Dopis KetoMixu

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Erice si můžete přečíst právě zde.

BeFunky-collage_erika (1)

Vážení a milí,

píši všem kolegyním a kolegům v hubnutí, ale především KetoMixu, abych se s Vámi podělila o radost, která nastala během mého hubnutí a po něm. Přikládám fotografie, kde je ten rozdíl snad i vidět.

Při mé postavě s výškou 158 cm byla moje váha opravdu vysoká. Začala jsem přemýšlet co dál. Snad to byl osud nebo nevím, ale v práci jsem poslouchala rádio Frekvence 1 a tam moderátor mluvil o tom, že hubne s dietou KetoMix, i když nemá vůbec na nic čas. Hned jsem si to „vygůglila“ a začala studovat, protože i já jsem prací v našem obchodě časově vytížena. Po dvou dnech rozhodování už byl balíček na 4 týdny na cestě a já mohla začít. Do léta byl můj cíl, shodit alespoň nějaké to kilo.

KetoMix jídlo jsem si rozložila podle instrukcí po třech hodinách na 8., 11., 14., 17. a 20. hodinu. Rodina mi fandila. Některé kamarádky byly skeptické a jiné mi držely pěsti. Jen lidi občas nechápali, když jsem někde byla a vytáhla si svoje jídlo. Hlavně na golfových turnajích, na které chodíme s manželem. Místo toho, abych šla ke švédskému stolu plnému jídla, vytáhla jsem svoji KetoMix omeletu, kterou jsem si předem připravila s brokolicí a pažitkou. Výsledky se brzy dostavily! Po 2 týdnech jsem byla lehčí o pár kilo, ale hlavně šly dolů obvody: stehno o 3 cm, boky o 2 cm, břicho o 5 cm a pas o 6 cm. Nadšení bylo veliké. Celkem jsem držela dietu něco málo přes 2 měsíce a cíl byl splněn.

Po skončení diety jsem jedla všechno a v práci jsem postupně dojídala, co mi zbylo z KetoMix balíčku. Vyhovuje mi hlavně koktejl, za kasou se dobře upíjí.

Časový jídelní rozvrh, který jsem si nastavila při dietě, dodržuji dodnes a ani nemusím na to moc myslet, protože bříško se ozve samo a někdy docela hlasitě. Naučila jsem se dodržovat pitný režim, který byl pro mě do té doby docela problém. Teď denně vypiju 2 – 2,5 l tekutin a zeleninu už také z denního režimu nevynechávám. Na proteinové tyčinky nedám dopustit, vždy mám 1-2 v kabelce. Když jsem na cestách nebo jedu pro zboží, často mne tyčinka zachrání!

Rodina je fascinovaná, skeptické kamarádky dál zůstaly skeptickými a kamarádky, které mi držely pěsti, mi teď tleskají.

Jsem i ve facebookové skupině KetoMix poradna CZ&SK a když čtu některé dotazy a komentáře, tak mne napadá jen jedna univerzální platná rada – čtěte manuál a dodržujte pravidla diety! Nabídka KetoMix jídel je už dneska opravdu široká: kaše, přílohy, pečivo, polévky, palačinky atd. S takovým výběrem jídel se hubne jedna radost!

Mějte se všichni moc hezky, KetoMixu přeji spoustu spokojených zákazníků, kterým pomůžete k vysněné postavě. Svoji práci odvádíte skvěle.

Zdraví Vás Vaše zákaznice,

Erika


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč