Tereza od školy bojovala s nadváhou. Dnes se konečně cítí ve svém těle šťastná.

Jmenuji se Tereza a je mi 21 let. Od základní školy mám problémy s nadváhou. Jídlo mi chutná. A asi až moc. Proto jsem to dopracovala až na 92 kg. Což je už s mojí výškou 162 cm opravdu hrozné.

1

Největší problém byl s oblečením. V obchodě jsem hledala jen ty největší velikosti. Na koupaliště jsem také nechodila, protože jsem se styděla se svléknout. Kvůli mé nadváze jsem měla i zdravotní problémy. V mých 17 letech jsem byla na operaci se žlučníkovými kameny a trápila se problémy s koleny. Diet jsem zkoušela plno. A nikdy jsem u žádné nevydržela déle než týden. Chyběla mi motivace. 

Vždy jsem si totiž řekla, že to ještě není tak hrozné. Ale ono bylo. Dnes jsem ráda, že jsem se vzpamatovala. Konečně jsem totiž něco se sebou udělala.

Na internetu jsem našla KetoMix a řekla si, že zkusit se má vše! V první chvíli jsem nechtěla věřit, že by to vážně mohlo fungovat. Ale jestli to nezkusím, tak to nikdy nezjistím! Objednala jsem si balíček na 3 týdny

Držela jsem se dietního plánu s kuchařkou KetoMix. Četla rady na Facebooku od ostatních. Vymýšlela si své recepty, abych KetoMix jídla ještě něčím vylepšila. A přesto jsem velmi zhubla. Dietu jsem držela 2 měsíce. První změny šly vidět už po měsíci. I mé okolí si toho začalo všímat. Díky KetoMixu už vím, že už nikdy nechci jíst jako před tím. 

Nějaká kila navíc se mě ještě drží, ale cítím se konečně jako mladá slečna. Mohu si na sebe konečně už vzít sukni. S KetoMixem plánuji ještě shodit poslední kila. Momentálně se nacházím v třetí udržovací fázi. Jídlo si hlídám, někdy trochu zhřeším, ale kdo ne. Jsme jen lidi. Váhu si držím a i v 3. fázi jdou kila pomalu dolů. Během diety mě překvapilo, že i když váha neklesala, tak centimetry stále ubývaly.

Konečně se cítím šťastná. Naučila jsem se pravidelně jíst normální porce. Do svého jídelníčku nyní zapojuji velké množství zeleniny, na kterou jsem před dietou nebyla až tak zvyklá. 

KetoMix dieta úžasná. Mohu ji jen a jen doporučit! Těm, kteří pořád váhají vzkazuji jednu věc. Ono, když se chce, tak to opravdu všechno jde!