Velkou motivací bylo sledovat úspěchy dalších bojovnic na KetoMix facebookové poradně. Nebyla jsem na to tedy sama. Po dvou měsících se váha hnula rapidně. Odměnila jsem se a udělala pořádný průvan v šatníku.

KetoMix poradkyní Monikou, se kterou jsem se na Facebooku často radila, jsme dohodly, jak nejlépe postupovat dál. Bylo 15. prosince, a tak jsem se rozhodla pro dvoutýdenní pauzu. Dopřála jsem si vše, na co jsem měla chuť. Dala jsem si dokonce i kompletní vánoční menu. A s novým rokem jsem se pustila znovu do boje se svými kily. Teď začátkem května jsem na váze, o které jsem ani netroufala přemýšlet. Ze svého těla jsem shodila váhu těžkou, jako je pytel cementu. Váhu si pohodlně držím a kila se mi nevracejí.

Koupit ochutnávkový balíček na 7 dnů >>

Koupit výhodný balíček na 4 týdny >>