Jak se Břetislav naučil správně jíst

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Břetislavovi si můžete přečíst právě zde.

Bretislav z profilu befunky

Jmenuji se Břetislav, je mi 38 let a žiji v Praze. Mám sedavé zaměstnání a před dietou jsem se za celý den u počítače většinou ani nenajedl a pomalu ani nenapil. Večer jsem pak přišel z práce domů a pojedl jsem, na co jsem přišel, a to nejlépe před televizí. A tak to šlo až do chvíle, kdy ručička na váze ukazovala trojciferné číslo.

Rád jsem vařil a vařím rád i dnes, ale již zdravěji.

Mé dvě děti začaly mít rády vodu a tak mě naháněly do akvaparků a koupališť. S mojí postavou se mi tam nechtělo a navíc jsem se zadýchával, těžko ohýbal, no prostě vše šlo hůře. O ketonové dietě jsem hodně četl, porovnával jsem KetoMix s konkurencí a skoro celý rok přemýšlel, jestli do toho skočit či nikoliv. Jednoho dne jsem se rozhoupal a obul se do toho! Objednal jsem si rovnou balíček na 4 týdny a v průběhu diety jsem nákup opakoval. Šest týdnů jsem držel první fázi diety, tři týdny druhou a pak stabilizační fázi s produkty, které mi zbyly. Před Vánoci jsem se díky 9 týdnům diety a striktnímu dodržování předepsaných pravidel dostal na nižší váhu a hodně se mi zmenšil i obvod pasu a boků.

Nabíjely mne znatelné výsledky!

Během Vánoc jsem však trošku přibral. Znovu jsem si objednal čtyřtýdenní balíček a svou váhu dostal níž, kde se nyní zastavila. I tak jsem ale už spokojený člověk. Nejraději jsem měl z produktů polévky, omelety a samozřejmě koktejly, pro jejich rychlou přípravu, což jsem ocenil hlavně v práci. První týden pro mě byl nejtěžší, byl jsem mírně unavený a hladový. Poté se vše stabilizovalo a mně začalo být příjemně a měl jsem víc energie. Také mě nabíjely znatelné výsledky!

V současnosti dále jím doporučené potraviny, vyhýbám se přílohám a jím spoustu zeleniny. Na tento způsob stravování jsem si zvykl a chutná mi. V neposlední řadě jsem přidal pohyb – rychlá chůze, kolo a trochu boxu.

Tímto děkuji KetoMixu za jejich produkty a rady, které mi pomohly přiblížit se mojí vysněné metě. Bylo mi ctí s KetoMixem hubnout a vřele ho všem doporučuji!

Břetislav