Známí mě nepoznávají!

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Pavlíně si můžete přečíst právě zde.

7080e44b-10d9-482b-b068-c3ff4ed5ce98

Pokud se obáváte jojo efektu, přečtěte si vzkaz od Pavlíny, který Vám dodá kuráž a dozvíte se tipy k udržení nově získané štíhlé postavy.
Vaším prvním krokem ke zdravějšímu tělu a veselejší mysli může být právě KetoMix!

Jmenuji se Pavlína a ráda bych Vás inspirovala svým příběhem. Před pěti lety jsem kvůli nadměrnému stresu přibrala spoustu kil během pouhých dvou let. Čím víc jsem se snažila přebytečná kila shodit, tím víc to nešlo. Úprava stravy, cvičení, nic nefungovalo. Byla jsem zoufalá.

Po nějaké době, kdy jsem už vzdala veškeré snažení, všimla jsem si, že mé kolegyně z práce během krátké doby nápadně zhubly. Svěřily se mi, že hubnou s KetoMixem.

Měla jsem však strach z jojo efektu, tak jsem čekala, co to s nimi udělá dál. Ani po půl roce nepřibraly, a dokonce i moje mamka s KetoMixem úspěšně zhubla. S kamarádkou jsme se tedy rozhodly, že do toho půjdeme!

Měla jsem strach z jojo efektu.

Objednala jsem si balíček ketonové diety. Balíček mi přišel domů dříve, než jsem očekávala, a tak jsem se koncem dubna pustila do diety. První den byl velmi těžký, měla jsem neustále hlad a bolesti hlavy. Druhý den diety se slavily čarodějnice a já si místo masa dala opečené cukety a byla jsem spokojená. Nebyla jsem však ve své kůži a tak jsem svůj stav konzultovala s výživovou poradkyní po „chatu“ na stránkách KetoMixu. Poradkyně mi vysvětlila, že se nejedná o komplikace, ale o normální reakci na změnu stravy, se kterou se tělo během pár dnů vypořádá. Třetí den bolesti hlavy odezněly a přešla mě slabost. Cítila jsem příval nové energie a tak jsem věděla, že mé tělo přešlo na nové spalování, do stavu ketózy.

Již po týdnu se dostavily první výsledky!

Během diety jsem hodně pila a jedla povolenou zeleninu, dle instrukcí KetoMix manuálu k dietě.  Již po týdnu se dostavily první výsledky.
1.fázi diety jsem poctivě držela 2 týdny. Další 4 týdny 2.fáze už byly pro mě snadné. V KetoMix manuálu jsem našla užitečné recepty a jídla mi chutnala. Po 6 týdnech diety s KetoMixem, jsem se dostala opravdu na pěknou váhu.

Po ketonové dietě jsem přešla na přirozeně zdravou stravu. Dbám na jídelníček, jím 5x denně a omezuji příjem sacharidů. Jojo efektu se už nebojím. Naopak, přijde mi, že se mi postava stále formuje. Kdyby mi před půl rokem někdo řekl, že nebudu jíst pečivo a normální sladkosti, nevěřila bych mu. Chutím na sladké se však nebráním, protože si můžu dát něco z KetoMix sladkostí, které nejsou slazené cukrem.
Dodnes si dávám někdy k večeři nebo ke svačině KetoMix kaši s tvarohem (je to hrozná dobrota) a KetoMix koktejl, když si nestihnu připravit zdravé jídlo. Koktejl mám vždy u sebe!

Za to, jak se teď cítím a vypadám, vděčím hlavně KetoMixu. Jedna z největších změn je změna v obličeji. Kolegové v práci, sousedé a známí mě nepoznávají! Pokud tato inspirace pomůže třeba jen jediné ženě, budu spokojená!

S láskou, Pavlína


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč