Jak jsem nabrala druhý dech a začala opět žít!

Zkušenosti druhých mohou mnohdy velmi inspirovat. Víte tak, že v tom nejste sami a že to jde zvládnout. Začít žít nový život. Jak se to povedlo Kateřině si můžete přečíst zde.

Obrázek článku

Jsem Kateřina, je mi 26 let a i za tak „krátkou“ dobu jsem dostala svoje tělo na pomyslné dno. Odmalička jsem měla problémy s nadváhou, což se ne úplně příznivě podepsalo na mé psychice a sebevědomí. Jádro pudla spočívalo ve špatných stravovacích návycích, které se u nás dědily. Tehdy nebyla znalost všech možných stravovacích cest, jako je tomu dnes. Pravidelné dávky sladkostí od prarodičů mi zajistily zkažené zuby, nadváhu a mou první závislost, závislost na cukru.

Během dospívání a rané dospělosti jsem střídavě hubla a přibírala. Párkrát jsem zkusila dělenou stravu a hubnutí podle těchto standardů, které mi přineslo krátkodobý pocit štěstí a spokojenosti. Vždy jsem se nakonec vrátila na původní nebo dokonce vyšší váhu, protože to pro mě prostě nebylo únosné vydržet na této stravě dlouhodobě.

Jídlo, kouření a občas alkohol byly moje strategie k řešení toho všeho stresu.

Nedávno však přišel zlom v podobě výhřezu meziobratlové ploténky. Najednou jsem zůstala bez možnosti alespoň minimálního pohybu, nedokázala jsem ani chodit. Neschopenka se prodlužovala a kila šla nahoru. To se nestalo jen tak samo od sebe, šlo to ruku v ruce s nejtěžším obdobím mého života. Rodiče se rozváděli, rodinná situace byla špatná z více důvodů, sháněla jsem bydlení, několikrát jsem se stěhovala a hledala práci. Byla jsem prakticky bez zázemí a s neschopenkou na krku. Bojovala jsem s depresemi, úzkostnou poruchou, nočními můrami a bolestmi spojenými s výhřezem. Také jsem mimochodem po 8 letech vysadila hormonální antikoncepci, což ty z vás, které ví o co jde, jistě pochopí. Jídlo, kouření a občas alkohol byly moje strategie k řešení toho všeho stresu.

V určitou chvíli jsem si řekla, že takhle už ne! Najednou jsem se uviděla v zrcadle a vyděsila se. Zkoušela jsem v té době trochu „low carb“ stravování, ale také mi to moc nedalo. Potřebovala jsem něco jiného, brouzdala jsem po internetu a najednou KetoMix! Pár dní jsem přemýšlela, jestli opravdu při mé finanční situaci budu utrácet takové peníze za něco, co ani nemusí fungovat, ale když jsem si projela celé stránky a poradila se s poradkyněmi na „chatu“, rozhodla jsem se investovat do své budoucnosti a objednat balíček na 4 týdny. Díky vesmíre za to rozhodnutí!

Balíček objednán, poměrně rychle doručen a hned jsem začala. Výsledky jsem měla prakticky okamžitě. Cítila jsem se lépe už po prvním dnu a kila šla dolů. Při přechodu do ketózy mi bylo dobře, jen druhý nebo třetí den jsem byla unavenější, ale i tak jsem mohla fungovat. Především jsem přesně věděla, co mám dělat, jak to funguje a rozuměla jsem tomu, co se se mnou děje. Když jsem něco potřebovala vědět, napsala jsem poradkyním na „chat“ nebo zavolala, a to bylo skvělé, protože víte, že na to nejste sama! Další parádní věc je facebooková skupina! Nicméně, po prvním týdnu jsem měla několik kilo dole. A začala jsem se cítit mnohem lépe! Po psychické i fyzicky stránce mi bylo opravdu dobře, což jsem dlouhé měsíce nezažila! Také chuť na jídla z fast foodu, ale i sladkosti úplně zmizela! Měla jsem radost z vážení, vždy jsem se na to těšila a moc ráda se na ta čísla dívala.

Život za to najednou zase stojí!

Kdyby mi někdo řekl, že můžu mít takové výsledky, nevěřila bych! Pohled do zrcadla mi začal být příjemný, začala jsem se na sebe usmívat :).

Teď jsem ve druhé fázi a klidně bych i zůstala v té první, protože KetoMix jídla jsou úplně v pohodě. Je to fakt ultra rychlé, pohodlné a můžu fungovat i když celý den někde lítám. Strašně mi chutná čokoládová kaše, polévky a nápoje a k ním boží příchutě. Taky je moc fajn, že musíte sníst spoustu zeleniny, tu miluju, takže mi připadá, jako by KetoMix byl ušitý mně přímo na míru. A samozřejmě, musím přiznat, že hodně motivační je i krásný růžový shaker, ten prostě zbožňuju.

Bála jsem se, co bude dál, protože mě čeká další stěhování, tentokrát s přítelem. Ten mě celou dobu velmi podporuje a má radost, že jsem šťastnější. Sám od sebe mi oznámil, že si další KetoMix objednáme pro dva (párkrát ode mě ochutnával), že to také zkusí a že se budeme tímto způsobem nějaký čas stravovat oba.

Opravdu Vám všem z KetoMixu chci poděkovat za záchranu života, což vůbec není přehnané, jak víte, pokud jste dočetli až sem. S čistým svědomím mohu doporučit všem, kteří nemají zdravotní komplikace, které by tuto dietu znemožňovaly. Protože život za to najednou zase stojí, děkuju!

Katka