Zdravější a s chutí do života!

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Milanovi si můžete přečíst právě zde.

milan-pred-a-po- (1)

Vysoká nadváha s sebou nese vážná zdravotní rizika. Společně s kily vám může spadnout i kámen ze srdce.
A to doslova. Své o tom ví i pan Milan, který je nyní plný nové chuti do života.

Jedno podzimní odpoledne jsem si neprozřetelně zakoupil digitální váhu. Proč neprozřetelně? Netušil jsem totiž, co se následující tři měsíce bude dít. Váha vše přesně zvážila. Když jsem uviděl výsledek, zhrozil jsem se.

Nepřipadal jsem si tlustý. Jenže stále častější poznámky mých blízkých typu „Ty jsi se spravil.“ „Jo, dobře tě živí.“ „Chutná ti, že?“ mě popravdě dost štvaly. A pohled na blikající stojedničku displeje váhy byl tou poslední kapkou do pomyslné číše mé pohodlnosti.

Shodou okolností jsem při brouzdání po internetu narazil na stránky ketomix.cz. S despektem jsem si předčítal příběhy lidí, co byli v podobné situaci a rozhodně jsem nechtěl uvěřit, že jim metoda ketodiety tak výrazně zabrala. Jo, reklama, co má nalákat lidi za těžký peníz.  Nebudu dojná kráva, přesvědčoval jsem sám sebe. Ale nakonec jsem si přeci jen zakoupil  balíček na zkoušku (co kdyby na té reklamě něco bylo). Jen na týden bez ambicí shodit. Spíš vyzkoušet, jestli produkty jsou fakt tak chutné, jak se „vychloubaly“ na stránkách. Snad jen z legrace jsem si zapsal do formuláře cíl – spadnout o desítku kil. Dokonce jsem se té troufalé myšlence hlasitě zasmál.

Balíček přišel velmi brzy a já měl vychvalovanou dietu doma. Na týden jsem se přidal k těm, co doufají, věří a zkouší. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po týdnu opět stoupl na váhu.. Dokonce bez bolestí hlavy a jiných zrazujících účinků na zdraví a psychiku, které jsem četl od diskutujících na zaručených debatách o ketodietách. Zároveň jsem byl překvapen, jak jsou všechny dietní pokrmy chutné. Po týdnu jsem neváhal a objednal KetoMix jídla na celý měsíc.

Vůbec jsem neváhal, i když cena měsíčního balení stojí kolem pěti tisíc. Spočítal jsem si totiž, že za běžnou stravu utratím mnohem víc.

Omezil jsem alkohol, denní pití piva i vína. Váha začala prudce padat dolů. Známí mě přestali zdravit. Nepoznávali mě. Změna byla výrazná. Co však bylo nejdůležitější, cítil jsem se sám strašně dobře. U mého „srdcaře“ mi na prohlídce zjistili, že mi spadl tlak a dokonce zmizel vysoký cholesterol. Alergolog zjistil, že mé astma je fuč, a tak už nemusím denně inhalovat léky s mnoha vedlejšími účinky. Další vyšetření u lékaře zjistila, že jsem plně zdráv.

Budete muset vyrazit na nákupy. O tři čísla větší kalhoty „ležérní módou“ neobhájíte!

Vedle radosti z mé nové figury přibyla starost, co na sebe. Musel jsem kompletně vyměnit šatník. Přiznám se, dost příjemná starost, věřte mi.

Tak teď tu sedím, píšu své zkušenosti s dietou KetoMix a opět doufám, že díky novým stravovacím návykům, které jsem tímto získal si zachovám nejen radost z nového vlastního těla, ale i nově získanou chuť do života. Všem, kteří chtějí něco na své figuře změnit doporučuji KetoMix a to říkám upřímně bez toho, že bych chtěl podporovat nějaký výrobek nebo výrobce. Moje zkušenost mluví za vše.

Děkuji, Milan